trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA  (Przeczytany 467472 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wito1

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #240 dnia: Sierpień 30, 2012, 12:08:22 pm »
Witam.

W Zamościu też 2 numer już jest dostępny. W niektórych kioskach po 4 komiksy jeszcze są numeru 1. jak ktoś chce to mogę kupić komuś i wysłać. Nic nie chce zarabiać, komiks sprzedaje za 15 zł. koszt przesyłki nie wiem ile wyniesie, musze sprawdzić.

Moje gg 5931789.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2012, 12:12:15 pm wysłana przez wito1 »

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #241 dnia: Sierpień 30, 2012, 12:09:58 pm »
W Szczecinie cisza nie ma 1 nie ma 2, ale na razie bylem tylko w jedym kiosku :P
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #242 dnia: Sierpień 30, 2012, 12:23:10 pm »
@clandestino:

Najśmieszniejsze jest to, że mój kolego (zamawiał razem ze mną) zamówił od pierwszego, bo babka od zamówień pytała i mnie i jego czy numer pierwszy posiadamy.

A co do wysyłki - mnie powiedziała, że wysyłać będę w drugiej połowie września - po emisji 3 numeru;D
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #243 dnia: Sierpień 30, 2012, 12:50:40 pm »
Dzwonilem przed chwila do Hachette i pytalem sie o zwiekszenie dostepnosci nr 1. Pani powiedziala, ze informacja z prosba od klientow w tym temacie poszla dalej i ponoc maja wysylac do wiekszej ilosci punktow, ale pewnosci czy tak sie stanie Pani nie miala. :(

Dzownilem do RUCHu w Szczecinie, maja zapowiedz Kolekcji (to juz od 2 tyg.) i na pewno jutro sie ani nr 1 ani nr 2 nie pojawi w moim miescie :(
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2012, 02:12:40 pm wysłana przez peta18 »
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline aniou

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #244 dnia: Sierpień 30, 2012, 02:32:32 pm »
Byłem w Stalowej Woli w paru kioskach i saloniku prasowym Ruchu i drugiego numeru nie udało mi się spotkać. Nie wiecie może jak z dostępnością nowych numerów w Empiku? Jutro jadę do tesco, zobaczę w tamtejszym saloniku prasowym, może będą coś mieli, choć podejrzewam, że znowu pozostanie mi kupno komiksu na allegro.

Offline radef

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #245 dnia: Sierpień 30, 2012, 02:34:32 pm »
Byłem dziś w Rybniku (w mieście w którym nie było żadnego egzemplarza), byłem w inMedio i w Empiku, i ani pierwszego, i ani drugiego tomu nie było.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Macias

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #246 dnia: Sierpień 30, 2012, 02:48:54 pm »
W Gdyni udało mi się dostać, ale nie widziałem więcej, niż w kiosku w którym kupowałem.
Jakby co dam znać.
Edit: Mowa o tomie numer dwa.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2012, 07:54:22 pm wysłana przez Macias »

Offline Conan_Mściciel

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #247 dnia: Sierpień 30, 2012, 04:16:57 pm »
Poszukiwacze pierwszego tomu !! Trzy egzemplarze http://allegro.pl/show_item.php?item=2598311679

Btw. dorwałem x-manów :-) Znów dostępne tylko w ruchu.

Offline lone_wolf_in_run

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #248 dnia: Sierpień 30, 2012, 04:37:17 pm »
W Warszawie niestety nic nie można dostać... Kupiłem pierwszy tom przez allegro i zamówiłem prenumeratę od drugiego (przypominają się czasy TM Semic). Ciekawe, czy kolekcja przetrwa, system dystrybucji jest jak na razie fatalny i nie rokuje dobrze na przyszłość!

Offline amsterdream

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #249 dnia: Sierpień 30, 2012, 04:39:13 pm »
Czyli znowu powtarza się sytuacja jak z "Powrotem do domu" i tam gdzie był dostępny numer 1, tam jest numer 2, a tam gdzie nie było, to nadal nie ma. Czy to znaczy, że oni nadal to testują? Dzisiaj dzwoniłem i nic się nie dowiedziałem... tam chyba każdy pracownik w CV musi mieć wpisane 'notoryczny kłamca'  :roll:

Offline darekso123

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #250 dnia: Sierpień 30, 2012, 04:42:08 pm »
Wczoraj szukałem u Siebie w mieście i nie znalazłem w 1 kiosku sprzedawczyni mówiła, że wie o co chodzi ale tylko w nielicznych kioskach/sklepach dostają te komiksy:( . No nic niby jutro premiera tych x-menów (31 sierpień) to może akurat będą już mieć.

Offline Conan_Mściciel

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #251 dnia: Sierpień 30, 2012, 04:57:47 pm »
No nic niby jutro premiera tych x-menów (31 sierpień) to może akurat będą już mieć.


Premiera jest 30 więc dzisiaj ^.^

Offline darekso123

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #252 dnia: Sierpień 30, 2012, 05:01:01 pm »
Aha^^. Zauważyłem już aukcje na allegro z x-men :biggrin: więc jutro będzie trzeba iść spytać czy może dostali :P

Offline MaRiaN(L)

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #253 dnia: Sierpień 30, 2012, 05:36:59 pm »
Witam wszystkich.
Informacja od pracownika kolportera dotycząca Warszawy:
najszybciej Kolekcję Marvela można znaleźć w salonikach przy metrze. Osobiście tego nie sprawdzałem. 

Offline amsterdream

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #254 dnia: Sierpień 30, 2012, 05:38:40 pm »
Przed chwilą dostałem mail od empiku:
Cytuj
Wydawca tej serii nadal nie zdecydował się na jej szerokie wprowadzenie na rynek. Mamy jednak nadzieję, że wkrótce te komiksy będzie można kupić w salonach Empik.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2012, 05:48:24 pm wysłana przez amsterdream »

 

anything