Autor Wątek: A Perfect Circle  (Przeczytany 11345 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kormak

A Perfect Circle
« dnia: Sierpień 02, 2003, 12:42:20 am »
Już we wrześniu nowa płyta! A na stronie http://www.aperfectcircle.us do ściągnięcia nowy utwór, "Weak and powerless" - całkiem całkiem!
No i moim zdaniem zmiany w składzie też nienajgorsze - mag gitary James Iha i na basie Jeordi White (znany pewnie niektórym do niedawna jako Twiggy Ramirez).

Nie wiem jak wy, ale nie mogę się doczekać premiery "Thirteenth Step"

Offline Dinki

A Perfect Circle
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 05, 2003, 11:25:48 am »
Utwór nie przypomina stylistyką poprzedniego albumu , to dobrze wróży.

Ferrus

  • Gość
A Perfect Circle
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 06, 2003, 08:49:05 am »
przeslucham to się wypowiem, aczkolweik jak ktos by na pisał jakieś info o tym solowym projekcie bodajże jakiegoś goscia z Tool`a to bylbym wdzieczny

Offline Dinki

A Perfect Circle
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 06, 2003, 01:04:09 pm »
A Perfect Circle nie jest solowym projektem Jamsa Maynarda Keenana(wokalisty Toola).Niektórzy otwarcie mówią że Maynard jest tam potrzbny jak piąte koło u wozu.
Głównym kompozytorem muziki jest Billy Howerdel i on jest filarem i frontmenem tej kapeli a wokalista Toola pisze przede wszystkim teksty.
Ubolewam tylko nad tym że z tego zamieszania może rozpaść się Tool :D

Offline Kormak

A Perfect Circle
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 06, 2003, 07:23:38 pm »
Maynard jest tam niezastąpiony, podobnie jak Billy Howerdel. To oni dwaj dzielą i rządzą w APC :D Jeden teksty, drugi muzyka.

Nie sądzę, żeby przez APC miał rozpaść się Tool. Ten drugi zespół ma długie przerwy między nagrywaniem kolejnych albumów (i dobrze), więc wokaliście się nudzi... podejrzewam również, że śpiewanie w APC jest dla niego pewnym odprężeniem, w końcu to o wiele lżejsza muzyka (również emocjonalnie).

Offline tyciu

A Perfect Circle
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 06, 2003, 10:18:23 pm »
ja juz nie moge doczekac sie nowej APC .. MDN sluchalem juz w nieskonczonosc..  a przy okazji sa jakies plany dvd TOOL ?
hy can we not be sober.....

Offline CaveSoundMaster

A Perfect Circle
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 02, 2003, 08:44:59 pm »
Piękne, poruszające...
url=http://www.last.fm/user/CaveSoundMaster]Last FM[/url]

Offline Kormak

A Perfect Circle
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 18, 2003, 06:21:58 pm »
Właśnie za ciężkie pieniądze kupiłem nową płytę APC. Bardzo ładnie wydana, strasznie sie ucieszyłem widząc we wkładce, że gościnnie w dwóch numerach zaśpiewała.... Jarboe ze Swans!  :shock:

Muzyka jest dosyć trudna w odbiorze, byłem trochę zaskoczony, ale jednocześnie ciesze się, że nie poszli na łatwiznę. Nie ma tu powielania pomysłów z "Mer de Noms", muzyka jest mniej "czadowa". Całość jest bardziej łagodna, struktura utworów skomplikowana, bardzo dużo dzieje się "w tle" - jestem ciekaw jak oni to odtworzą na koncertach...
Podejrzewam, że z każdym słuchaniem płyta będzie mi się coraz bardziej podobać. Polecam z całego serca.

Offline CaveSoundMaster

A Perfect Circle
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 20, 2003, 12:18:35 pm »
Cytuj
Podejrzewam, że z każdym słuchaniem płyta będzie mi się coraz bardziej podobać.


Tak było u mnie w przypadku Toola. Na początku nigdy mi się nie podobał. Zupełnie. Po tygodniu słuchania i poczytania sobie słów, uznawałem płytę za genialną, a Toola za mój ulubiony zespół.

"Najpierw zrozum potem oceniaj" - moja maksyma ;) .

To była tylko taka moja mała dygresja nie związana z tematem.
url=http://www.last.fm/user/CaveSoundMaster]Last FM[/url]

Ferrus

  • Gość
A Perfect Circle
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 28, 2003, 04:35:48 pm »
DO Kornaka: Guru ty moj  :wink: , mam jedno pytanie mam na dysku taki kawalek APC Wake The Dead - jest po prostu niesamowity, ale nie ma go na MDN, jest na nowej czy to po prosstu nie opublikowany kawalek ???, kazdemu polecam posluchac

Offline Kormak

A Perfect Circle
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 28, 2003, 04:42:44 pm »
Zastanawiam się kto to jest ten Kornak o którym tak się ciepło wypowiada Ferrus - to musi być jakiś fajny gość!

Co do "Wake the dead" to nie ma go na drugiej płycie. O ile się nie mylę, to jest cover piosenki grupy Tapeworm, czyli projektu, który założył Maynard wspólnie z Trentem Reznorem.

Ferrus

  • Gość
A Perfect Circle
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 06, 2003, 03:44:31 pm »
Cytuj
Co do "Wake the dead" to nie ma go na drugiej płycie. O ile się nie mylę, to jest cover piosenki grupy Tapeworm, czyli projektu, który założył Maynard wspólnie z Trentem Reznorem.


przez przypadek sciagnołem z sieci APC coverujace na koncercie love song curow  :shock:

//// maly off top // Kormaku sluchalem tego The Darkness , ktore polecales keidys tam,racja to bogowie  :)

Offline Kormak

A Perfect Circle
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 06, 2003, 03:50:52 pm »
ha... mówiłem! :D  A postaraj się jeszcze zobaczyć ich klipy to odlecisz...


wracając do APC, polecam też ściągnąć koncertowy cover "Ashes to ashes" D. Bowie.

Ferrus

  • Gość
A Perfect Circle
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 08, 2003, 11:55:49 pm »
mam nowe APC, ale nie bede sie wypowiadal zanim nie przeslucham z 15 razy, ciezkie w odbiorze, ale jakie  :!:

Offline login

A Perfect Circle
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 12, 2004, 10:18:24 pm »
niestety nie mam żadnej płytki....opieram się tylko na 10 mp3ach z mare de nomes... a to nie wiele.... ale ogólnie b. dobry zespół. poza keananem(klasa sama w sobie) dobre melodyjne i ciężkie(nie ostre) brzmienie. taki sporo mniej surowy tool + orkiestra symfoniczna ; ) ale ogólne postawiłbym 5-
minus za to, że nie mają szczególnie porywających melodii...(jak np. opiate, czy aenima, albo sober...  : )
Mistrzu, dość! Wystarczy tego filozofowania!", Arystoteles.

Antyplaton

 

anything