Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA  (Przeczytany 469069 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #225 dnia: Sierpień 29, 2012, 12:59:01 pm »
Kętrzyn Spider-Manem stoi;)

Co do Panini - ta firma prowadzi w Polsce dystrybucję albumów do wyklejania.

A w kwestii zmiany ceny na wyższą po jakimś czasie - to standardowy zabieg w wielu kolekcjach - dlatego lepiej zamówić prenumeratę i mieć stałą cenę.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2012, 01:10:27 pm wysłana przez dudi1212 »
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline Conan_Mściciel

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #226 dnia: Sierpień 29, 2012, 01:02:05 pm »
Coraz więcej Spidermanów z kolekcji pojawia sie na allegro ale juz nie znikaja tak szybko :smile: rynek przestał chłonąć...


Bardziej prawdopodobne, że przyczyną jest wczesna godzina :) Do wieczora się rozejdzie.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #227 dnia: Sierpień 29, 2012, 05:19:47 pm »
Kurcze, dzięki kolekcji zarejestrowało się sporo nowych użytkowników... Witamy na forum! :D

Z prywatą też tu chciałem wyjechać: Jak się czyta to nowe tłumaczenie "The Amazing Spider-Man"?

Offline bohuslav

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #228 dnia: Sierpień 29, 2012, 06:28:48 pm »
Z tego co pamiętam jest chyba jedna literówka, ale ogólnie jest ok

Offline Szekak

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #229 dnia: Sierpień 29, 2012, 07:11:23 pm »
W wawie nie ma. Tragedia, dostać się tego nie da... Prenumeratę zamówiłem, ale pierwszy numer trzeba mieć. Nie ma ktoś wysłać z forum? Bułbym, ogromnie, ogromnie wdzięczny.

Offline biechol

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #230 dnia: Sierpień 30, 2012, 06:29:11 am »
Nie tylko w większych miastach można znaleźć. Ja znalazłem u siebie w Kaliskach (3 tyś mieszkańców, woj. pomorskie) w mini-markecie, gdzie wybór czasopism jest bardzo ograniczony, a mieli dwa numery :shock:
Dziwne to ich badanie rynku...

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #231 dnia: Sierpień 30, 2012, 06:55:21 am »
Skoro tak miło witacie nowych userów, to ja się bardzo cieszę i wykorzystam chwilę w swoim interesie;)

Skoro się u Was zarejestrowałem to zapraszam na forum "Let there be AC/DC", które współprowadzę:

http://www.acdc.shost.pl/Forum/index.php?sid=5b8cb68cbe116e20e5e45bbce20251d1

I na forum Cytadeli, gdzie jestem administratorem strony:

http://www.cytadela.pl/modules.php?name=Forums

« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2012, 07:08:59 am wysłana przez dudi1212 »
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline tonzler

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #232 dnia: Sierpień 30, 2012, 08:42:53 am »
Witam wszystkich, zarejestrowałem się żeby powiedzieć że podobno dużo tych spideyów jest w Lublinie. Poprosiłem brata który tam mieszka i znalazł wczoraj w pierwszym kiosku na osiedlu i podobno Pani jeszcze dwie sztuki miała.

Offline freshmaker

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #233 dnia: Sierpień 30, 2012, 09:47:36 am »
przestańcie dziadować tylko zamówcie w wydawnictwie 20zl drozej zamiast ludziom głowę zawracać
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Szekak

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #234 dnia: Sierpień 30, 2012, 10:00:09 am »
Nie tylko w większych miastach można znaleźć. Ja znalazłem u siebie w Kaliskach (3 tyś mieszkańców, woj. pomorskie) w mini-markecie, gdzie wybór czasopism jest bardzo ograniczony, a mieli dwa numery :shock:
Dziwne to ich badanie rynku...
mógłbyś dla mnie kupić jedną sztukę? zapłacę przelewem za przesyłkę również i będę dozgonnie wdzięczny... proszę bardzo o kontakt na meil
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2013, 07:12:33 pm wysłana przez graves »

Offline samurajack

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #235 dnia: Sierpień 30, 2012, 10:20:26 am »
Ja jeszcze rzutem na taśme zwróce sie z prośbą do forumowiczów którzy nie chcą na tym zarabiac o podesłanie mi jednego egzemplarza oczywiscie pokrywam koszt wysyłki znajdzie sie ktoś ?

Offline krakers

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #236 dnia: Sierpień 30, 2012, 10:26:58 am »
Też z chęcią się jedną sztuką zaopiekuję.

Offline cinus

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #237 dnia: Sierpień 30, 2012, 10:48:46 am »
Ha! 2 numer kolekcji juz w kioskach! :) Az nie chce mi sie wierzyc, ze za 30 zl mam wydanie w twardej okladce. :biggrin:
Tak jak nie udalo mi sie nigdzie nabyc pierwszego numeru (zreszta mam go w postaci zeszytow Dobrego Komiksu sprzed lat) to drugi numer wpadl mi bardzo szybko w rece! Kupione w saloniku prasowym Ruchu w Gdansku kolo dworca Wrzeszcz. Mieli niestety jeden egzemplarz wystawiony tylko.

Offline samurajack

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #238 dnia: Sierpień 30, 2012, 11:02:52 am »
A jak tam w innych miastach z 2 numerem ? bo że Gdańsk ma znowu to żadna niespodzianka

Offline clandestino

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #239 dnia: Sierpień 30, 2012, 11:11:03 am »
Aha - zamówiłem prenumeratę od drugiego numeru i pytałem o dostawę - 13 września wychodzi trzeci numer i wtedy zaczynają wysyłkę. Pani mi powiedziała, że w połowie września paczka będzie u mnie.

(...)

Dodatkowa informacja - prenumeratę można zacząć od numeru pierwszego lub drugiego. Chciałem od trzeciego i - niestety - nie da rady.

Ja właśnie zamówiłem prenumeratę; można było zamawiać jedynie od drugiego numeru. Pytałem też, kiedy można się spodziewać przesyłki - otrzymałem informację, że komiksy będą rozsyłane prenumeratorom dopiero z końcem września.

Nie ma to jak sprzeczne informacje  :biggrin:

 

anything