trawa

Autor Wątek: AMV  (Przeczytany 285881 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #360 dnia: Grudzień 01, 2008, 08:26:08 am »
Nie wiedzieć czemu przypomina mi ta AMV inną taką która zawsze wprawia mnie w dobry humor.
CELEBRATING A DECADE OF ANIME
Download Link

Offline Hollow

Odp: AMV
« Odpowiedź #361 dnia: Grudzień 21, 2008, 06:56:11 pm »

Offline Jackal

Odp: AMV
« Odpowiedź #362 dnia: Grudzień 21, 2008, 08:22:29 pm »
ta amv'ka o Darker Than Black całkiem ciekawa nawet zachęciła mnie żeby obejrzec to anime

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #363 dnia: Grudzień 21, 2008, 08:26:34 pm »
No 1sza słaba
A 2ga od Der'a
Swoją drogą ten polski twórca ostatnio stworzył coś naprawdę intrygującego
Brothers Fairytale

Offline Hollow

Odp: AMV
« Odpowiedź #364 dnia: Grudzień 21, 2008, 08:43:22 pm »
Może i są słabe, ale i tak jedne z ciekawszych jakie ostatnio widziałem. A tu jedna z niewielu nieanglojęzycznych, które mi się spodobały:


Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #365 dnia: Grudzień 22, 2008, 09:49:16 am »
Coś veeery good... i znowu francuzi...

Para Starlight - Mep
YT steam
ORG Download

Running Man
YT steam
AKROSS download

A teraz niech mi ktoś powie czemu Francuzi rządzą? No kurde robią chyba najwięcej dobrych AMV i MEP'ów... zaraz potem IMO są Rosjanie... polacy tez nieźle się trzymają i całkiem dobre klipy tworzą ale tylko garstka osób (do której ja aspiruje... ale na razie noob jestem :P),
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2008, 09:53:46 am wysłana przez wyspa »

Offline Konował

Odp: AMV
« Odpowiedź #366 dnia: Grudzień 22, 2008, 09:56:41 am »
Para Starlight - Mep
Od strony technicznej genialne, pod względem muzyki czy tego jak bije po oczach tempem ssie. Twórcy mają adhd ?

edyta podpowiada: z drugim (Running Man) podobnie.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #367 dnia: Grudzień 22, 2008, 10:07:44 am »
Od strony technicznej genialne, pod względem muzyki czy tego jak bije po oczach tempem ssie. Twórcy mają adhd ?

edyta podpowiada: z drugim (Running Man) podobnie.
Nie znasz sie :P.
Zauważyłem iż po prostu nie lubisz szybkich klipów... z tego typu muzyką ;)
Tego typu klipy mają tak wyglądać i jakby tępo było wolniejsze to włąśnie było by źle...
Ja lubie akurat szybkie klipu od twórców z ADHD i może dlatego takich znam więcej niż wolniejszych... no cóż następnym razem dam coś spokojniejszego...
Albo dam teraz... klip od Cross'a najmłodszego z polskich twórców (wiekiem) stażem prawie najmłodszego gdyby nie ja... :P
Ale klip na prawde godny uwagi... na AMV.ORG nawet szły głosy iż powinien być nr.1 Instrumentalny tego roku.
Festival of Life
Oczywiście tam z boku macie "telewizorek" który umożliwia oglądanie online ;)

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #368 dnia: Grudzień 22, 2008, 11:53:28 am »
ale na razie noob jestem :P),
nooooob (przeciąga "u").
A tak na serio, to jaki tam "noob", początki masz już za sobą, a skoro sam Arczi z Ace-manem poprosili Cię o kilka słów na (ciężko przełyka przypominając sobie organizację) Mokonie, to raczej sporo znaczy. A teraz nie gadaj tylko łap za myszkę i wymyślaj kolejne AMV, żeby Polacy (po za 1 miejscem w głupocie rządu) byli w końcu na 1 miejscu.  :p 8)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline maszkov

Odp: AMV
« Odpowiedź #369 dnia: Grudzień 22, 2008, 06:01:13 pm »
wyspa po co ta skromnosc z tym "noob"... chyba ze jakos cie jeszcze trzeba dowartosciowac zebys tak juz nie mowil xD




I na ch*j się gapisz...

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #370 dnia: Grudzień 22, 2008, 07:29:22 pm »
Festival of Life - zajebi...fajne. Jeśli nie będzie nr1. to ja biorę moją nową wiatrówkę i zabawie się w snajpera dopóki nie będzie nr 1.  8) :lol:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: AMV
« Odpowiedź #371 dnia: Grudzień 22, 2008, 08:11:24 pm »
Zgadzam się z powyższym. Festival of Life jest świetny. To sztuka żeby z kiepskiego anime zrobić dobre amv.

Offline Shirosama

Odp: AMV
« Odpowiedź #372 dnia: Grudzień 22, 2008, 10:23:46 pm »

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #373 dnia: Grudzień 22, 2008, 11:18:02 pm »
Anfanie openingi to nie AMV :P.
Ale trzeba ci przyznać... na prawdę nie wiem skąd ty te linki wytzraskujesz ale jestem ci już winny wdzięczność za kilka opów które mam na dysku :D

Offline Konował

Odp: AMV
« Odpowiedź #374 dnia: Grudzień 23, 2008, 08:42:46 am »
wyszedł im ten Festival, świetny jest. Samego anime nie oglądałem, ale to nie jest powód żeby amvki na dysk nie ściągnąć ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"