Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA  (Przeczytany 465828 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1185 dnia: Styczeń 05, 2013, 10:15:22 am »
A ja wrócę do tematu prenumerat.

Dzwonił wczoraj do mnie kumpel, z którym razem zamawiałem prenumeratę. Z jednego numeru telefonu. W okresie letnim. Ja od numeru drugiego, a on od pierwszego. Ja paczkę dostałem z numerem drugim i trzecim oraz kubkiem.

W każdym razie wrócę do tego, że wczoraj do mnie zadzwonił i powiedział - "Otwieram paczkę, jest numer drugi, numer trzeci i kubek. Żadnej informacji o pierwszym. Dzwonię na infolinię, pani sprawdza i mówi, że były dwa zamówienia z jednego telefonu i się pomylili, ale w systemie jest pierwszy numer dla tej paczki, jednak realizacja jest inna niż zamówienie. Numer pierwszy doślą z drugą paczką. W cenie kioskowej - 14,90"

Komuś z Was też się coś takiego zdarzyło?
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline Lukop

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1186 dnia: Styczeń 05, 2013, 11:46:04 pm »
Witam,
z tego co pamiętam jakiś czas temu pojawił się tutaj pomysł napisania do Hachette o swoich przemyśleniach co do kolekcji. Nie wiem czy to w końcu doszło do skutku, aczkolwiek sam zamierzam do tej ankiety, którą dodawali przy okazji I tomu, dołączyć tradycyjny list zawierający spostrzeżenia po ukazaniu się pierwszych III tomów. Więc jeśli ktoś ma swoje przemyślenia, proszę je podać na forum, to dołączę do listu.
Pozdrawiam.

Offline Dembol_

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1187 dnia: Styczeń 06, 2013, 04:31:52 pm »
Czas wysyłania ankiet minął jakieś 2 miesiące temu. Wyślij lepiej maila albo zadzwoń.

Offline Dreadnought

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1188 dnia: Styczeń 06, 2013, 05:43:58 pm »
Witam,
z tego co pamiętam jakiś czas temu pojawił się tutaj pomysł napisania do Hachette o swoich przemyśleniach co do kolekcji. Nie wiem czy to w końcu doszło do skutku, aczkolwiek sam zamierzam do tej ankiety, którą dodawali przy okazji I tomu, dołączyć tradycyjny list zawierający spostrzeżenia po ukazaniu się pierwszych III tomów. Więc jeśli ktoś ma swoje przemyślenia, proszę je podać na forum, to dołączę do listu.
Pozdrawiam.


Nie, nie doszło - nie chcieli użytkownicy pobawić się w liste zrobienia najgorszych numerów. Moje przemyślenia sa takie, że ten  ghost rider road to damnation i ultimate spider nie powinny zostać wydane w kolekcji najlepszych komiksów. Za to można im podsunąć co chcemy jak najszybciej czyli : marvels, secret war, house of m. Niech to zlecą już tej Musze do tłumaczenia.
Za to z klasykami Tm-semica mogliby zaczekać z rok. Łowy Kravena i Weapon X  Nie mam już tych komiksów ale pamiętam prawie każdą plansze. Tysiące ludzi to pewnie ciągle ma.
Part man, part machine - all cybercommando.

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1189 dnia: Styczeń 06, 2013, 05:59:07 pm »
Za to można im podsunąć co chcemy jak najszybciej czyli : marvels, secret war, house of m. Niech to zlecą już tej Musze do tłumaczenia.
Problem w tym, ze nie kazdy chce akurat te tytuly, bo czesc z nas ma juz je od Muchy. A poza tym lista planowanych tytulow nie jest na 100% potwierdzona i nie wiemy czy jest w pelni zgodna z ta brytyjska.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline amsterdream

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1190 dnia: Styczeń 06, 2013, 06:41:34 pm »
Za to można im podsunąć co chcemy jak najszybciej czyli : marvels, secret war, house of m. Niech to zlecą już tej Musze do tłumaczenia.
Przecież Mucha ma to przetłumaczone bo sama niedawno wydała te komiksy. I sądzę, że większoś osób nie chciałaby właśnie tych komiksów w kolekcji bo ma je już z tego wydawnictwa.

Offline Andy13

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1191 dnia: Styczeń 06, 2013, 06:52:02 pm »
Za   to można im podsunąć co chcemy jak najszybciej czyli : marvels, secret   war, house of m. Niech to zlecą już tej Musze do tłumaczenia.
my, czyli kto?

Nie,     nie doszło - nie chcieli użytkownicy pobawić się w liste zrobienia     najgorszych numerów. Moje przemyślenia sa takie, że ten  ghost rider     road to damnation i ultimate spider nie powinny zostać wydane w   kolekcji najlepszych komiksów.
a moje moje przemyślenia są takie, że Eternals nie powinni zostać wydani w kolekcji najlepszych komiksów. z kolei Stasiek z Pragi nie chce House of M, Tadek z Bałut Secret Wars, a Jadźka z Przasnysza nie chce wcale tej kolekcji, tylko tę z porcelaną. i dlatego taka lista nie ma sensu.

Przecież     Mucha ma to przetłumaczone bo sama niedawno wydała te komiksy. I   sądzę,   że większoś osób nie chciałaby właśnie tych komiksów w kolekcji   bo ma   je już z tego wydawnictwa.
dokładnie. zwłaszcza że można dostać jeszcze te pozycje. może napiszmy do Hachette, że tych tytułów my nie chcemy...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2013, 06:55:11 pm wysłana przez Andy13 »

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1192 dnia: Styczeń 06, 2013, 06:55:27 pm »
a tak w ogóle to myślę, że skoro wydawnictwo dał czas na pisanie ankiet i termin minął 2 miesiące temu to trochę się obudziliście z ręką w no... ten, to jest chciałem powiedzieć spóźniliście. a poza tym to o co chodzi z tym przyspieszaniem. skoro wszyscy są pewni, że wydawnictwo to nigdy nie przerywa już zaczętych serii to co wam szkodzi w jakiej kolejności wydadzą? a poza tym jaki by samo wydawnictwo miało interes w zmianie kolejności? się bać będą, że przestaniecie kupować? no na pewno.

Swoją drogą ciekawe czy miłośnicy strojów ludowych też piszą, żeby laleczka kujawiaczki była przed kurpianką i bamberką

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1193 dnia: Styczeń 06, 2013, 07:00:09 pm »
no pewnie "MY" z wawy to Bamberki w ogóle nie będą chcieli

N.N.

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1194 dnia: Styczeń 06, 2013, 08:31:27 pm »
Problem w tym, ze nie kazdy chce akurat te tytuly, bo czesc z nas ma juz je od Muchy.
Powiedzmy szczerze: Część z NAS ma te tytuły skądinąd i to dość dawno temu. Wasze prawo tworzyć taką grupę nacisku, jaką stworzyć chcecie i domagać się wydania tego, co akurat Wy uważacie za skarb największy i najbardziej pożądany. Ale zdajcie sobie w końcu sprawę z tego, że różni ludzie mają wobec tej kolekcji rózne oczekiwania i że może się zdarzyć, że to ich oczekiwania zostaną spełnione, a nie Wasze.
Żeby była jasność: nie wysyłał do Hachette żadnych petycji i pod żadnymi się nie podpisuję, ale za innych ludzi w  moim wieku nie ręczę.

Offline lipaz

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1195 dnia: Styczeń 07, 2013, 09:48:24 am »
a mi się wydaje, że oni i tak mają ustaloną listę albumów które wydają w ramach serii w każdym kraju, czy ktoś z Was słyszał że gdzieś się ona zmieniła, w którymś kraju się różni?

a tak z innej beczki:
http://www.komiksynaekranie.com/2013/01/ekranizacje-komiksow-w-sluzbie-polskiego-rynku-komiksowego/comment-page-1/#comment-13634


Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1196 dnia: Styczeń 07, 2013, 10:49:54 am »
a mi się wydaje, że oni i tak mają ustaloną listę albumów które wydają w ramach serii w każdym kraju, czy ktoś z Was słyszał że gdzieś się ona zmieniła, w którymś kraju się różni?
A w jakim innym kraju, poza wersja GB (a ta wersja idzie tez na Australie i RPA), kolekcja jest/byla wydawana? Nie licze oczywiscie Czechow bo u nich kolekcja wystartowala w tym samym czasie co u nas.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline lipaz

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1197 dnia: Styczeń 07, 2013, 12:12:06 pm »
przecież mówię o tych krajach... więc nie wiem do czego pijesz, zadałem inne pytanie, ale chyba nie zrozumiałeś...

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1198 dnia: Styczeń 07, 2013, 12:24:49 pm »
przecież mówię o tych krajach... więc nie wiem do czego pijesz, zadałem inne pytanie, ale chyba nie zrozumiałeś...
No raczej chyba Ty mnie nie zrozumiales :(
Piszesz, ze najprawdopodobniej maja ustalona liste i pytasz czy w innym kraju sie zmienila.
Natomiast Kolekcja w wersji angielskiej to wydanie GB/AU/RPA. A u Czechow tak jak u nas nic nie wiadomo (przynajmniej tak mi sie cos wydaje : ) i pytam sie w jakim jeszcze innym kraju wychodzi/wyszla ta kolekcja.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2013, 12:29:32 pm wysłana przez peta18 »
Buk, Hodor i Dziczyzna

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1199 dnia: Styczeń 07, 2013, 12:40:48 pm »
@lipaz ta kolekcja nie jest z USA. tak jak mówi peta10 jest tylko wersja GB/AU/RPA. A jako matematyk mogę powiedzieć, że aby porównać dwie wartości (w tym wypadku listy) trzeba mieć dwie wartości (w tym wypadku listy). w przypadku gdy jest tylko jedno wydanie trudno je z czymkolwiek porównać

 

anything