trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA  (Przeczytany 470805 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vision2001

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #360 dnia: Wrzesień 11, 2012, 08:06:33 pm »

może niech się wypowiedzą osoby, które coś prenumerowały u Hachette Polska.


Kiedyś prenumerowałem książki z kolekcji historycznej - przesyłka w kartoniku, ale z tego co pamiętam bez opakowania w bąbelki czy jakikolwiek materiał zabezpieczający ksiażki. Jednak książki dochodziły bez jakichkolwiek uszczerbków.


dobry artykuł o perełkach tej kolekcji na kolorowych zeszytach.
http://kolorowezeszyty.blogspot.com/2012/09/1130-smak-tego-co-ma-nadejsc.html
dzięki niemu z mojej wishlisty wyleciał np old man logan. czy jest gdzieś pełna lista wsystkich 60 albumów z tej kolekcji?


A ja Ci powiem, że dla mnie Staruszek Logan jest bardzo dobrym komiksem zarówno w wymiarze wizualnym jak i scenariusza. Hisotria jest spójna, ma kilka fajnych zwrotów akcji i tajemnice zostają rozwiązane. Fajna rzecz w stylu "What if".
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline freshmaker

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #361 dnia: Wrzesień 11, 2012, 08:20:36 pm »
nie zrozumiałeś mnie. komiks wylecial z wishlisty bo chapnę go w prenumeracie.

dziękuję za listę. podniosła mnie na duchu. jeżeli chodzi o duble tow moim wypadku będzie to max 8 komiksów.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #362 dnia: Wrzesień 11, 2012, 08:48:58 pm »
Ja już wcześniej pisałem, że z Hachette zamawiałem serwis z Hello Kitty - bez śmiechów proszę;D - i, jeśli było to Hachette, karty Spider-Mana.

Wszystko przychodziło w kartonie i bez żadnych uszkodzeń!

Z Hello Kitty raz nie przysłali podkładki pod naczynia, która była jednym z dodatków. Zgłosiłem to i po tygodniu dotarł do mnie pełny numer - gratisowa gazetka, miseczka i brakująca podkładka;)

Opóźnienie w stosunku do kiosku wynosiło ok. tygodnia.
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline uzeq

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #363 dnia: Wrzesień 12, 2012, 11:55:24 am »
Siema - są tu jacyś ludzie, którzy tak jak ja, zamówili prenumeratę? Jeśli tak to powiedzcie czy i kiedy dostaliście/dostaniecie pierwszą przesyłkę :)

Offline sanek87

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #364 dnia: Wrzesień 12, 2012, 12:13:38 pm »
z tego co się dzisiaj dowiedziałem, prenumerata ma być rozsyłana dopiero pod koniec miesiąca

Offline radzio78

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #365 dnia: Wrzesień 12, 2012, 02:14:40 pm »
Mi też powiedzieli, że pod koniec miesiąca, a wcześniej jak dzwoniłem to po premierze 3-ciego tomu (kiedy zamawiałem prenumeratę w okolicach 3.09). Po przeczytaniu postu sanek 87 zadzwoniłem, chwilę przed napisaniem posta i dostałem dokładnie taką informację. Świetnie.

Offline uzeq

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #366 dnia: Wrzesień 12, 2012, 02:52:16 pm »
z tego co się dzisiaj dowiedziałem, prenumerata ma być rozsyłana dopiero pod koniec miesiąca
Czyli chcesz mi powiedzieć, że przesyłka zawierająca numer 2 i 3 zostanie wysłana kiedy teoretycznie w kioskach dostępny będzie numer 4 :/? Trochę bez sensu. Prenumeratorów chcą ukarać za to, że chcą mieć całą kolekcję?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2012, 02:57:08 pm wysłana przez uzeq »

Offline vision2001

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #367 dnia: Wrzesień 12, 2012, 03:09:45 pm »
Czyli chcesz mi powiedzieć, że przesyłka zawierająca numer 2 i 3 zostanie wysłana kiedy teoretycznie w kioskach dostępny będzie numer 4 :/? Trochę bez sensu. Prenumeratorów chcą ukarać za to, że chcą mieć całą kolekcję?


Zadzwoń do Hachette i powiedz im to.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline xShen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #368 dnia: Wrzesień 12, 2012, 03:16:41 pm »
Czyli chcesz mi powiedzieć, że przesyłka zawierająca numer 2 i 3 zostanie wysłana kiedy teoretycznie w kioskach dostępny będzie numer 4 :/? Trochę bez sensu. Prenumeratorów chcą ukarać za to, że chcą mieć całą kolekcję?
Na dodatek dostaniesz wygniecione zwroty z kiosków.

Offline helsing

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #369 dnia: Wrzesień 12, 2012, 04:07:14 pm »
i niesione pod pachą przez listonosza po całym dniu pracy ;]
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #370 dnia: Wrzesień 12, 2012, 04:34:15 pm »
Naprawdę przesadzacie;)

Prenumerowałem różne kolekcje - nigdy nic nie przyszło mi uszkodzone. Zawsze zamówienie przychodziło w pudełku, a nie kopercie bąbelkowej. A opóźnienia względem kiosku?

Mnie powiedziano w Hachette, że wysyłka pierwszej paczki przypada na drugą połowę września. Czyli od 14 września mija kilka dni, wysyłają, do tego trzeba doliczyć 3-5 dni na paczkę i tyle.

Prenumerata jest dla leniwych - nie chce się komuś pilnować pisma/magazynu w kiosku to zamawia i dostaje pod sam nos.
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #371 dnia: Wrzesień 12, 2012, 04:59:08 pm »
Prenumerata jest dla leniwych - nie chce się komuś pilnować pisma/magazynu w kiosku to zamawia i dostaje pod sam nos.
Albo dla (nie)wybrańców, którzy kolekcji w kiosku kupic nie moga :P
 
Potwierdzam, wysyłka dla prenumeratorow dopiero pod koniec wrzesnia/poczatek pazdziernika.
 
Prenumerowalem figurki Marvela i zawsze przychodzily w kopercie babelkowej i z wygniecionym magazynem : ) ale to nie Hachette :P
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline helsing

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #372 dnia: Wrzesień 12, 2012, 05:56:24 pm »
Prenumerata jest dla leniwych - nie chce się komuś pilnować pisma/magazynu w kiosku to zamawia i dostaje pod sam nos.
Bardziej dla oszczędnych, dla których czas zmarnowany na latanie po kioskach ma jakąś wartość ;)
Gdybym zapłacił za prenumeratę z góry to bym się denerwował. A tak, wszystko mi jedno.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2012, 10:24:27 am wysłana przez helsing »
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

Offline clandestino

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #373 dnia: Wrzesień 12, 2012, 06:47:11 pm »
Zadzwoń do Hachette i powiedz im to.

+1.

Ludzie, naprawdę robi wam to taką różnicę, że dostaniecie komiksy tydzień czy dwa później? Macie chyba za dużo wolnego czasu  :wink:

Prenumerata jest dla leniwych

Prenumerata jest dla szanujących swój czas/oszczędnych. Nie mierz innych swoją miarą.

Dla mnie jedną z największych zalet prenumeraty jest gwarancja stałej ceny w razie jej zmiany. A z możliwością podwyższenia jej o dyszkę Hachette się liczy (vide ankieta dołączona do pierwszego numeru).

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #374 dnia: Wrzesień 12, 2012, 07:12:11 pm »
Nie uważam się za leniwego, więc nie mierzę innych swoją miarą. Uważam, że prenumerata jest wygodna, bo dostaje się ją prosto do domu, ale - w moim przypadku - przekłada się to i tak na podjechanie na pocztę, bo w ciągu dnia dom jest pusty.

W każdym razie w kwestii terminów dostaw - Hello Kitty mi przychodziło kilka dni po tym, jak późniejszy z numerów z aktualnej paczki pojawiał się w kiosku. Numery nie były zafoliowane, ale fabrycznie nowe i bez uszkodzeń.

Na początku lotrowych figurek z GW, które wydawało Deagostini paczki również przychodziły mi w kartonach, ale - co było na minusie - czasem Dea w kioskowych wydaniach dorzucało jakiś gratis - wypraska ze zwrotów czy losowa farbka 4 ml, a w paczce tego nie miałem. No i cena była stała - 24,90, a potem Dea podniosło cenę w kioskach na 26,90. Potem z prenumeraty zrezygnowałem i kupowałem tylko interesujące mnie modele.
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/