Autor Wątek: newsy - w osobnych watkach czy razem  (Przeczytany 1802 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
newsy - w osobnych watkach czy razem
« dnia: Styczeń 31, 2012, 04:29:52 pm »
Cytuj
Doga czarna materio - choc zdaje sobie sprawe, ze wielu uzytkownikow z zainteresowaniem sledzi ten temat, to zasady na forum sa takie, ze prowadzimy tu dyskusje o komiksach wydawnictwa, a nie zamieszczemy ogloszenia. Do tego sluzy inny watek - x.
Czegoś tu nie rozumiem... A kiedy gotowy jest kolejny numer KZ, to nie ogłaszacie tego w stosownym temacie? :???: ??:
Przyjmuje krytyke, ostatnio nawet wyedytowalem tam posta, zeby kingquest nie dyskutowal sam ze soba. Ogolnie chodzi o to, zeby nie mnozyly sie watki, w ktorych pisze tylko jedna osoba, dotyczy to wszystkich tematow, ale to tez nie jest miejsce na  te dyskusje. - x.
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2012, 12:40:23 am wysłana przez xionc »

Offline Nawimar

Odp: newsy na forum - za czy przeciw
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 31, 2012, 10:05:38 pm »
Szczerze - jako forumowicz nie mam nic przeciwko takim informacjom, a nawet jestem za.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: newsy na forum - za czy przeciw
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 31, 2012, 10:21:21 pm »
Ok, tutaj mozemy o tym spokojnie dyskutowac - w koncu forum jest dla uzytkownikow, nie dla samych regul.

Ja jako uzytkownik wolalbym nie widziec na szczycie listy coraz to wskakujacych watkow, do ktorych pisza wciaz te same pojedyncze osoby a wszystkie newsy widzialbym w temcie zbiorczym np. blogi. Sadze tez, ze tam zaglada wiecej osob niz. np do tematów poswieconych pojedynczym projektom wydawniczym, wiec dziala to tez na korzysc postujacych.

Ale jesli wiekszosc uzytkownikow wypowie sie za dedykowanymi tematami, to nie bede sie wtracal zbytnio. :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline czarna materia

Odp: newsy na forum - za czy przeciw
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 01, 2012, 11:50:15 am »


Wszyscy się"ogłaszają". Kwestia Forumowiczów czy podejmują temat. Jeśli nie, to temat bardzo szybko spada niżej. I problemu nie ma.
Wystarczy spojrzeć ciut wyżej w wątku Czarnej Materii, że nie tylko ja wrzucam "ogłoszenia":).

Offline kas1

Odp: newsy na forum - za czy przeciw
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 03, 2012, 08:47:03 pm »
Osobiście nie mam nic przeciwko. Bardzo często forum jest moim jedynym źródłem informacji o komiksie...

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: newsy - w osobnych watkach czy razem
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 04, 2012, 12:42:02 am »
Dzieki za wszystkie opinie - zmienilem tytul tematu, bo wlasciwie sama zasdanosc umieszczenia informacji na forum nie jest przedmiotem dyskusji, a raczej to w jaki sposob beda one publikowane - w osobnych watkach czy jakos zbiorczo.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline silent.bob

Odp: newsy - w osobnych watkach czy razem
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 04, 2012, 09:18:13 am »
Ostatnio zostałem poproszony, żeby edytować posty o aktualizacjach MyComicCollector'a, zamiast dodać nowe, ale w tym samym temacie.
Tylko, że w ten sposób wątek nie trafia na początek listy i informacja nie dociera,
bo znajduje się gdzieś na n-tej stronie. Chciałem dodać, że nie czerpię żadnych zysków z tego programu.


MyComicCollector
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2014, 05:33:44 pm wysłana przez silent.bob »

Offline helsing

Odp: newsy - w osobnych watkach czy razem
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 04, 2012, 10:22:09 am »
Zdecydowanie w osobnych wątkach. Wchodzę wtedy w konkretny komiks/temat, który mnie interesuje i czytam tylko o nim informacje. Dlatego też nie lubię wątku o nowościach na blogach.
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

Offline Julek_

Odp: newsy - w osobnych watkach czy razem
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 05, 2012, 12:17:36 pm »
+1 ode mnie

 

anything