Autor Wątek: 3city Heresy  (Przeczytany 31732 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline el_piszczu

Odp: 3city Heresy
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 26, 2012, 07:51:49 pm »
Breaki, tak z ciekawości: rogale były w 3 calach od znacznika mierzone w 3D? Nie mam jak teraz zmierzyć a nurtuje mnie to ;-)

Offline Picek

Odp: 3city Heresy
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 26, 2012, 08:09:52 pm »
od podstawki
A tu dodam jeszcze, że przez takie właśnie złe interpretacje sędziów eldarscy gracze już się nacierpieli... vid

Offline Nathaniel

Odp: 3city Heresy
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 26, 2012, 08:17:46 pm »
Dziekujemy wszystkim za przybycie :)
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline typhus1

Odp: 3city Heresy
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 26, 2012, 08:21:40 pm »
Dzieki wszystkim za mega turniej :-D. Gralem jak warzywo i tylko w jednej bitwie kminilem, a w innych gralem po prostu slabo :-P. Ale jak to Edziu okreslil - na turnieju przegralismy, ale na afterku wygralismy :-D.

Dzieki za super gry Breaker, Zordon, Asarnil, Suchar - tego ravena nie przeboleje :-P, Nazroth - gosc z laska musi zostac jakims kapitanem po tym co ze mna zrobil ;-).

Organizacja spoko tylko mi brakowalo 2 rzeczy ktore byly rok temu - czyli Czajnika i Tostera ;-).

Offline Picek

Odp: 3city Heresy
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 26, 2012, 08:23:01 pm »
Jeszcze jedna sprawa - znalezlismy po turnieju plecak jakby komuś brakowało to pisać
A tu dodam jeszcze, że przez takie właśnie złe interpretacje sędziów eldarscy gracze już się nacierpieli... vid

Offline Breaker

Odp: 3city Heresy
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 26, 2012, 08:28:23 pm »
@piszczu- tak od podstawki mierzylismy.
his place is ready to recieve the gift of the eldar

Offline trej

Odp: 3city Heresy
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 26, 2012, 08:29:06 pm »
Dzieki za super gry Breaker, Zordon, Asarnil, Suchar - tego ravena nie przeboleje :-P, Nazroth - gosc z laska musi zostac jakims kapitanem po tym co ze mna zrobil :wink: .
To TEN gościu z laską? :smile:

Offline trej

Odp: 3city Heresy
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 26, 2012, 08:31:23 pm »
Wielkie dzięki dla chopaków za ogarnięcie turnieju - było jak co rok przezacnie.

Oczywiście mam swoje przemyślenia o punktacji i tak dalej ale to na blogu. Generalnie się doskonale bawiłem pomimo zderzenia z twardą gwardyjską rzeczywistości rodem z głebokiego okopu.

Offline typhus1

Odp: 3city Heresy
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 26, 2012, 08:35:43 pm »
Tak Treju.

Ze mna zdal jakies 15 saveow zabil prawie warlorda zajal znacznik zabil szarzujacego termosa zabral mi linebreakera i sciagnal chull pointa ravenowi.

Jakis straszny byl o_O.

Offline Nathaniel

Odp: 3city Heresy
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 26, 2012, 08:44:02 pm »
Tak rodza sie legendy :)
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline ederus

Odp: 3city Heresy
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 26, 2012, 08:56:48 pm »
Moj Logan co przez caly turniej stracil 2 rany LACZNIE tez nie byl zly :wink:  a 2x walczyl z herlakami na przyklad :wink:  Fakt, ze poza nim reszta rozpiska sie nie popisywala :wink:
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline typhus1

Odp: 3city Heresy
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 26, 2012, 09:03:35 pm »
Ty sie ciesz, ze siostr nie bylo :-D.

Offline ederus

Odp: 3city Heresy
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 26, 2012, 09:51:04 pm »
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline Nazroth

Odp: 3city Heresy
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 26, 2012, 10:33:09 pm »
Turniej zajebisty. Dzieki wielkie dla organizatorów, oraz oponentów. Nie mogę się teraz za bardzo rozpisywac pisząc z telefonu... Wracam do krakowa we środę/czwartek i wtedy na pewno zarówno tutaj, na ligowym i przede wszystkim na blogu z22cm.blogspot.com wykarzę się dużą plodnością  (krypto reklama)
pozdro600!
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Vladdi

Odp: 3city Heresy
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 26, 2012, 11:30:06 pm »
Fajny turniej, nowa edycja ciekawa choc napor flyerow troche zniecheca, bez comp pomyslu jakiegos bedzie strasznie zle sie gralo. Fajnie bylo wszystkich spotkac i zagrac na nowe zasady:) pzdr
 
ps te wyniki to one dobre sa? bo mialem 68 z bitew i 12 z malowania to 80, a chyba za test wiedzy tez z punkcik dostalem?, bo za rozpe to wiem ze nie
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

 

anything