Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20  (Przeczytany 224492 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Skrzydlaty

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #540 dnia: Czerwiec 13, 2012, 12:08:37 am »
Hunter, animowane animowanymi, ale komiksy niektóre całkiem solidne

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #541 dnia: Czerwiec 13, 2012, 12:34:52 am »
Przeciętny marvelowy Ultimate jest dużo mniej dziecinny niż przeciętny shonen, chociaż target niby podobny  (sorry, jednak nie do końca - to bardziej seinen). A kiedy za scenariusze biorą się solidni pisarze powieściowi... To już nie to co kiedyś - czysta akcja i suchy humor. Teraz znaczną część marvelowszczyzny wypełnia budowanie charakterów - coś, co w animu zabiła sztampa.
 
W animu&mango (z wyłączeniem aktualnego, rewelacyjnego sezonu) mamy stagnację - ciekawie jest sobie urozmaicić życie jakąś egzotyką, choćby to były komiksy superbohaterskie. Kto ma otwarty umysł, nie powinien się zamykać na nowe doświadczenia.
I'd like to be a tree

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #542 dnia: Czerwiec 13, 2012, 12:43:57 am »
Ja wiem czy taka stagnacja... co sezon się trafi przynajmniej jedna seria warta obejrzenia, a ja standardowo oglądam około 3-6. Niby nie jestem wybredny ale animu opartych tylko na fanserwisie czy moe lolitach nie lubię. Zresztą z ostatnich co ciekawszych można podać Space Brothers, Nichijou, Nisemonogatari, Upotte, Hyouka, Nazo no Kanojo X, Usagi Drop, Ika Musume, Kill Me Baby i jeszcze pewnie parę by się znalazło.
pewnie nei wszyscy podzielają moje odczucia co do tytułów ale założę się iż w ostatnich kilku sezonach każdy przynajmniej kilka serii z przyjemnością oglądał :smile:
WG mnie narzekanie na obecny rynek wynika z trochę błędnego postrzegania. Człowiek patrzy w stecz i myśli sobie "tyle dobrych serii było, tyle się działo" problem w tym że trzeba sobie zdać sprawę że i owszem działo się, ale na przestrzeni lat a nie jednego sezonu. Jak za kilka lat popatrzymy wstecz na obecny okres to pewnie też stwierdzimy ze jednak kilka ciekawych tytułów powstało ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2012, 12:48:00 am wysłana przez wyspa »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #543 dnia: Czerwiec 13, 2012, 07:45:34 am »
Ano, sezon dobry - mam 10 serii, które oglądam, a pewnie oglądnę coś jeszcze z pozostałych jak wyjdzie już całość. Rzeczywiście sezon (jak i rok) dobry.

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #544 dnia: Czerwiec 13, 2012, 10:53:44 am »
Niby nie jestem wybredny ale anime opartych tylko na fanserwisie czy moe lolitach nie lubię.
Tylko ? Prawie każde anime ma również fabułę i jest co najmniej dobre pod względem komediowym.

Zresztą są również produkcje praktycznie bez fabuły, a i tak świetne dzięki postaciom i świetnemu fanserwisie (II sezon To-Love Ru).



Offline Skrzydlaty

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #545 dnia: Czerwiec 13, 2012, 05:26:59 pm »
Tylko ? Prawie każde anime ma również fabułę i jest co najmniej dobre pod względem komediowym.

Zresztą są również produkcje praktycznie bez fabuły, a i tak świetne dzięki postaciom i świetnemu fanserwisie (II sezon To-Love Ru).

Nieprawda, to są gnioty. Są to anime beznadziejne i denerwujące.

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #546 dnia: Czerwiec 13, 2012, 05:45:26 pm »
Nieprawda, to są gnioty. Są to anime beznadziejne i denerwujące.
Co jest gniotem ? Nie wymagam od ciebie zbyt wiele, ale pisz przynajmniej z minimalnym sensem.
To znaczy albo konkretnie uzasadniasz swoje zdanie albo w ogóle nie odpisuj.



Offline Skrzydlaty

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #547 dnia: Czerwiec 13, 2012, 05:57:01 pm »
Co jest gniotem ? Nie wymagam od ciebie zbyt wiele, ale pisz przynajmniej z minimalnym sensem.
To znaczy albo konkretnie uzasadniasz swoje zdanie albo w ogóle nie odpisuj.

Widzę, że tylko potrafisz trollować. Ja zawsze mówie z sensem. Jeżeli nie mówię z sensem, to pokaż mi gdzie albo nawet nie odpisuj, bo się ośmieszasz. To są gnioty, ale każdy ma prawo je lubić.

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #548 dnia: Czerwiec 13, 2012, 11:23:00 pm »
Widzę, że tylko potrafisz trollować. Ja zawsze mówie z sensem. Jeżeli nie mówię z sensem, to pokaż mi gdzie albo nawet nie odpisuj, bo się ośmieszasz. To są gnioty, ale każdy ma prawo je lubić.
Co jest gniotem ? Jak nie potrafisz tego wyjaśnić to najlepiej nie odpisuj bo się ośmieszasz.


Offline Skrzydlaty

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #549 dnia: Czerwiec 13, 2012, 11:54:50 pm »
  Tylko ? Prawie każde anime ma również fabułę i jest co najmniej dobre pod względem komediowym.
 
 
  Jak   nie umiesz czytać ze zrozumieniem, to nie odpisuj, bo się ośmieszasz.   
Spoiler: pokaż
dalej nie odpisuję, już mi się znudziło

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #550 dnia: Czerwiec 13, 2012, 11:58:31 pm »
  Jak   nie umiesz czytać ze zrozumieniem, to nie odpisuj, bo się ośmieszasz. 
Piszesz ogólnikowo jakieś bzdury i nawet nie potrafisz wyjaśnić o co ci chodzi.

Może za dużo wymagam, ale ja akurat zawsze jestem w stanie dokładnie wyjaśnić dlaczego czegoś nie lubię.



Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #551 dnia: Czerwiec 14, 2012, 04:57:19 am »
Skrzydlaty, jeszcze trzeba było wrzucić na zakończenie ten post Anfiego, co ma go Radan w podpisie - idealnie pasuje do tej "rozmowy" x D

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #552 dnia: Czerwiec 14, 2012, 09:23:19 am »
Czytam posty Anfana dla beki.
RIP Gildio...

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #553 dnia: Czerwiec 14, 2012, 10:09:40 am »
Mnie już się przejadł, dlatego wszędzie go ignoruję i cieszę się, kiedy go banują.
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #554 dnia: Czerwiec 14, 2012, 11:01:16 am »
Mnie już się przejadł, dlatego wszędzie go ignoruję i cieszę się, kiedy go banują.
Ja też ciebie ignoruję (przynajmniej na tym forum). Podobnie wilka.

Teraz przeczytałem ze zwykłej ciekawości.