trawa

Autor Wątek: Oscary 2011  (Przeczytany 2419 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adro

Oscary 2011
« dnia: Luty 28, 2011, 03:49:28 pm »
Jakie macie refleksje po rozdaniu tegorocznych oscarow. Co Was ucieszylo, a co pozostawilo u Was niesmak. Ja osobiscie spodziewalem sie, ze social network wygra te impreze, zwazywszy na to, co dzieje sie teraz w krajach arabskich. Generalnie osobiscie uwazam, ze to black swan byl najlepszym filmem sposrod wszystkich obrazow nominowanych do oscarow w tym roku. Kings speech jest niezle, ale to film Aronofsky'ego pozostawil mnie z uczuciem totalnego zmiazdzenia. Prawdziwe mestwo bylo remakiem i raczej wiedzialem, ze tym razem genialni coenowie obejda sie smakiem. Generalnie ta impreza byla pozbawiona jakichkolwiek zaskoczen. No moze zdziwilem sie tylko, ze dziewczynka grajaca w prawdziwym mestwie u boku bridgesa nie dostala statuetki. Zreszta sam bridges tez byl mocnym kandydatem do oscara, ale nagrode wygral Firth, ktory notabene niespecjalnie powalil mnie na kolana swoja rola
Bale wygral i to bylo wiadome, ale ja kibicowalem gosciowi z miasta zlodziei. Szkoda, ze film afflecka nie dostal nominacji w kategorii najlepszy film. Incepcja zgarnela oscary w kategoriach technicznych i tu tez nie bylo zaskoczenia. Fajnie, ze shaun tan autor Przybysza dostal oscara. Zaluje tez, ze daft punk zostali pominieci przy oscarach. Ich muza do tronu byla swietna  
Co myslicie o oscarach 2011.
pzdr  
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Death

Odp: Oscary 2011
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 28, 2011, 06:53:00 pm »
Zero zaskoczenia. Statuetki poszły tam, gdzie się można było tego spodziewać.
Szkoda "Czarnego Łabędzia", bo to dla mnie film roku. Dobrze, że Portman dostała.

W sumie to nudny temat jest, bo nie było żadnych niespodzianek  :smile:

Jak zostać królem to bardzo przyjemny film. Oskar? Raczej nie, ale to ich akademia i ich nagrody. Przyznali je komu mieli ochotę...

 

anything