Autor Wątek: AMV  (Przeczytany 285880 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: AMV
« Odpowiedź #690 dnia: Maj 03, 2010, 09:52:02 pm »
Tribute to Shirley & Lulu
Code Geass -spoilery-



Offline Hollow

Odp: AMV
« Odpowiedź #691 dnia: Maj 04, 2010, 02:39:02 pm »

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #692 dnia: Maj 04, 2010, 03:51:49 pm »
Oba teledyski całkiem niezłe i choć "beer is good" nieco gorzej wykonany to bawi :smile: .

'Insert Title Here' Official Trailer HD
To teraz coś odemnie, nie wiem czy ktoś nie zamiwszczał, wiem że chyba ja dawałem wcześniej linka do innej pracy tego osobnika czyli Draw With Me (teraz w wersji updateowanej zapodaje bo zmieniła się muzyczka ;)
W każdym bądz razie nowa praca od Mikeinel'a

Plus małe making of

PS.
Cholibka wie ktoś jak wyłączyć te miniatury z YT -.-'?

Offline Hollow

Odp: AMV
« Odpowiedź #693 dnia: Maj 05, 2010, 07:28:49 pm »

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: AMV
« Odpowiedź #694 dnia: Maj 06, 2010, 10:27:39 am »
Hollow przekierowało mnie na inną stronę ;<

@ wyspa
Wolę "Rikę" tego autora. Ma większy power i lepszy przekaz. Mocniejszy :D Chociaż to jest trailer, woęc nie powinno się porównywać tych dwóch animacji.  Zastanawia mnie czy to jest jeszcze AMV jak cała animacja jest autorska, a tylko postacie są zapożyczone, jeżeli chodzi 'Insert Title Here'?

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #695 dnia: Maj 06, 2010, 11:21:07 am »
Hollow przekierowało mnie na inną stronę ;<

@ wyspa
Wolę "Rikę" tego autora. Ma większy power i lepszy przekaz. Mocniejszy :D Chociaż to jest trailer, woęc nie powinno się porównywać tych dwóch animacji.  Zastanawia mnie czy to jest jeszcze AMV jak cała animacja jest autorska, a tylko postacie są zapożyczone, jeżeli chodzi 'Insert Title Here'?
W sumie nie jest to raczej AMV, co nei zmienia faktu iż tego typu produkcjie jak dla mnie wykazują pewne pokrewieństwo z AMV ;)

Offline Hollow

Odp: AMV
« Odpowiedź #696 dnia: Maj 07, 2010, 06:02:15 pm »

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #697 dnia: Maj 09, 2010, 01:02:54 am »
W sumie nie wiem czy to można nazwać AMV ale taki mały Mindf**k :smile:
Azumanga PARTY
EDIT:
Ostatnio chyba mi się troche typowe AMV przejadły (tak to możliwe) i poluje na tego typu klipy o niczym właściwie ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2010, 01:22:47 am wysłana przez wyspa »

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #698 dnia: Maj 13, 2010, 11:39:27 pm »
Ameryki pewnie nie odkryje, ale ostatnio trafiłem na to:

AMV hell minis 2

Jest tego chyba 7 części łącznie, mogę skwitować jednym słowem, świetne. xD
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: AMV
« Odpowiedź #699 dnia: Maj 14, 2010, 12:06:51 am »
AMV hell minis co to za okropny shit. Nie pamiętam kiedy ostatnio coś tak beznadziejnego i wstrętnego widziałem.

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #700 dnia: Maj 14, 2010, 12:25:24 am »
AMV hell minis co to za okropny shit. Nie pamiętam kiedy ostatnio coś tak beznadziejnego i wstrętnego widziałem.
A choćby tutaj i piosenka o animacja i dobranie scen jest słabe, byle jaki masowy naruto amv przebija to o głowę.

Myself; Yourself DVD Bonus Video


Z tego co się dowiedziałem te minisy to są kawałki które nie zmieściły się do poprzednich hellów, albo dlatego, że brakło czasu, albo że przyszły po terminie. Ale nie wiem czy to potwierdzone, tak czy inaczej nadciąga 5, pewnie za jakieś pół roku wyjdzie. :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: AMV
« Odpowiedź #701 dnia: Maj 14, 2010, 12:34:55 am »
A choćby tutaj i piosenka o animacja i dobranie scen jest słabe, byle jaki masowy naruto amv przebija to o głowę.

Zabolały ciebie słowa prawdy jak widzę. Ale po co tak żałośnie odpisujesz. Byś się choć trochę wysilił. Choć skoro ci ulżyło...

Najlepsze AMV to te z ładnymi piosenkami (ale nie jakimiś angielskimi shitami). Natomiast to co ty pokazałeś jest jeszcze gorsze.

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #702 dnia: Maj 14, 2010, 01:14:02 am »
Zabolały ciebie słowa prawdy jak widzę.
Hm, nie wiem co przez to rozumiesz, napisałeś iż nie pamiętasz kiedy oglądałeś coś "beznadziejnego", zatem odpowiedziałem.

Ale po co tak żałośnie odpisujesz.
Żebyś zrozumiał, bo widać masz problemy z pojmowaniem co bardziej złożonych zdań.

Cytat: anfan link=topic=3490.msg1119802#msg1119802   date=1273793695
Byś się choć trochę wysilił.
Skoda czasu i klawiatury dla Ciebie, ale proszę, o, odpisałem. I jak podskoczyło ego?

Choć skoro ci ulżyło...
W sumie i tak byłem rozluźniony, ale proszę, dla Ciebie wszystko, ego +2, no nie?

Najlepsze AMV to te z ładnymi piosenkami (ale nie jakimiś angielskimi shitami).
Najlepsze AMV to są robione przez fanów, dla fanów, z odpowiednią muzyką lub inną ścieżką dźwiękową. Które posiadają swój charakter i to coś, że kiedy się to ogląda uśmiech zadowolenia sam się pojawia na twarzy. Nie zaś te (jak to nazwałeś?) "shity", robione przez studia, po to tylko, żeby zapchać DVD dodatkami, co by więcej płytek sprzedać i więcej zarobić. A które są niejednokrotnie gorszej jakości od fanowskich.
Zresztą dla mnie AMV to tworzą fani, nie studia, ci drudzy walą komerchę imitującą amv.

Cytat: anfan link=topic=3490.msg1119802#msg1119802   date=1273793695
Natomiast to co ty pokazałeś jest jeszcze gorsze.
Myself; Yourself DVD Bonus Video?
O tak, to jest gorsze.  :smile:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: AMV
« Odpowiedź #703 dnia: Maj 14, 2010, 01:40:42 am »
Hm, nie wiem co przez to rozumiesz, napisałeś iż nie pamiętasz kiedy oglądałeś coś "beznadziejnego", zatem odpowiedziałem.
Nadal do ciebie nie dociera jak widzę. Ten twój AMV jest shitowaty czyli ten, który tak wychwalałeś, że to coś świetnego.
Cytat: Hunter Killer link=topic=3490.msg1119806#msg1119806   date=1273796042
Żebyś zrozumiał, bo widać masz problemy z pojmowaniem co bardziej złożonych zdań.
Ty masz ogromne problemy z napisaniem czegoś co ma sens. A twój gust dosyć żałosny jest.
Cytat: Hunter Killer link=topic=3490.msg1119806#msg1119806   date=1273796042
Skoda czasu i klawiatury dla Ciebie, ale proszę, o, odpisałem. I jak podskoczyło ego?
Odpisywanie dla ciebie to nic przyjemnego, ale skoro tak ładnie prosisz to nie odmówię.
Cytat: Hunter Killer link=topic=3490.msg1119806#msg1119806   date=1273796042
W sumie i tak byłem rozluźniony, ale proszę, dla Ciebie wszystko, ego +2, no nie?
I to jeszcze jak byłeś rozluźniony.
Cytat: Hunter Killer link=topic=3490.msg1119806#msg1119806   date=1273796042
Najlepsze AMV to są robione przez fanów, dla fanów, z odpowiednią muzyką lub inną ścieżką dźwiękową. Które posiadają swój charakter i to coś, że kiedy się to ogląda uśmiech zadowolenia sam się pojawia na twarzy. Nie zaś te (jak to nazwałeś?) "shity", robione przez studia, po to tylko, żeby zapchać DVD dodatkami, co by więcej płytek sprzedać i więcej zarobić. A które są niejednokrotnie gorszej jakości od fanowskich.
Zresztą dla mnie AMV to tworzą fani, nie studia, ci drudzy walą komerchę imitującą amv.
Te AMV robione od fanów do fanów to w 95 procentach zwykłe shity, których autor powinien się wstydzić i które uwielbiają takie osoby jak Hunter Killer czy inne o podobnym pseudo guście.
Natomiast profesjonalne, piękne AMV wydawane na DVD tworzone przez osoby, które się na tym znają są praktycznie zawsze świetne i najwyższej jakości. Zazwyczaj jest podłożona oryginalna piosenka z danego anime i wybrane najlepsze możliwe sceny czyli to arcydzieła. I nie tylko ta AMV z Myself Yourself, ale również te AMV z Nanohy, które kiedyś tu zamieszczałem i zapewne wiele innych tylko niestety często nie robią żadnych AMV jako dodatki, a szkoda bo są dużo lepsze niż te amatorskie.
Cytat: Hunter Killer link=topic=3490.msg1119806#msg1119806   date=1273796042
Myself; Yourself DVD Bonus Video?
O tak, to jest gorsze.  :smile:
Nie gdyż  to AMV jest świetne podobnie jak wiele innych profesjonalnych i doskonale wykonanych AMV w przeciwieństwie do tego czegoś co zamieściłeś i 95 procent innych amatorskich AMV.
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2010, 01:50:18 am wysłana przez anfan »

Offline Miranda

Odp: AMV
« Odpowiedź #704 dnia: Maj 14, 2010, 07:38:55 am »
I spokój ma być, bo się naprawdę zdenerwuję.
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!