trawa

Autor Wątek: Egmont 2012  (Przeczytany 135200 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 26, 2011, 06:01:12 pm »
Moim zdaniem 6 jest zdecydowanie slabszy, ale tam na okladce bylo nazwisko Rosinskiego, wiec mogli to wydac w kolekcji bez problemu.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline hans

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 26, 2011, 06:08:27 pm »
Jednym z głupszych pomysłów Egmontu (nie liczę zamknięcia czy przerwania serii) jest wydanie Yansa 1-5... A co z resztą?

Ja nie widzę w tym nic głupiego. Przeciwnie - właśnie na takie wydanie czekam, bo tak jak napisał graves, tylko 1-5 nadają się do czytania. Pozostałe mnie nie interesują, więc już wydania zbiorczego 6-12 bym nie kupił.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 27, 2011, 08:32:42 pm »
W sumie Yans-y 1-5 to jedyne, które nadają się do czytania. Od szóstego zaczyna sie masakra. :lol:
Oj, tak... Te późniejsze tomy strasznie bzdurne były...

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 09, 2012, 05:35:43 pm »
http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/zapowiedzi

W lutym spodziewałem się jednak trochę więcej. Ale może coś jeszcze dodadzą do oferty...

Offline Death

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 09, 2012, 05:47:57 pm »
http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/zapowiedzi

W lutym spodziewałem się jednak trochę więcej. Ale może coś jeszcze dodadzą do oferty...

Fajne tytuły Gigantów. O północy w Kaczogrodzie. :-)
A tego nawet nie trzeba było specjalnie przerabiać: Wożąc pannę Daisy :-)
W marcu i kwietniu pewnie ruszą mocniej, festiwalowo.

Offline freshmaker

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 09, 2012, 06:21:52 pm »
może inni coś rzucą w lutym, bo przy obecnym kursie dolara chyba się odzwyczaję od czytania komiksów
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 09, 2012, 07:18:02 pm »
ktos wyda wiecej niz 9 komiksow w lutym?
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline misio141

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 09, 2012, 07:22:01 pm »
modlitwy niektórych wreszcie zostały wysłuchane :) Egmont wydaje Marvela http://komiksomania.pl/newsy/nowy-magazyn-egmontu-avengers-marvel-superheroes.html
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline silent.bob

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 09, 2012, 07:28:11 pm »
"10 stycznia w kioskach zadebiutuje nowy komiksowy magazyn. Dwumiesięcznik przeznaczony będzie dla chłopców w wieku 6-8 lat, których fascynują superbohaterowie Marvela"  :biggrin:

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 09, 2012, 07:28:54 pm »
Nie wierze zbytnio w skutecznosc takiej formy promocji komiksu wsrod dzieciakow. Obawiam sie, ze te Marvele beda przedstawialy soba znikoma wartosc artystyczna, wiec jak taki dzieciak troche podrosnie i ogarnie, jaka czerstwa pajda mu pojechano, to porzuci swiat komiksu juz na zawsze.

Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline misio141

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 09, 2012, 07:45:42 pm »
Nie wierze zbytnio w skutecznosc takiej formy promocji komiksu wsrod dzieciakow. Obawiam sie, ze te Marvele beda przedstawialy soba znikoma wartosc artystyczna, wiec jak taki dzieciak troche podrosnie i ogarnie, jaka czerstwa pajda mu pojechano, to porzuci swiat komiksu juz na zawsze.
Niestety nie ma zbytnio co liczyć na coś w stylu Semiców albo Dobrego komiksu. Za to na pewno taki dzieciak nie kupi komiksów od Muchy...
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline spidey

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 09, 2012, 07:54:27 pm »
modlitwy niektórych wreszcie zostały wysłuchane :smile: Egmont wydaje Marvela http://komiksomania.pl/newsy/nowy-magazyn-egmontu-avengers-marvel-superheroes.html
Przecież to nie jest prawdziwy Marvel tylko barachło z linii Adventures. Poziom tych historii jest żenujący. Zresztą Egmont wydawał/wydaje już niejeden magazyn w tej tematyce.

Offline Komediant

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 09, 2012, 08:11:50 pm »
Ostatnio w brytyjskiej tv widziałem reklamę tego:
http://www.graphicnovelcollection.com/index.html


O takiej kolekcji w Polsce można by powiedzieć że modlitwy fanów Marvela się spełniły :cool: . To jest "prawdziwy Marvel", hehe.

Offline misio141

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 09, 2012, 08:19:29 pm »
Ostatnio w brytyjskiej tv widziałem reklamę tego:
http://www.graphicnovelcollection.com/index.html


O takiej kolekcji w Polsce można by powiedzieć że modlitwy fanów Marvela się spełniły :cool: . To jest "prawdziwy Marvel", hehe.
nie wiem czemu, ale jak widze "kolekcje hachette" to mnie z miejsca odrzuca... nawet ta pomimo tego że są tam fajne komiksy
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 09, 2012, 08:40:59 pm »
"Serie cykliczne (Baśnie, Lucyfer, Usagi itp.) będą się nadal ukazywać w tempie 1 tomu na 6-12 miesięcy."
Tutaj masz najnowsze odpowiedzi i zapowiedzi Egmontu.
Nie wierzę. Jeden na rok?
Jak żyć, jak żyć?!
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

 

anything