Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA  (Przeczytany 465889 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xShen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #555 dnia: Grudzień 05, 2012, 11:25:33 am »
będzie inny 4 tom - Wolverine (Claremont, Miller)
Skąd to info bo na stronie nie widzę? I co mam do cholery zrobić teraz z Avengers. :eek:

Offline Bushiken

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #556 dnia: Grudzień 05, 2012, 12:01:59 pm »
Z 1 numerem na tej kartonowej tekturce jest podane.

endriu84

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #557 dnia: Grudzień 05, 2012, 12:08:40 pm »
Czwarty tom będzie zmieniony - oficjalnie uzyskałem potwierdzenie z infolinii.
Zamówione prenumeraty z sierpnia/wrzesnia/... nadal są aktualne - zawsze można je jednak potwierdzić.

To teraz pytanie do kogoś, kto kupił po raz drugi Spider-Mana:
czy tomy są identyczne? Czy też parę baboli (literówek) zostało poprawionych?

No i najważniejsze: jest jakaś lista wszystkich tomów, które zostaną wydane?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2012, 12:14:06 pm wysłana przez endriu84 »

Offline vision2001

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #558 dnia: Grudzień 05, 2012, 12:14:10 pm »
Skąd to info bo na stronie nie widzę? I co mam do cholery zrobić teraz z Avengers. :eek:


Pewnie wydadzą później.
Poza tym po pierwsze nie mamy żadnej pewności jakie tytuły wydadzą w całej kolekcji (nie ma żadnej listy), a po drugie wcale nie muszą wydawać w kolejności numeracji na grzbiecie komiksu (tak chyba właśnie robią w Czechach - wydają komiksy z numeracją nie po kolei).
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline xShen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #559 dnia: Grudzień 05, 2012, 12:15:41 pm »
No nic, zobaczymy jak to będzie, jeśli będę musiał kupić drugi raz Avengers tylko po to żeby grzbiet pasował to się wkurzę.  :???:

endriu84

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #560 dnia: Grudzień 05, 2012, 12:21:49 pm »
Zadzwon do wydawnictwa. Na pewno wymienią Ci ten tom za free (jednak jest jeden koszt: wysyłka).
Pytanie, czy ten tom pojawi się w pozniejszym czasie w ramach kolekcji.

Offline dagobert

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #561 dnia: Grudzień 05, 2012, 01:25:43 pm »
Poza tym po pierwsze nie mamy żadnej pewności jakie tytuły wydadzą w całej kolekcji (nie ma żadnej listy)
Wydaje mi się, że skoro to nie jest ich autorski produkt, a jedynie na licencji to lista pewnie będzie zgodna z tym http://en.wikipedia.org/wiki/The_Official_Marvel_Graphic_Novel_Collection
Chyba, że w Czechach już wydali coś innego niż z listy powyżej.

Niepasujący grzbiet od Avengers będzie zgrzytał, ale w sumie i tak wszystkie tomy mnie nie interesują.

endriu84

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #562 dnia: Grudzień 05, 2012, 01:43:16 pm »
Kolekcja wystartowała, to teraz czas zaczac myslec co zrobic z dublami :/
A ja akurat w kończącym się roku nakupowalem cale mnostwo brakujących albumow, ktore wlasnie teraz pojawią się w kolekcji ;]

No i najwazniejsze: co z "Civil War"? Mucha ma album w planach... a później przygotują wersję dla Hachette?

Offline Nawimar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #563 dnia: Grudzień 05, 2012, 02:16:15 pm »
Prawdopodobnie według identycznego schematu jak miało to miejsce przy okazji "Upadku Avengers" i "Astonishing X-Men".
 
Swoją drogą same dobre wieści przed Mikołajkami - WKM rusza, a Egmont uraczy nas restartowanym Superem i Batem :) Jest Git :)

Offline radef

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #564 dnia: Grudzień 05, 2012, 02:39:37 pm »
W Rybniku:
Empik Focus - brak (na razie)
InMedio Focus - 10 egz.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

endriu84

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #565 dnia: Grudzień 05, 2012, 04:20:37 pm »
@UP Ludzie ogarnijcie się. Seria ruszyła na dobre, a Wy będziecie teraz co dwa tygodnie bawić się w pisanie, na jakim zadupiu jaka jest liczba egzemplarzy?  :oops:

Poproszę jeszcze o informację ile jest zeszytów "Kaczora Donalda" w przydrożnym "Kiosku Ruchu" w Ciepłej Chójce.

Offline Koalar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #566 dnia: Grudzień 05, 2012, 04:35:22 pm »
Czwarty tom będzie zmieniony - oficjalnie uzyskałem potwierdzenie z infolinii.

Hm, nie rozumiem, po co ta zmiana... Że niby Wolverine jest bardziej chwytliwy? Może marketingowo, bo akurat ten komiks jest słabiutki... Wydawnictwo tylko naraziło się na koszty, a wystarczyło gdzieś tam na kartonie dać parę następnych okładek, m.in. z Wolverine'em.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline kosmoski

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #567 dnia: Grudzień 05, 2012, 04:54:04 pm »
Może w ankietach ludzie psioczyli na duble i wydawnictwo wrzuciło inną kolejność, a może tom 4 się słabo sprzedał w rzucie testowym (część zainteresowanych miała wydanie Muchy, poza tym cena nie była tak zachęcająca jak w przypadku również zdublowanych X-menów).

Offline skil

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #568 dnia: Grudzień 05, 2012, 05:02:24 pm »
dostajecie -100 do ogarniętości
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline Koalar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #569 dnia: Grudzień 05, 2012, 05:29:04 pm »
Może w ankietach ludzie psioczyli na duble i wydawnictwo wrzuciło inną kolejność, a może tom 4 się słabo sprzedał w rzucie testowym (część zainteresowanych miała wydanie Muchy, poza tym cena nie była tak zachęcająca jak w przypadku również zdublowanych X-menów).

Może coś w tym jest, ale ten Wolverine też jest dublem z Egmontu. Może trochę starszy i trudniej dostępny, ale też już u nas wydany.

Choć ja mam nadzieję, że kolekcja znajdzie więcej odbiorców wśród osób, które nie za bardzo czytają komiksy. Reklamy, przystępność, niezłe komiksy - może trochę osób wsiąknie w obrazki.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

 

anything