Autor Wątek: Wydawnictwo Komiksowe  (Przeczytany 429753 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #810 dnia: Październik 15, 2015, 04:06:45 pm »
Jest jeszcze lepsza promocja na "Tutaj" dla najlepszych klientów Sklepu Gildia... Ja już skorzystałem.  8)

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #811 dnia: Październik 15, 2015, 04:34:03 pm »
Jest jeszcze lepsza promocja na "Tutaj" dla najlepszych klientów Sklepu Gildia... Ja już skorzystałem.  :cool:

Chętnie się dowiem trochę więcej.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #812 dnia: Październik 15, 2015, 04:59:13 pm »
Chętnie się dowiem trochę więcej.


Nie dostałeś info na pocztę? Można mieć ten komiks za darmo.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

mgnesium

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #813 dnia: Październik 15, 2015, 05:01:24 pm »

Nie dostałeś info na pocztę? Można mieć ten komiks za darmo.

i tak się na to nie kwalifikuję, ale również zapytam jakie warunki trzeba spełnić - nie dostałem maila ze sklepu (w każdym razie nie w sprawie "tutaj").

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #814 dnia: Październik 15, 2015, 05:07:50 pm »
Wystarczy zrobić zakupy za minimum 200 zł i poprosić o dołączenie do nich darmowego egzemplarza Tutaj.   :D

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #815 dnia: Październik 15, 2015, 05:08:46 pm »
Jest jeszcze lepsza promocja na "Tutaj" dla najlepszych klientów Sklepu Gildia... Ja już skorzystałem.  :cool:
No to wygląda na to, że Ramirez dostanie na Mikołaja "Tutaj" za friko. Natomiast ja, jako najgorszy i znienawidzony klient Gildii, dostane rózgę (a właściwie - bicz) w postaci antypromocji na "Tutaj" w wysokości 666 procent. Ale nie martwi mnie to, a jedynie cieszy, bo dobrze wiedzieć, że jednak jest sprawiedliwosc na tym swiecie, nie wspominajac już nawet o niezbitych dowodach na istnienie św. Mikołaja, który, w przeciwieństwie do pozostałych świętych (tych małych i tych najwiekszych), nie obawia się manifestowania swojej obecności na naszym ziemskim padole - i to co roku!

Nie dostałeś info na pocztę? Można mieć ten komiks za darmo.

Dodajmy, ze, obok bycia najlepszym klientem Gildii (i p. Szota) warunkiem koniecznym jest dokonanie zakupu w Gildii za co najmniej 200 zł.

EDIT: No tak, Speedy Ramirez mnie uprzedził.
 

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #816 dnia: Październik 15, 2015, 05:08:58 pm »
Chyba trzeba mieć pierwsze próg rabatowy.

Miła niespodzianka - Taki Mikołaj :smile:

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #817 dnia: Październik 15, 2015, 05:09:25 pm »
i tak się na to nie kwalifikuję, ale również zapytam jakie warunki trzeba spełnić - nie dostałem maila ze sklepu (w każdym razie nie w sprawie "tutaj").


Szanowni Państwo,
Z przyjemnością informuję, że w Sklep.gildia.pl (http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/276115-tutaj) w przedsprzedaży jest już komiks Richarda McGuire'a Tutaj. Wyjątkowy komiks w wyjątkowym wydaniu - Autor zgodził się byśmy wydali Tutaj w postaci oddzielnych plansz, dzięki czemu będzie można jeszcze lepiej podziwiać narrację komiksu. Dodajmy nakład komiksu - 600 egz.!
Jeśli otrzymałaś/otrzymałeś wiadomość oznacza to, że... nie musisz kupować tego komiksu. Dla naszych (i moich) najlepszych Klientów mamy prezent - wystarczy, że złożą Państwo zamówienie w Sklep.gildia.pl o minimalnej wysokości 200 zł i wyślą mi o tym maila - Tutaj dołożymy za darmo. Uwaga - zamówienie będzie czekało na Tutaj.
Oczywiście mogą Państwo dokupić kolejne egzemplarze po super-promocyjnej cenie, która obowiązuje na naszej stronie do końca roku.
Prośba o wysyłanie do mnie maili tylko z adresu mailowego używanego do logowania w Sklep.gildia.pl.Mam nadzieję, że ta oferta przypadnie Państwu do gustu i będziemy mogli co roku przygotowywać do Państwa równie ciekawe niespodzianki.
Zapraszam do kontaktu
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #818 dnia: Październik 15, 2015, 05:13:01 pm »
Nie dostałem meila, a mam grubo przekroczony 1 poziom rabatowy.

mgnesium

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #819 dnia: Październik 15, 2015, 05:16:30 pm »

Szanowni Państwo,
[...] Jeśli otrzymałaś/otrzymałeś wiadomość oznacza to, że... nie musisz kupować tego komiksu. Dla naszych (i moich) najlepszych Klientów mamy prezent - wystarczy, że złożą Państwo zamówienie w Sklep.gildia.pl o minimalnej wysokości 200 zł i wyślą mi o tym maila - Tutaj dołożymy za darmo. Uwaga - zamówienie będzie czekało na Tutaj. [...]

dziękuję.
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2015, 06:42:46 pm wysłana przez mgnesium »

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #820 dnia: Październik 15, 2015, 05:19:20 pm »
No to wygląda na to, że Ramirez dostanie na Mikołaja "Tutaj" za friko.

Jak na Mikołaja, jak "Tutaj" ma mieć premierę dopiero 8 grudnia!  :-X

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #821 dnia: Październik 15, 2015, 05:20:28 pm »
Piszę do nich meila, bo się lekko zirytowałem.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #822 dnia: Październik 15, 2015, 05:24:10 pm »
Piszę do nich meila, bo się lekko zirytowałem.

Tylko żeby nie było!

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #823 dnia: Październik 15, 2015, 05:29:29 pm »
no wesoło. ostatni raz próg był naliczany jakoś w maju, a od tego czasu zdążyłem już sobie nabić ponad 1,5 k.

jutro przedzwonię zapytać w tej sprawie.


Zapewne trzeba mieć sporo więcej. Moim zdaniem wybrano kilkadziesiąt osób, które w określonym czasie dokonały najwyższych zakupów. Ile to osób? Pozostanie być może tajemnicą firmy.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

fragsel

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #824 dnia: Październik 15, 2015, 05:30:10 pm »
Możecie uznać że piszę z zazdrości ale przez ten czas co mogłem zbierać na progi rabatowe gildii to w innych sklepach i z kuponami allegro zaoszczędziłem na dwa takie Tutaj.

Jak jednak ktoś regularnie tam kupuje  (albo cxęsto) to czapki z głów dla p. Szota i zespołu za marketing i PR poziom ekspert