Autor Wątek: Wydawnictwo Komiksowe  (Przeczytany 428600 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vision2001

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 31, 2013, 12:45:22 pm »
Skoro oszczędność polega na nie płaceniu kosztów przesyłki, to dla mnie to nie jest żadna oszczędność :???: ??: ??:
Cóż, cóż, cóż... Oczywiście, że mogli napisać: PRENUMERATA Z RABATEM (która jest stolicą Maroka)!!! -30% OD CENY OKŁADKOWEJ!!! Koszt 133 pln (+ ewentualny koszt przesyłki).
Ale wydaje mi się, że w takiej sytuacji koszt wysyłki nie byłby na wysokości 6,40 pln / każdy komiks (patrz: http://www.sklep.gildia.pl/info/koszty_wysylki)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline hans

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 31, 2013, 01:10:50 pm »
Powiem inaczej - skoro nigdy nie płacę kosztów wysyłki, to prenumerata, której cena zawsze zawiera koszty wysyłki jest dla mnie dodatkowym kosztem.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 31, 2013, 01:14:21 pm »
Powiem inaczej - skoro nigdy nie płacę kosztów wysyłki, to prenumerata, której cena zawsze zawiera koszty wysyłki jest dla mnie dodatkowym kosztem.

A dlaczego nigdy nie płacisz kosztów wysyłki?

Offline hans

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 31, 2013, 01:15:57 pm »
Bo robię zakupy, gdy wiem, że przekroczę limit darmowej wysyłki.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 31, 2013, 01:19:36 pm »
W takiej sytuacji możesz, o czym już wspomniał vision2001, złożyć zamówienie na prenumeratę, ale bez kosztów wysyłki, tylko dorzucając kolejne tomy Wież Bois Maury do swoich kolejnych zamówień. Wtedy masz każdy tom taniej 30%.

Offline hans

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 31, 2013, 01:22:02 pm »
Jeśli jest taka możliwość, to tak zrobię. Dzięki - w tym kontekście informacja na stronie sklepu o bezpłatnej wysyłce prenumeraty jest myląca :)

Offline wojtekzk

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 31, 2013, 01:56:20 pm »
prenumerata nie uwzględnia dodatkowych kosztów wysyłki, bo są w nią wkalkulowane. Prenumeraty wysyłamy szybciej i z bonusami. Nie łączymy jej z innymi zamówieniami ze względów logistycznych.
sklep.gildia.pl / Wydawnictwo Komiksowe / gildia.pl

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 31, 2013, 02:09:03 pm »
Nie łączymy jej z innymi zamówieniami ze względów logistycznych.

Istnieje oczywiście możliwość porozumienia się z nami w sprawie prenumeraty bez kosztów wysyłki, zapraszamy do kontaktu mailowego.

To jak można porozumieć się w sprawie prenumeraty bez kosztów wysyłki, skoro ze względów logistycznych nie łączycie jej z zamówieniami?

Offline wojtekzk

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 31, 2013, 02:10:51 pm »
np. gdy ktoś chce odbierać na miejscu. Porozumieć można się na priv.
sklep.gildia.pl / Wydawnictwo Komiksowe / gildia.pl

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 31, 2013, 02:14:25 pm »
np. gdy ktoś chce odbierać na miejscu. Porozumieć można się na priv.

Aaa, w takiej sytuacji tylko. No chyba, że. To błędnie to rozumowałem. Tak czy siak, w tej chwili zastanawiam się nad prenumeratą, trochę drożej mnie wyniesie niż dokładanie każdego tomu Wież do kolejnych zamówień, ale przynajmniej będę miał każdy tom bez czekania, a akurat na Wieże jestem strasznie napalony...

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 31, 2013, 09:44:31 pm »
Ja z kolei podczytałem dziś rano "Teczkę". Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony. Umiejętnie generowana interakcja między parą uczestników tej kameralnej, zwięzłej fabuły, a przy tym z dużą swobodą kreślone ilustracje Colina Wilsona (weterana "2000AD"). Ależ facet jest rozrysowany! Wszystko na swoim miejscu (oprócz butów postaci kobiecej do czego zresztą sam się przyznaje). Miła, w swojej klasie unikatowa rzecz.
Pewnie każdy dorzucił "Teczkę" do zamówienia, więc nie ma co polecać. Ale i tak polecam.
Świetna, prosta historia. Bardzo dobrze napisana i zilustrowana. Mocno zalatuje teatrem, zarówno pod względem konstrukcji poszczególnych wypowiedzi, jak i sposobu prowadzenia rozmowy przez bohaterów. Taka naturalna nienaturalność. Albo nienaturalna naturalność, nie wiem.
Dobry dialog, dobry szort.

Dołączam się do tych pozytywnych opinii. Świetna rzecz z tej "Teczki". Możliwości sztuki komiksowej są niezmierzone - w tym przypadku wystarczył jeden znakomity pomysł formalny, błyskotliwe dialogi i klasyczna kreska rysownika z wyobraźnią, abym z satysfakcją mógł stwierdzić, że oto jako fan komiksu jestem dalej, niż byłem przed lekturą nowelki Taylora i Wilsona. Owacja na stojąco!

Offline nx87

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 05, 2013, 08:40:57 am »
Wieze Bois-Mamury. Stron 48. Dzisiaj chcialem dodac do koszyka 5 tomow jednak... bylby to najchudszy komiks na polce. Cena 28.50 w sumie nie jest wygorowana. Jakos takie cieniutkie ksiazeczki odpychaja mnie od zakupu. Czy jest szansa, ze kiedys bedzie integral? Wiem, ze troche wrozenie z fusow ale...

Podobnie mam z "Krucjata". Cena tez nie jest zla ale ta liczba stron zniecheca...

Edycja... nie pisalem tego zlosliwie :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2013, 08:53:07 am wysłana przez nx87 »

Offline Nawimar

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 05, 2013, 08:57:10 am »
Ach, te czytelnicze gusta :smile: Bo tak się złożyło, że akurat ja od jakiegoś czasu mam już dość integrali i wypatrywałem nawrotu do tradycyjnej formy (wygodniej się czyta). Ale co kto lubi.

N.N.

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 05, 2013, 09:00:44 am »
Wieze Bois-Mamury. Stron 48. Dzisiaj chcialem dodac do koszyka 5 tomow jednak... bylby to najchudszy komiks na polce. Cena 28.50 w sumie nie jest wygorowana. Jakos takie cieniutkie ksiazeczki odpychaja mnie od zakupu. Czy jest szansa, ze kiedys bedzie integral? Wiem, ze troche wrozenie z fusow ale...

Podobnie mam z "Krucjata". Cena tez nie jest zla ale ta liczba stron zniecheca...

Edycja... nie pisalem tego zlosliwie :)
Rozumiem, że takich komiksów jak "Asterix" czy "Thorgal" nigdy nie kupowałeś i nie zamierzasz kupować?

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 05, 2013, 09:55:45 am »
Wieze Bois-Mamury. Stron 48. Dzisiaj chcialem dodac do koszyka 5 tomow jednak... bylby to najchudszy komiks na polce. Cena 28.50 w sumie nie jest wygorowana. Jakos takie cieniutkie ksiazeczki odpychaja mnie od zakupu.

Przełam się i zacznij kupować takie komiksy nie patrząc, że to "książeczka" licząca sobie raptem 48 stron.

 

anything