Autor Wątek: Dywagacje na temat zakończenia sezonu ligowego  (Przeczytany 17401 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline afruniu

Odp: Dywagacje na temat zakończenia sezonu ligowego
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 30, 2012, 09:19:48 am »
jako, że to ostatnio strasznie poczytny temat, wrzucę i to tu  :wink:
niestety...
pozdro!
Cytuj
Uwaga! Ważne ogłoszenie!
W związku z problemami technicznymi niezależnymi od organizatorów, zmianie ulega adres e-mail do przesyłania głosów.
Nowy, poprawny adres to

mlotki2012@interia.pl

Wszystkich tych, którzy zdążyli oddać już swój głos prosimy o ponowne przesłanie maili na w/w adres.
Za powstałe zamieszanie najmocniej przepraszamy.
Pozdrawiam
Dział Promocji Ligi
"There must be some kind of way out of here..."

Offline ederus

Odp: Dywagacje na temat zakończenia sezonu ligowego
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 30, 2012, 09:30:15 am »
Bez kitu, skoro wyspy owcze przeszly to nie widze przeszkod dla teamu Gallia :razz:
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline gilthanas

Odp: Dywagacje na temat zakończenia sezonu ligowego
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 30, 2012, 09:55:45 am »
Mozna jeszcze wystawic 2 teamy, oprocz Team Polska:
Team nr. 2 - Śląsk
Team nr. 3 - Kaszuby

Skoro UK wystawia osobno Szkocje, Walie, NI, Anglie, to dlaczego u nas takiej akcji nie zrobic, w koncu sa to odrebne narodowosciowo i jezykowo tereny, nawet na Slasku jest ruch uzyskania autonomii, wiec mysle, ze w tych dwoch przypadkach nie powinno byc problemu.

Ja sie pod Slask w zadnym razie nie kwalifikuje, ale pod Kaszuby da rade mnie podciagnac ;) ktos jeszcze chetny na sformowanie takiego zespolu ?
A ninja knows no fear.

Offline matus_the_1st

Odp: Dywagacje na temat zakończenia sezonu ligowego
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 30, 2012, 10:07:08 am »
Team Wschodnie Rubieże :d
o-o-o Spice must flow o-o-o

Offline Eman

Odp: Dywagacje na temat zakończenia sezonu ligowego
« Odpowiedź #79 dnia: Marzec 30, 2012, 10:25:27 am »
Panowie, nie sądzę, żeby coś takiego dało się zrobić. Od afery z Wyspami Owczymi w regu jest zapis, że odpowiednia ilość (nie pamiętam czy 5 czy 4) osób MUSI posiadać paszport (albo inny dokument) stwierdzający przynależność państwową. Co więcej - jest to rzeczywiście sprawdzane. Jak nie macie paszportów Galii, Śląska, Kaszub, czy też Polsatu  :razz: to niestety nie da rady.
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline gilthanas

Odp: Dywagacje na temat zakończenia sezonu ligowego
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 30, 2012, 10:26:24 am »
Ile osob ma paszport Szkocji ?  :badgrin:
A ninja knows no fear.

Offline matus_the_1st

Odp: Dywagacje na temat zakończenia sezonu ligowego
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 30, 2012, 10:29:48 am »
Hmm, a ja gdzieś kilka Paszportów Polsatu mam, kolekcjonersko sobie zostawiłem :d
o-o-o Spice must flow o-o-o

Offline Eman

Odp: Dywagacje na temat zakończenia sezonu ligowego
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 30, 2012, 10:30:44 am »
Ze Szkotami, Walijczykami i resztą tego tałatajstwa jest tak, że u podstaw regu stanęły zasady FIFA (czy tam UEFA), w których to rozgrywkach te narodowości mogą wystawiać własne drużyny. Jakoś nie widziałem w eliminacjach do Euro drużyny Śląska ... Poza tym głowy nie dam, czy oni gdzieś tam w jakiś papierach (które są w stanie okazać) nie mają wpisane, ze mają narodowość szkocką.
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Vladdi

Odp: Dywagacje na temat zakończenia sezonu ligowego
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 30, 2012, 11:16:41 am »
Homeini to tak żarcik byl prawda? Na ETC funkcjonują zespoly narodowe, według wyznacznika UEFA. Ani śląsk, ani Kaszuby sie nie łapią. Będzie najprawdopodobniej team euro, ponadto wszyscy nasi gracze są już teraz gorąco przez mnie zapraszani do uczestniczenia w ETC jako sedziowie liniowi (!!!) - im nas wiecej tym rozsadniejsze zasady na ETC. Ponadto kto by nie chcial wjebac szwabowi żółtej kartki? Dla wszystkich ktorzy chocby przez barierę językową (dobry angielski to podstawa) nie czuja się na siłach do sędziowania zapraszam do nieduzy side-event 40kowy, który, jak Gorzów reklamuje, odbedzie się rownolegle z ETC. Poza tym zawsze mozna byc chocby tylko kibicem. Ponadto od poniedzialku do czwartku odbeda sie 3 turnieje 40k, wiec tydzien z czterdziechą zapewniony. pzdr
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline gilthanas

Odp: Dywagacje na temat zakończenia sezonu ligowego
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 30, 2012, 11:19:11 am »
Nie no padla Galia to poplynalem z dywagacjami dalej ... :) Ja tam bede kibicowal przed kompem najprawdopodobniej, mam nadzieje, ze za wzorem DMP na tym evencie tez bedzie jakas relacja Live z prawdziwego zdarzenia :D
A ninja knows no fear.

Offline Nathaniel

Odp: Dywagacje na temat zakończenia sezonu ligowego
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 30, 2012, 11:33:34 am »
dokladnie, pokazalibysmy hamburgerom jak sie robi prawdziwe event.

i tlum kibicow z flagami, fala po kazdej pence na pojezdzie  :badgrin:
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline rroghl

Odp: Dywagacje na temat zakończenia sezonu ligowego
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 30, 2012, 11:38:14 am »
dokladnie, pokazalibysmy hamburgerom jak sie robi prawdziwe event.

i tlum kibicow z flagami, fala po kazdej pence na pojezdzie  :badgrin:

I gorzkie "UUUUUU" po każdej jedynce na sejvie termosa ;)

Offline SuHaR

Odp: Dywagacje na temat zakończenia sezonu ligowego
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 30, 2012, 12:02:45 pm »
A czy ktoś mógłby powiedzieć gdzie znajdę szczegóły na temat singla euro ?
Dzięki
Hmmm....

Offline ederus

Odp: Dywagacje na temat zakończenia sezonu ligowego
« Odpowiedź #88 dnia: Marzec 30, 2012, 12:04:38 pm »
Ja najpewniej bede celowac i w singla i jakas forme etc, czy to euro czy najemnik czy po prostu kibic, tyle razy planowalem jechac, nigdy sie nie udalo, a trudno o lepsza okazje niz teraz :smile:
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline metalfan

Odp: Dywagacje na temat zakończenia sezonu ligowego
« Odpowiedź #89 dnia: Marzec 30, 2012, 12:11:40 pm »
Troll demand detected  :biggrin:
Jako kibice będziemy nieznośni - obowiązkowym wyposażeniem wuwuzele i race, poza tym będziemy dyszeć, sapać i 'puszczać bonczury' (cytując Nazrotha :wink: ). Polska wygra walkowerem :lol:
SW / GK / BA

 

anything