trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA  (Przeczytany 465872 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piotruposz

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1425 dnia: Styczeń 26, 2013, 12:57:25 pm »
— Hey, Wolverine...
— What?
— I have drawn your leg.
— Oh, cool bro.


fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1426 dnia: Styczeń 26, 2013, 12:58:04 pm »
przebijanie się przez prawie 100 stron wątku, gdzie może 1/10 stanowi dyskusję na temat

E tam. jakby zatrudnili pracownika tylko po to by na bieżąco siedział na gildii i szukał wartościowych opinii core targetu to by im nic ważnego nie umknęło. Uważam, że powinieneś zadzwonić do pani z infolinii i zasugerować coś takiego. Przecież pewnie się tam biedaczka nudzi i czeka na telefon. ktoś tam w ogóle dzwoni do niej? pewnie z jeden telefon na tydzień dostaje.

Offline Szekak

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1427 dnia: Styczeń 26, 2013, 01:14:08 pm »
E tam. jakby zatrudnili pracownika tylko po to by na bieżąco siedział na gildii i szukał wartościowych opinii core targetu to by im nic ważnego nie umknęło. Uważam, że powinieneś zadzwonić do pani z infolinii i zasugerować coś takiego. Przecież pewnie się tam biedaczka nudzi i czeka na telefon. ktoś tam w ogóle dzwoni do niej? pewnie z jeden telefon na tydzień dostaje.
Doskonała ironia, pewnie wczoraj z żoną przy Carlo Rossi wymyślaliście cięte riposty na dzisiaj. :biggrin:

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1428 dnia: Styczeń 26, 2013, 01:19:38 pm »
Doskonała ironia, pewnie wczoraj z żoną przy Carlo Rossi wymyślaliście cięte riposty na dzisiaj. :biggrin:
Dobre :biggrin: . Po tylu postach to pewnie będą mieli o czym rozmawiać przez miesiąc. Nie zdziwiłbym się jakby był podział pracy. Jedna osoba działa na Pudelku, druga na Gildii.

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1429 dnia: Styczeń 26, 2013, 01:21:53 pm »
@szekak zauważyłeś, że na 11 twoich postów tutaj 3 (słownie trzy) dotyczyły moje żony? 27% procent twoich postów nie było wiec o komiksach tylko o żonie fragsela. Interesujące.

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1430 dnia: Styczeń 26, 2013, 01:23:49 pm »
A pytałeś się obsługi ? Bo tu na Skargi w Katowicach tez wcześniej nie leżało ich aż tyle. Były ale nie 20 sztuk :biggrin: Może przywlekli z zaplecza.
Byłem dziś w empiku. Wyłożyli na półkę ponad 10 sztuk pierwszego numeru. Szału więc chyba nie ma jeśli chodzi o sprzedaż.

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1431 dnia: Styczeń 26, 2013, 01:32:27 pm »
Dobre :biggrin: . Po tylu postach to pewnie będą mieli o czym rozmawiać przez miesiąc. Nie zdziwiłbym się jakby był podział pracy. Jedna osoba działa na Pudelku, druga na Gildii.

A co, fragselu, kobieta twa
Z komiksu gildii dostać ma?
Ciętych ripost sznur,
O którym śni
Tyle nocy i dni,
Musisz zdobyć ty,
Na forum gildii, gdzie dyskusja trwa!

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1432 dnia: Styczeń 26, 2013, 01:36:10 pm »
A co, fragselu, kobieta twa
Z komiksu gildii dostać ma?
Ciętych ripost sznur,
O którym śni
Tyle nocy i dni,
Musisz zdobyć ty,
Na forum gildii, gdzie dyskusja trwa!
Dzieło Twe jest boskie, wszak rymy częstochowskie.

Dobra, kończymy dyskusję na tematy poboczne. Ty lubisz niezafoliowane wino, ja komiksy w folii. Każdy ma jakieś fetysze.

Offline Dreadnought

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1433 dnia: Styczeń 26, 2013, 01:42:30 pm »
A co, fragselu, kobieta twa
Z komiksu gildii dostać ma?
Ciętych ripost sznur,
O którym śni
Tyle nocy i dni,
Musisz zdobyć ty,
Na forum gildii, gdzie dyskusja trwa!


No musze przyznać, że już masz 1 post, który mi się podoba  :wink:


A co do 1ki w empikach i wszędzie indziej - wydrukowali mnóstwo pewnie po tym co się działo jak kolekcja wyszła w wakacje. Czytałem poczatkowe posty tego watku i ludzie walczyli żeby to kupić. Także nadrukowali teraz tyle żeby wszędzie  można to było dostać. Pewnie się troche przeliczyli - ale z kolejnymi numerami już tak nie wygląda. Dwójki jeszcze widziałem po pare numerów leżacej ale np. extremis już tylko pojedynczy gdzieniegdzie. Myśle, że dostosowali mniej więcej na tym etapie 5 numeru już ile produkowac i gdzie wysyłać. Np Wolverine w empiku leżą tylko 2 sztuki.
Part man, part machine - all cybercommando.

Offline irisen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1434 dnia: Styczeń 26, 2013, 01:48:54 pm »
Panowie przestańcie się już turlać i tarzać wzajemnie na posty... dojrzałe dzieci jak wy powinny umieć bawić się w jednej piaskownicy bez sypania się błotem ....


tak na margiensie Astonishing Xmen motion comic moim zdaniem coś kapitalnego:
ASTONISHING X-MEN MOTION COMIC: GIFTED - Episode 1








Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1435 dnia: Styczeń 26, 2013, 01:52:56 pm »
Próba zakończona. Wynik zgodny z przewidywaniami - nawiązanie niewyłapane. Tak myślałem, żeś jakieś dziecko. Jak skończysz podstawówkę, to może Pani z gimnazjum Ci trochę o Brechcie albo Kurcie Weillu poopowiada. I może nazwisko Romana Kołakowskiego też tam padnie.
I o czym niby ma to świadczyć? Chyba tylko o tym, że Znasz jakiegoś autora, którego ja nie znam. A, i jeszcze o braku wychowania. Gdybym chciał Cię zarzucać cytatami, które znam pewnie nie zgadłbyś żadnego. Lubujesz się w przytaczaniu czyichś postów i wytykaniu błędów. Naprawdę ciekawe masz życie. No ale trzeba czymś zapełnić te pasjonujące wieczorki poetyckie w towarzystwie Carlo Rossi i Atomówek, nieprawdaż? I nie Pisz o czyimś wykształceniu, bo byś się zdziwił.

To by było na tyle. Wątku nie kontynuuję. Będę starał się więcej nie dyskutować z podobnie skonstruowanymi osobami, gdyż jest to daremne.

Offline Szekak

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1436 dnia: Styczeń 26, 2013, 01:54:14 pm »
Dzieło Twe jest boskie, wszak rymy częstochowskie.
:badgrin: :badgrin: :badgrin:


fragsel - bo do tej pory się nie udzialałem, tylko czytałem wypowiedzi innych, natomiast jak zobaczyłem twoje żałosne zachowanie i osobę postanowiłem się włączyć. :smile:


maximumcarnage - gość ma ewidentnie wielkie kompleksy i wciąż stara się szpanować i błyszczeć w żenujący sposób i mu nie wychodzi, dlatego połowa forum ma z niego polewke.

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1437 dnia: Styczeń 26, 2013, 02:00:09 pm »
fragsel - bo do tej pory się nie udzialałem, tylko czytałem wypowiedzi innych, natomiast jak zobaczyłem twoje żałosne zachowanie i osobę postanowiłem się włączyć. :smile:

Moja żona dziękuje. Gdybym ja poświęcał 30% swoich wypowiedzi jej osobie, to by cały dzień na Pudelku nie musiała siedzieć.

Połowie forum zaś chciałbym powiedzieć: nie ma za co. cała przyjemność po mojej stronie

Offline opall

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1438 dnia: Styczeń 26, 2013, 02:03:11 pm »
Próba zakończona. Wynik zgodny z przewidywaniami - nawiązanie niewyłapane. Tak myślałem, żeś jakieś dziecko. Jak skończysz podstawówkę, to może Pani z gimnazjum Ci trochę o Brechcie albo Kurcie Weillu poopowiada. I może nazwisko Romana Kołakowskiego też tam padnie.

Może już dajcie spokój. Fragsel niezłe nawiązanie ale nie wszyscy co kończą podstawówkę, ba nawet szkołę średnią, "ba" nr 2 nawet studia wyższe, muszą znać twórczość Brechta (bądź jej wycinki). Sam uważam się za osobę wykształconą, a nie znałem oryginalnego tekstu, który potraktowałeś parafrazą. Niemniej człowiek uczy się przez całe życie... także czytając fora.

Tak czy inaczej już skończcie z tymi docinkami, tekstami o żonach, winach ( jakoś się powstrzymałem od komentarza na temat jakości CR) etc. Ktoś napisał, że dobry offtop nie jest zły, ale przynajmniej niech chociaż  w minimalnym stopniu zahacza o tematykę forum.

Offline Dreadnought

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1439 dnia: Styczeń 26, 2013, 02:04:41 pm »
Temat o WKKM jest zdecydowanie najlepszy na całej gildia forum. Przeglądałem inne i nie ma tylu emocji ani interesujących obserwacji na różne tematy.
Part man, part machine - all cybercommando.

 

anything