Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA  (Przeczytany 470754 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline samurajack

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #270 dnia: Sierpień 31, 2012, 01:26:57 pm »
Nie interesują mnie wszystkie numery wiec nie jest to opcja dla mnie chcialem kupować wybrane pozycje trzeba bedzie zaczekac jak będą dostepne w całym kraju może od nr 3 ...

Offline darekso123

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #271 dnia: Sierpień 31, 2012, 01:40:05 pm »
Mam pytanie możecie mi podać dane odnośnie prenumeraty? Bo u mnie nie ma 2 numeru a jak post wyżej ktoś pisał, że zamawiając 3 numer 2 dostaje się gratis a do tego jak mam mieć tą kolekcje od 5-6 numeru to kicha:( i wole się nie stresować i zamówić tą prenumeratę. Dzięki z góry.

Offline Solmath

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #272 dnia: Sierpień 31, 2012, 02:44:30 pm »

Offline postie

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #273 dnia: Sierpień 31, 2012, 03:04:46 pm »
Wybacz, ale musze zapytać - czemu na tak długo, skoro piszesz, że komiksy to Twoja pasja? Przez to 18 lat było mnóstwo okazji do kupienia komiksów. Także tych z Pajęczakiem. Jakiś czes jeszcze Semik publikował, potem Fun_Media wystartowała z Ultimate Pająkiem. A potem przegapiłaś kilka boomów komiksowych. Duże wejście Egmontu, Madra wchodzi do gry (Essentiale S-M), Mandra atakuje kioski, Dobry Komiks wchodzi do gry, Multiversum wchodzi do gry...
WTF?


Hmm.więc tak powiem Ci, że przez poprzednie 18 lat musiałem mieć możliwość spakowania się w plecak i przeprowadzki, więc miejsca ani czasu na komiksy nie miałem. W zeszłym roku wróciłem do kraju, wybudowałem dom w tempie ekspresowym i od grudnia 2011 mam wreszcie czas na poświęcenie się swoim pasjom :) Powiedz mi ile było tych boomów od grudnia'11? :) Wiem, że pewnie ciężko to sobie wyobrazić, ale przez 18 lat naprawdę nie było w moim życiu miejsca na komiksy :/ Pozdrawiam

Offline Quithe

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #274 dnia: Sierpień 31, 2012, 06:38:41 pm »
Właśnie, nie każdego interesuje prenumerata. Na pierdołowatych gratisach mi nie zależy, kilku dubli też nie mam ochoty trzymać na półce. Poza tym jest kilka tomów, które zupełnie mnie nie interesują. W sumie głównie liczę na to, że Sklep Gildii dogada się z Hachette i będzie miał kolekcję w ofercie.

Co do drugiego numeru - Warszawa i Kalisz świecą pustkami. Jeśli koleżanka z Gdańska jutro nie znajdzie (dostawa tam była, swój egzemplarz kupiła wczoraj), to będę polował na allegro. Jeśli z dalszymi numerami będzie taki cyrk, to oleję ten interes...

Offline GiP

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #275 dnia: Sierpień 31, 2012, 07:26:57 pm »
Czy jest ktoś w stanie jeszcze dostać pierwszy numer? Proszę o odpowiedzi na priv.

Offline Webslinger777

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #276 dnia: Sierpień 31, 2012, 09:08:43 pm »
Gdyby ktoś w Gdańsku szukał, to mi dzisiaj się udało dostać obydwa numery w kiosku przed Uniwersytetm Medycznym. Może jeszcze będą.

Offline Motyl

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #277 dnia: Wrzesień 01, 2012, 11:27:30 am »
W Lublinie 2 numer widziałem w każdym kiosku, który mijałem, w inmedio stało pięć sztuk, a w kioskach też jest więcej niż po jednej.

Offline clandestino

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #278 dnia: Wrzesień 01, 2012, 12:28:23 pm »
Właśnie, nie każdego interesuje prenumerata. Na pierdołowatych gratisach mi nie zależy, kilku dubli też nie mam ochoty trzymać na półce. Poza tym jest kilka tomów, które zupełnie mnie nie interesują.

Można zaprenumerować i po pierwszej przesyłce z prenumeraty zrezygnować. Lepsze to niż gonić za drugim tomem od kiosku do kiosku.

Aha, drugiego numeru gratis nie nazwałbym pierdołowatym gratisem  :wink: Ale fakt, reszta fantów dorzucanych do prenumeraty jakaś rewelacyjna nie jest i ani mnie ziębi ani grzeje.

Swoją drogą, jeśli cię nie interesują duble i nie masz zamiaru kupować całej kolekcji, to czemu kupować Obdarowanych akurat z Hachette? Na allegro można wyhaczyć tanio kilka sztuk od Muchy.

PS na Górnym Śląsku nadal nie ma w kioskach ani pierwszego, ani drugiego tomu. Nie wróżę tej kolekcji oszałamiającego sukcesu jeśli dystrybucja nadal będzie wyglądać w ten sposób...

Offline nayroth

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #279 dnia: Wrzesień 01, 2012, 12:59:04 pm »
Kto by się tam przejmował dystrybucją na Górnym Śląsku... W końcu to tylko drugie najbardziej zaludnione województwo. I jakby chciel to by sobie zamówili prenumeratę, a nie zawracali głowę...

Pewnie hatchette ma poważniejsze zmartwienia, np. jaki kubek podarować prenumeratorom, albo czy Hulk na DVD bedzie miał fajną wkładke.
Nad strategią sie głowią, a nie przyziemnymi kwestaiami dostępności towaru!!!!

Offline samurajack

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #280 dnia: Wrzesień 01, 2012, 01:11:11 pm »
Zgadzam sie z przedmówcą wybór tych 3 wojewodztw w których sie ukazało jest naprawde dziwny nie wiem czym sie kierowali...

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #281 dnia: Wrzesień 01, 2012, 01:19:42 pm »
Pytanie do tych, którzy mają już drugi tom. Pamiętam, że w edycji Muchy plansze były bardzo ciemne. Czy teraz wyglądają podobnie?

Offline clandestino

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #282 dnia: Wrzesień 02, 2012, 08:59:57 am »
Tak nawiasem dodam, że kiedy parę tygodni temu pytałem sprzedawcę w kiosku o pierwszy tom kolekcji, ten powiedział mi tylko tyle: "Panie, nie baw się pan w to. Szkoda nerwów. W tych kolekcjach wydają cuda: encyklopedie, okręty i inne modele. A i tak prawie żadnej serii nie wydają do końca. Zainteresowanie spada to przestają wydawać. Wiem, co mówię, prowadzę kiosk o wielu lat."

Ciekawe tylko, czy faktycznie tak jest, czy też kolekcje wydawane są do końca w już tylko poprzez prenumeratę... Bo fakt, nie widzę za bardzo sensu rzucania do kiosku 56-tej części jakiegoś okrętu z nadzieją, że 'może komuś wpadnie w oko i kupi'  :wink:

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #283 dnia: Wrzesień 02, 2012, 09:21:03 am »
Owszem, kioski pod koniec już tego nie biorą, bo nikt nie kupuje i robią zwroty. Jednak zalega to w empikach i większych salonikach prasowych i idzie do prenumeratorów.

Mój kolega zbierał do końca Radio Control z Deagostini - kupę lat temu. Ja kupowałem wybrane numery figurek LOTR-a z serii Deagostini - w empiku były do końca. Na allegro można kupić pełne zestawy statków, szkieletów dinozaura itp.;D
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline Szekak

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #284 dnia: Wrzesień 02, 2012, 11:15:25 am »
po za tym, składanie statku czy dinozaura, czy inne badziewa to trochę inna półka niż kolekcja marvela i inna sprzedaż, więc nie ma co tych rzeczy porównywać.