trawa

Autor Wątek: Deus Komiks  (Przeczytany 2495 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tulaktoff

Deus Komiks
« dnia: Styczeń 25, 2012, 07:06:01 pm »
Witam.
Chciałbym zaprezentować wszystkim pewną stronę z niezwykłym   komiksem.
Bazuje on na grupce znajomych, którzy trafiają do wirtualnego   świata, gdzie spotkać można postacie z gier i filmów. W miarę czasu okazuje się,   że zostali wezwani tam by powtrzymać członków Boskiej Ręki z Mangi Berserk   autorstwa Miury Kentaro przed zniszczeniem tego świata. Można tu spotkać   postacie jak Grahf z gry Xenogears, Sephiroth z Final Fantasy, Pikachu z   Pokemona, BugenHagen z Final Fantasy, Void z Berserka, Femto z Berserka, Mądry   Bogdan z 7 krasnoludków i wiele innych. Komiks zaczyna się dość niewinnie jednak   wraz z rozwojem fabuły komiks nabiera tempa a do tego wisienką na torcie jest   możliwość zobaczenia jak postacie radzą sobie wspólnie by pokonać zgrożenie   jakiego dotąd nie spotkali.

Serdecznie zapraszam i piszcie co o tym   sądzicie.

www.deuskomiks.za.pl  Poleć znajomym

EDIT CD Jack: Poprawiłem linka.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2012, 08:05:31 pm wysłana przez CD Jack »

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Deus Komiks
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 25, 2012, 08:07:43 pm »
Po pierwsze: zrezygnuj z kartki w kratkę.
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Deus Komiks
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 25, 2012, 09:57:20 pm »
przychylam posta, jak zrobisz kariere i wyjedziesz do US, tam maja tylko zeszyty w linie, lepiej sie od razu przyzwyczajac
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline turucorp

Odp: Deus Komiks
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 25, 2012, 11:35:52 pm »
ja tam nic nie mam do kartek w kratke, tyle, ze niebieski dlugopis zlewa sie z niebieskimi kratkami.
Moze pomysl nad innym kolorem, sa dlugopisy z czarnymi, czerwonymi i zielony wkladami, moze warto poeksperymentowac?
Chociaz z drugiej strony, to moze byc zbyt rewolucyjne i nowatorskie podejscie :[

Offline Koalar

Odp: Deus Komiks
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 26, 2012, 12:54:03 am »
tulaktoff, Twój opis zachęcił do przeczytania komiksu, ale rzut okiem na niego zniechęcił do lektury. Grafika nie zachęca (główne błędy już wytknięto).

Na forum jest wątek o robieniu komiksów, poczytaj, wyciągnij wnioski i twórz dalej :)
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

 

anything