Autor Wątek: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca  (Przeczytany 44682 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rroghl

Odp: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca
« Odpowiedź #240 dnia: Marzec 26, 2012, 12:26:25 pm »
Baniak Was przebił, w zasadzie Baniak rozkutamucił mi system:)
Kiedy ślub? :P:P

Offline Zly

Odp: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca
« Odpowiedź #241 dnia: Marzec 26, 2012, 12:27:38 pm »
maja lepiej zrobiona modele od Złego (choc standardow turnieju tez nie spalniaja) ale ich modele sie wywala, a topowocowi nie?

vladdi

Vladd, będę wdzięczny za nie rozpowiadanie kłamstw. Modele mimo że wyraźnie nie skończone i z minimalnym cieniowaniem spęłniały wymogi turnieju w 100%. Chyba że jesteś mi w stanie udowodnić że któreś elemnty nie mogłby być pomalowane w taki sposób a musiały w inny by wspomniane wymogi spełnić.

Co do wyrzucania innych armii to nie wiem, nie przyglądałem się ale pewnie jakiś powód był.

Więcej o turnieju w przerwie na lunch :wink:
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Vladdi

Odp: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca
« Odpowiedź #242 dnia: Marzec 26, 2012, 12:57:44 pm »
Masz prawo do swojej opinii, moim zdaniem Twoje pojazdy byly razącym nacignięciem zasady 3 kolorów o czym pisze się w regulaminie Wojny Światów. Jednak nie o tym pisalem, tylko o tym, że modele chlopakow z Koszalina były dokładnie takie same malarsko, ale im modele zabnowano, a Tobie np nie.
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca
« Odpowiedź #243 dnia: Marzec 26, 2012, 12:58:54 pm »
Zło, jak dla mnie od srebnego podkładu czarny podkład rózni się tylko kolorem. A jaki pomalowane figurki mogą grać to była informacja dużo wcześniej.
 
Wiec ork z czarnym podkładem, zielonymi i srebnymi elementami wyleciał.
 
A srebno spodkładowana chimera z białymi elementami i bronzowymi już nie. Dready to nie wiem cyz miały jakieś elementy po za złotymi. Ale fakt faktem dredy to widziałem z odległosci 50 cm. Więc mogły gdzieś tam jeszcze jakie nuanse kolorystyczne uciec.

Offline Romek222

Odp: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca
« Odpowiedź #244 dnia: Marzec 26, 2012, 01:05:17 pm »
Nie wiem jak to jest w Poznaniu ale do 14 to chyba mozna sie wyspac :) a z chcecia bym zobaczyl te oficjalne wyniki.

Offline Skark

Odp: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca
« Odpowiedź #245 dnia: Marzec 26, 2012, 01:22:20 pm »
Co do interpretacji Hydry to lecac wedle teo klucza , Chimery, Rhinosy, razorbacki tez powinne byc hull mated bo tam nie ma zapisu ze maja bronie turet albo pinted mounted.

Co do modeli to niezaleznie od tego jakie modele miał Zły to "ziomy" powinni byc traktowani bardziej ostro co doswiadczylem na własnym przykładzie.

Offline Raca

Odp: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca
« Odpowiedź #246 dnia: Marzec 26, 2012, 01:23:06 pm »
Nie wiem jak to jest w Poznaniu ale do 14 to chyba mozna sie wyspac :smile: a z chcecia bym zobaczyl te oficjalne wyniki.
Ej no wyspac to wyspac, ale przy tym tloku w topie ligi, wiesz ile chlopaki jeszcze kopert musza przeliczyc  :badgrin:

@Skark roznica miedzy razorami a hydrami polega na tym ze te pierwsze maja oficjalne modele z obrotowymi wierzyczkami
 Tez uwazam ze Hydry maja obrotowe wierzyczki ale idac wg wykladni zasad to jak najbardziej wychodzi ze sa hull mounted

Offline Romek222

Odp: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca
« Odpowiedź #247 dnia: Marzec 26, 2012, 01:27:36 pm »
No ja tez sie zastanawiam kto dal wiecej - Ty czy Thurion :P

Offline rroghl

Odp: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca
« Odpowiedź #248 dnia: Marzec 26, 2012, 01:31:00 pm »
roznica miedzy razorami a hydrami polega na tym ze te pierwsze maja oficjalne modele z obrotowymi wierzyczkami

Model razora z linkowanym flamerem również nie istnieje, a wszyscy grają na turrecie i nikt się tego nie czepia.

Offline ederus

Odp: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca
« Odpowiedź #249 dnia: Marzec 26, 2012, 01:33:56 pm »
Nie wiem jak chimera zlego, ale dredy sa jednak pomalowane tak, ze nie mozna ich wyrzucic z rozpy na masterze. Mam z nimi stycznosc w miare regularnie wiec wiem o czym mowie :wink:  Osobiscie uwazam, ze gdyby sprawdzanie armii przed turniejem nie przeciagnelo sie do 10:40 to hobbystyka bylaby na prawde super przeprowadzona. Na poczatku bylem troche zdziwiony utrata niektorych punktow z malarki, ale jak mi Michalku troche wytlumaczyl i zobaczylem inne wyniki z 15-30 par ocenionych przed nami to uznalem, ze wszystko ok.

O co chodzi z WAAAGH bez warbossa?
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline Nazroth

Odp: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca
« Odpowiedź #250 dnia: Marzec 26, 2012, 01:38:08 pm »
Model razora z linkowanym flamerem również nie istnieje, a wszyscy grają na turrecie i nikt się tego nie czepia.

Hola już to tłumaczyłem. Istnieje oryginalny model razora z mountem wieżyczki. Zmienia się broń na wieży, a nie mount. To jest kolosalna różnica - istnienia, a nie istnienia.

Kiedy ślub? :P:P
Nie ma oświadczyn, nie ma ślubu :wink: Poza tym jeszcze nie dał się zapiąć, a nie biorę puki poważnie nie przetestuję.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Raca

Odp: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca
« Odpowiedź #251 dnia: Marzec 26, 2012, 01:43:03 pm »
No ja tez sie zastanawiam kto dal wiecej - Ty czy Thurion :P
Ja nie musialem mam konto admina na ligowej to i tak sobie pozniej poprawie :wink: :wink:
Tylko dam sie Emanowi z Vladdem pocieszyc :wink:

Ps. kurde Eman tez ma Admina ;)

Offline Hem'Ahn

Odp: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca
« Odpowiedź #252 dnia: Marzec 26, 2012, 01:45:25 pm »
Panowie, przyznawać mi się tutaj który miał tak zajebisty pomysł, bo jak dowiem się nie od was, ale ktoś doniesie, to nie będziecie mieli łatwego życia jak przyjedziecie do Krakowa, też się potrafię nie po koleżeńsku zachowywać...
Powaliłeś mnie na kolana :biggrin: czuję się bardzo zastraszony i nigdy więcej do Krakowa nie przyjadę. Obniżyłeś poziom dyskusji poniżej poziomu bruku :biggrin:
A na serio. Przyznam, że nie pamiętam tej armii. Natomiast wkurza mnie, że ktoś wylewa swoje żal po fakcie na forum. Byłem tam przez dwa dni. Ocena malowania odbyła się w trakcie drugiej bitwy. Mieliście dość czasu, żeby mnie zahaczyć i spytać dlaczego oceniłem tą armię tak a nie inaczej. Nie jestem robotem i popełniam błędy. Jeśli zjebałem ocenę tej armii, to bym przeprosił i ją podniósł, a jeśli z jakichś powodów dałem określoną liczbę punktów, to bym Wam wyjaśnił dlaczego. Na 112 graczy, którym oceniłem malowanie na tym turnieju tylko jedna osoba podeszła do mnie i spytała dlaczego otrzymała tyle punktów. Wyjaśniłem i było ok. A wylewać żale na forum teraz, kiedy nawet nie pamiętam o jakiej armii mówimy, jest co najmniej słabe. Dlatego polecam na przyszłość od razu zgłaszać zastrzeżenia. czy to do Iron handsów, chimer, dredów czy cokolwiek Wam tam jeszcze na duszy leżało.
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2012, 01:48:43 pm wysłana przez Hem'Ahn »
Michałku
PKGB Sztab

Offline Skark

Odp: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca
« Odpowiedź #253 dnia: Marzec 26, 2012, 01:46:13 pm »
Raca to teraz bedziemy poszukiwali ktore modele wydalo GW a ktore FW i te nie orginalne dostana zasade bron montowana z kadluba do wszystkich broni. Ta interpretacja laduje u mnie na szczycie absurdu z 40k.

Poprostu w nowych kodeksach nie ma tak oczywistego zapisu.

Offline Nazroth

Odp: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca
« Odpowiedź #254 dnia: Marzec 26, 2012, 01:53:04 pm »
Powaliłeś mnie na kolana :biggrin: czuję się bardzo zastraszony i nigdy więcej do Krakowa nie przyjadę. Obniżyłeś poziom dyskusji poniżej poziomu bruku :biggrin:
A na serio. Przyznam, że nie pamiętam tej armii. Natomiast wkurza mnie, że ktoś wylewa swoje żal po fakcie na forum. Byłem tam przez dwa dni. Ocena malowania odbyła się w trakcie drugiej bitwy. Mieliście dość czasu, żeby mnie zahaczyć i spytać dlaczego oceniłem tą armię tak a nie inaczej. Nie jestem robotem i popełniam błędy. Jeśli zjebałem ocenę tej armii, to bym przeprosił i ją podniósł, a jeśli z jakichś powodów dałem określoną liczbę punktów, to bym Wam wyjaśnił dlaczego. Na 112 graczy, którym oceniłem malowanie na tym turnieju tylko jedna osoba podeszła do mnie i spytała dlaczego otrzymała tyle punktów. Wyjaśniłem i było ok. A wylewać żale na forum teraz, kiedy nawet nie pamiętam o jakiej armii mówimy, jest co najmniej słabe. Dlatego polecam na przyszłość od razu zgłaszać zastrzeżenia. czy to do Iron handsów, chimer, dredów czy cokolwiek Wam tam jeszcze na duszy leżało.

Pax bracie. Tu nie chodzi o ocenę (no może właściciel myślał, że należy się więcej), tylko o niefortunny dobór słów. Rafał pojechał po bandzie, chociaż odbieram to raczej na zasadzie na wpół udanego żartu - niemniej jednak rozchodzi się głównie o to co Mateusz usłyszał, a nie o to co wpisano mu w ocenie hobbystycznej. Za rok nie wybiera się już na WŚ tylko na Pyrkon i szkoda mi chłopa, a widać że sytuacja mocno go ukutała.

Regards,
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'