Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA  (Przeczytany 467583 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xShen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #510 dnia: Październik 09, 2012, 12:25:30 am »
Nie chce mi się zbytnio wierzyć, że Hachette będzie się chciało angażować czas i środki aby przygotować od nowa pierwsze cztery numery skoro mają już gotowe te "stare".  Dużo gadania i mało czynu, znając życie.
Też jakoś w to nie wierze, szczególnie że zostały im zwroty, przecież tego nie spalą. Ewentualna wymiana to też dla nich dodatkowe koszty. Od 5 tomu pewnie coś będą najwyżej kombinować.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #511 dnia: Październik 09, 2012, 11:12:39 am »
Po przeczytaniu niepokojącego wywiadu z Panią z Wydawnictwa, która napisała coś zupełnie innego niż Pani z Infolinii (że pierwsze cztery zeszyty mogą jednak ulec zmianie) zadzwoniłem ponownie. Tym razem chciałem zamówić prenumeratę, ale od numeru pierwszego (pierwotnie zamówiłem od drugiego, bo Pająka udało mi się dorwać w kiosku). I zgadnijcie co? Ano nie ma takiej możliwości - prenumeraty od numery 2. A gdyby coś zmienili w pierwszym, to wymienią. O starcie kolekcji żadnych informacji :)
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2012, 11:42:12 am wysłana przez pocztar »

Offline kocyk123

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #512 dnia: Październik 14, 2012, 01:12:37 pm »
Gość, który ostatnio zadawał pytania dyrektorce Hachette, tworzy listę kolejnych pytań. Jak ktoś chciałby uzyskać jakąś odpowiedź może napisać. Wiadomo, lepiej zapytać dyrektora, niż tej pani na infolinii.


http://polski-geek.blogspot.com/2012/10/pytania-do-hachette-pytania.html?showComment=1350216055297#c2319679283608689691

Offline adro

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #513 dnia: Październik 14, 2012, 01:43:25 pm »
Ale po co zadawac pytania, jak hachette leci sobie z klientami w totalnego wuja. Klade na nich lache bedzie kolekcja-kupie, nie bedzie kij im w oko.
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #514 dnia: Październik 14, 2012, 02:21:00 pm »
Hachette sraczet. mnie interesuje czemu nie ma już gingersa cynamonowego. nie ma jakiegoś bloga gdzie o to można by zapytać?
I jeszcze cynamonowe delicje szampańskie.
Lubię cynamon...

Offline kocyk123

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #515 dnia: Październik 25, 2012, 03:13:52 pm »
Lol, wydawnictwo dało ciała kolejny raz, odpowiadając na pytania, które były zbierane swego czasu (linka dawałem parę postów wyżej).
Szkoda mi słów...

Offline BLANTMAN

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #516 dnia: Październik 26, 2012, 11:43:40 am »
Możliwe że WKKM wystartuje w grudniu albo styczniu od numeru 1 z reklamą w telewizji,tak wynika z listu od wydawnictwa . Ciekawe jak się sprzedały te pierwsze 4 numery,  ? :neutral:  A jeżeli nic już się nie wydarzy to po co wogóle puścili tą kolekcję ,rozsyłając je w niezrozumniały sposób tj. tylko do poszczególnych województw... ciekawe ile egz poszło na Mazowsze bo w Warszawie nie mogłem znaleźć ani jednego numeru , u mnie w mieśćie też nie... głupota,zero logistyki?
:shock:

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #517 dnia: Październik 26, 2012, 12:18:17 pm »
Możliwe że WKKM wystartuje w grudniu albo styczniu od numeru 1 z reklamą w telewizji,tak wynika z listu od wydawnictwa . Ciekawe jak się sprzedały te pierwsze 4 numery,  ? :neutral:

cizas. Ty w ogóle czytałeś ten watek który własnie komentujesz?

A jeżeli nic już się nie wydarzy to po co wogóle puścili tą kolekcję ,rozsyłając je w niezrozumniały sposób tj. tylko do poszczególnych województw...

Było to wałkowane już kilkukrotnie - bo badali rynek wybierając sobie trzy województwa. TAK SIĘ ROBI Z KOLEKCJAMI! Bada się sprzedaż. (co było pisane już kilkukrotnie w tym wątku)

ciekawe ile egz poszło na Mazowsze bo w Warszawie nie mogłem znaleźć ani jednego numeru , u mnie w mieśćie też nie...

oficjalnie ZERO, bo tak jak pisałem wyżej. Badali rynek na trzech województwach (co było pisane już kilkukrotnie w tym wątku). Województwo mazowieckie nie jest dobrym województwem do prowadzenia takiego badania.  co jest bardzo logiczne, ale trzeba o tym pomyśleć.

głupota,zero logistyki?

NIE. badanie rynku (co było pisane już kilkukrotnie w tym wątku)
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Shinue

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #518 dnia: Październik 26, 2012, 12:32:42 pm »
+1 za cierpliwość

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #519 dnia: Październik 26, 2012, 04:24:03 pm »
a 5 tom można już kupić?

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #520 dnia: Październik 26, 2012, 06:19:23 pm »
No, w komplecie z szóstym:D
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline Andy13

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #521 dnia: Październik 26, 2012, 06:45:39 pm »
a 5 tom można już kupić?
tak, w Wielkiej Brytanii...

Offline under

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #522 dnia: Październik 26, 2012, 09:23:17 pm »


Było to wałkowane już kilkukrotnie - bo badali rynek wybierając sobie trzy województwa. TAK SIĘ ROBI Z KOLEKCJAMI! Bada się sprzedaż. (co było pisane już kilkukrotnie w tym wątku)



NIE. badanie rynku (co było pisane już kilkukrotnie w tym wątku)

 te "badanie" to sobie dopowiedzieli forumowicze ... "wydawnictwo" nigdzie tego w ten sposob nie nazwalo ...
za to wystartowalo z kolekcja co mozna bylo wyczytac na insertach i nagle ja przerwalo ... moze to i celowe dzialanie ale testowaniem bym tego nie nazwal

Tomasz Witas

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #523 dnia: Październik 26, 2012, 10:36:37 pm »
moze to i celowe dzialanie ale testowaniem bym tego nie nazwal
Co nie zmienia wcale faktu, że był to nakład testowy służący badaniom rynkowym

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #524 dnia: Październik 27, 2012, 10:29:52 am »
moze to i celowe dzialanie ale testowaniem bym tego nie nazwal
Co nie zmienia wcale faktu, że był to nakład testowy służący badaniom rynkowym

dokładnie

te "badanie" to sobie dopowiedzieli forumowicze ... "wydawnictwo" nigdzie tego w ten sposob nie nazwalo ...

a wiesz dlaczego? dlatego, że jakby nazwało to od początku  "badaniem rynkowym" a nie zwykłą "sprzedażą" to wynik tegoż badania byłby oszukany. Bo ludzie zupełnie inaczej by reagowali na cała kolekcję i na chęć jej zakupu. Serio coś tak logicznego za kazdym razem trzeba będzie to prawie łopatologicznie wsadzać niektórym w głowy?
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....