Autor Wątek: AMV  (Przeczytany 285868 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: AMV
« Odpowiedź #1035 dnia: Marzec 12, 2012, 04:40:47 pm »
Ore No Imouto

Offline Skrzydlaty

Odp: AMV
« Odpowiedź #1036 dnia: Marzec 12, 2012, 04:45:25 pm »
Hyyyy, dziękuję. Tematyka co prawda średnio mi podchodzi z tego co widzę, ale wrzucę gdzieś do niepriorytetowanej kolejki.

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1037 dnia: Marzec 14, 2012, 03:43:59 pm »
Ha! poszły posty to pójdzie i nowy chief... pewnie nie wszystkim podejdzie ale mi się tam podoba :razz:
AMV - JJ [Soul's Team Iron Chef VIII]

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #1038 dnia: Marzec 15, 2012, 02:39:22 pm »
Oż, wstęp mało nie przyprawił mnie o palpitacje serca..zwłaszcza że za głośno miałem podkręcone słuchawki...ale ogólnie nawet ciekawe.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1039 dnia: Marzec 17, 2012, 08:15:38 am »
@UP Coś innego nie, dla temuż dałem ;)

Anyway, wiadomo że wyspa bez Tsundere długo nie wytrzyma, dlatego zapodaję co poniżej:
http://www.youtube.com/watch?v=NSNsewlJ_fE

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: AMV
« Odpowiedź #1040 dnia: Marzec 17, 2012, 08:50:21 am »
Bardzo średnie - niby wszystko ok, ale to jest po prostu nieciekawe. Mocno zaniżyłeś poziom tego, co wrzucasz. Dla My Sassy Girl do pięt nie dorasta.

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1041 dnia: Marzec 17, 2012, 09:29:56 am »
Bardzo średnie - niby wszystko ok, ale to jest po prostu nieciekawe. Mocno zaniżyłeś poziom tego, co wrzucasz. Dla My Sassy Girl do pięt nie dorasta.
Może i nie dorasta ale mimo wszystko jest OK.
Co do poziomu AMV moje zdanie jest takie iż niestety mimo ciągłego wzrostu poziomu technicznego i wykonania, nie zawsze idzie za tym klimacik... i np względem Sassy Girls to temu powyżej na pewno klimaciku właśnie brakuje...
Po za tym jakby nie było to z AMV wrzucam co mam aktualnie ciekawszego, czasami ie trafią świetne a czasami po prostu dobre ;)

Offline Shirosama

Odp: AMV
« Odpowiedź #1042 dnia: Marzec 17, 2012, 12:28:14 pm »
Anyway, wiadomo że wyspa bez Tsundere długo nie wytrzyma, dlatego zapodaję co poniżej:
youtube.com/watch?v=NSNsewlJ_fE
Wyspa po prostu piosenka beznadziejna (nie pasuje do anime) gdyż to głównie ona decyduje o odbiorze danego AMV.

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1043 dnia: Marzec 17, 2012, 10:00:54 pm »
Wyspa po prostu piosenka beznadziejna (nie pasuje do anime) gdyż to głównie ona decyduje o odbiorze danego AMV.

:*
AMV - Where I Am Now 1080p

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: AMV
« Odpowiedź #1044 dnia: Marzec 18, 2012, 06:33:55 am »
A tu dobrze trafiłeś - świetne : ) Ktoś miał pomysł i naprawdę dobrze dobrał sceny.

btw. świnia jesteś - cytujesz Anfana i zmuszasz innych do czytania jego postów : P

Offline Ganossa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1045 dnia: Marzec 18, 2012, 08:38:08 am »
http://www.youtube.com/watch?v=I5_J6QX3pqQ&feature=player_embedded#!

Nie jestem specjalnym fanem takiej muzyki i nie znam większości anime które tam są ale dzięki montażowi i skomponowaniu tego w odpowiednią całość mam wrażenie, że oglądam prawdziwy teledysk.
AMV - Dream Machine 720p
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2012, 08:46:20 am wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1046 dnia: Marzec 18, 2012, 02:56:33 pm »
A tu dobrze trafiłeś - świetne : ) Ktoś miał pomysł i naprawdę dobrze dobrał sceny.

btw. świnia jesteś - cytujesz Anfana i zmuszasz innych do czytania jego postów : P
Oj czytam anfana bo lubię się z nim czasami tak niewinnie podroczyć bądź go "olewać" trolowato.
Miałem praktykę u znajomego który trollem jest niesamowitym.... tyle że inteligentnym ;).


@Up pierwsze to old school niesamowity :O
a 2ga, standard do takiej muzy, choć ciut przywolnawe :P

Offline Shirosama

Odp: AMV
« Odpowiedź #1047 dnia: Marzec 18, 2012, 09:37:44 pm »
Oj czytam anfana bo lubię się z nim czasami tak niewinnie podroczyć bądź go "olewać" trolowato.
Niestety wyspa, ale twoje niskie IQ nie pozwala ci na droczenie się  ze mną. Jedyne co (jeśli sprawia ci to przyjemność) to możesz zostać źródłem rozrywki dla mnie.

A to, że dajesz shitowate AMV to już nie moja wina, więc się nie obrażaj jak dziecko i nie wyzywaj ludzi  (nie traktuj ich jak trolli) jeśli ktoś je skrytykuje.

A Wilk niech szczeka (lub wyje) ile chce bo od dawna nie czytam jego żałosnych postów.

« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2012, 10:20:37 pm wysłana przez Shirosama »

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1048 dnia: Marzec 18, 2012, 10:54:43 pm »
Ależ Anfaniku nie zniżałbym się do wyzywania cię w jakikolwiek sposób. Za to sprawię ci tą przyjemność i podzielę się z tobą klipem animu i to nawet w całości po chińsku, tak jak lubisz!
http://www.youtube.com/watch?v=A8KauQCLjGg&list=FL8uhayJSM_a8pOi1uioCSzA&index=64&feature=plpp_video

Offline Shirosama

Odp: AMV
« Odpowiedź #1049 dnia: Marzec 18, 2012, 11:59:48 pm »
Ależ Anfaniku nie zniżałbym się do wyzywania cię w jakikolwiek sposób. Za to sprawię ci tą przyjemność i podzielę się z tobą klipem anime i to nawet w całości po chińsku, tak jak lubisz!
Wysepko ja bym ci radził zmądrzeć bo prowokować innych to możesz u siebie w domu, jeśli ci na to pozwolą. Tutaj nie masz mojej zgody.  :lol:

Zresztą widzę, że wyjątkowo lubisz shitowate AMV bo co chwilę je zamieszczasz.  :lol:

 

anything