Autor Wątek: Egmont 2012  (Przeczytany 135190 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tomasz 66

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 09, 2012, 08:43:40 pm »
Po raz pierwszy w zapowiedziach na dwa miesiące nie widzę żadnej pozycji dla mnie (dorosłego czytelnika) -cóż, wydawnictwo to odpuściło już chyba tą grupę wiekową - na szczęście inne wydawnictw nieco przyśpieszają pomimo "kryzysu".

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 09, 2012, 09:36:31 pm »
No lipa na styczeń i luty. Wg ostanich odpowiedzi Egmontu, w pierwszych dwóch kwartałach 2012 roku spodziewać możemy się Sin City 7, Zabójczego żartu, Blueberry'ego, Amerykańskiego wampira 2, Pictures that tick, kolejnego Batmana, Baśnie, Hellboya, Lucyfera... Jeśli faktycznie puszczą te komiksy w tym terminie, to w marcu-czerwcu powinno być już ostro. Oby.
Ostatnio w brytyjskiej tv widziałem reklamę tego:
http://www.graphicnovelcollection.com/index.html

O takiej kolekcji w Polsce można by powiedzieć że modlitwy fanów Marvela się spełniły :cool: . To jest "prawdziwy Marvel", hehe.
O tak, taką kolekcję chetnie ujrzałbym u nas...
 
 

Offline hans

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 09, 2012, 09:58:40 pm »
Gdy zobaczyłem screen zapowiedzi umieszczony w newsie na Alei, w pierwszej chwili pomyślałem, że zapomnieli umieścić zrzutu z zapowiedzi na luty:/ Nieciekawie to wygląda, ale przynajmniej kupię komiksy, które już długo czekają w kolejce...

Offline Koalar

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 09, 2012, 10:13:23 pm »
Nie   wierze zbytnio w skutecznosc takiej formy promocji komiksu wsrod   dzieciakow. Obawiam sie, ze te Marvele beda przedstawialy soba znikoma   wartosc artystyczna, wiec jak taki dzieciak troche podrosnie i ogarnie,   jaka czerstwa pajda mu pojechano, to porzuci swiat komiksu juz na   zawsze.

Podobnie dzieje się z telewizją - ludzie przestają ją oglądać, kiedy uświadamiają sobie, jakie infantylne bajeczki oglądali w dzieciństwie...

Popularność komiksów wśród dzieciaków jest tak niska, że wszelkim inicjatywom należy przyklasnąć -  już nie może być gorzej, niż jest obecnie.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Death

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 09, 2012, 10:47:24 pm »
W styczniu i lutym kupicie sobie pakiet KG i przede wszystkim gromadźcie kasę.
Bo jak wydawcy przywalą (a już wiadomo, że przywalą, w tym najmocniej Timof) w marcu-maju, to się nie wypłacimy. To będą setki złotych.

Offline misio141

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 09, 2012, 10:57:43 pm »
W styczniu i lutym kupicie sobie pakiet KG i przede wszystkim gromadźcie kasę.
Bo jak wydawcy przywalą (a już wiadomo, że przywalą, w tym najmocniej Timof) w marcu-maju, to się nie wypłacimy. To będą setki złotych.

i znowu łuk będzie musiał poczekać, a chciałem zostać takim Green Arrowem z Gdyni...
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline chlopak-z-M

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 10, 2012, 05:40:44 pm »
w zapowiedziach nie ma dla mnie, 40-o latka, komiksu  żadnego :sad:
bierz co chcesz i płać za to"

Offline donTomaszek

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 10, 2012, 08:38:25 pm »
dla 30-latka tez nic nie ma :cry:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline graves

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 10, 2012, 08:44:16 pm »
Zależy co kto lubi. Dla mnie jest SW... i nic ponadto, ale to i tak sporo.
Nadrobię zaległości w kupowaniu.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline misio141

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 10, 2012, 10:23:13 pm »
Zależy co kto lubi. Dla mnie jest SW... i nic ponadto, ale to i tak sporo.
Nadrobię zaległości w kupowaniu.
jestem w identycznej sytuacji :)
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline radef

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 12, 2012, 03:51:50 pm »
Są już zapowiedzi na marzec!
http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/zapowiedzi/
Między innymi
Mistrzowie komiksu  - Batman - Zabójczy żart - 45,00 PLN - twarda - 64 strony - 5 marca
Star Wars Dziedzictwo - Potwór, tom 9 - 39,99 PLN - miękka - 128 stron - 5 marca
Sin City (II edycja) - Do piekła i z powrotem, tom 7 - 99,99 PLN - twarda - 320 stron - 5 marca
Asteriks - Odyseja Asteriksa i Syn Asteriksa - 19,99 PLN (każdy) - miękka - 48 stron - 5 marca
Miecz Nieśmiertelnego, tom 22 - 29,99 PLN - miękka - 224 strony - 5 marca
i pozycje sklepowe
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline kingquest

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 12, 2012, 04:24:16 pm »
I znów bez rewelacji. Cieszy Zabójczy Żart, choć przecież i ten komiks ukazał się wcześniej w naszym kraju.
Gdzie Baśnie ja się pytam  :???: ?

Offline Bobo

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 12, 2012, 05:32:39 pm »
Cena SinCity wymiata. Fakt, że objętościowo tom największy, ale mimo wszystko w porównaniu z porzednimi tomami różnica jak dla mnie trochę za duża.

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 12, 2012, 09:37:18 pm »
No ale to 320 stron, gruby komiks. Swoją drogą, cieszę się, żę Zabójczy żart idzie w Mistrzach Komiksu, w twardej oprwie, mimo że to raptem 64 strony. Zasługuje na porządne wydanie.

Offline Ajron

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 12, 2012, 09:39:58 pm »
Cena SinCity wymiata. Fakt, że objętościowo tom największy, ale mimo wszystko w porównaniu z porzednimi tomami różnica jak dla mnie trochę za duża.

Fakt, mnie też trochę zaskoczyła, ale jakby przypomnieć sobie kiedy były wydawane ostatnie Sin City, jakie wtedy były warunki i rynek, to uważam, że ta cena wcale nie jest dziwna.

No ale to 320 stron, gruby komiks. Swoją drogą, cieszę się, żę Zabójczy żart idzie w Mistrzach Komiksu, w twardej oprwie, mimo że to raptem 64 strony. Zasługuje na porządne wydanie.

Przychylam.