Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2  (Przeczytany 394162 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vision2001

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1020 dnia: Marzec 10, 2013, 06:34:20 pm »
Po pozbyciu się symbiota (obecnia pisownia: symbionta) czarny pozostał kolorem kostiumu
Spoiler: pokaż
tylko i wyłączenie dlatego, że Black Cat - ówczesna dziewczyna Parkera - uważała, że taki kostium jest bardziej sexy i sama takowy wykonała. Więcej informacji o stroju można znaleźć tutaj: http://marvel.wikia.com/Spider-Man's_Suits
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1021 dnia: Marzec 10, 2013, 07:01:50 pm »
Mnie interesuje jak to się stało że Spider założył czarny, już nie-symbiotyczny kostium. Taki jaki np. nosił w Ostatnich Łowach. W Narodzinach Venoma nie zostało to poruszone. Powiedziałbym że to wyzwanie dla Anionorodnika, ale sądząc po powyższym poście chyba nie będzie to trudne
Tak jak napisał vision2001.
Spoiler: pokaż
Black Cat uważała, że Spidey wygląda bardziej seksownie w czerni więc uszyła mu replikę czarnego kosmicznego kostiumu.
A rzeczywisty powód był taki, że część czytelników domagała się powrotu czarnego kostiumu. Inni z kolei woleli oryginalny. Dlatego autorzy przez jaki czas tworzyli historie w których raz Spider-Man zakładał czarny kostium, a raz oryginalny. Za kilka dni wrzucę na fanpage wideo z wypowiedziami autorów na temat.  :wink: Już je tu na forum kiedyś wrzucałem. Jak ci się chce to możesz poszukać.  :biggrin:


Tak przy okazji jakby to kogoś interesowało... Marvel udostępnił na Comixology 700 darmowych komiksów do pobrania. Same pierwsze zeszyty (wszystkie z Marvel NOW i masa ze starszych serii). Oczywiście kilkaset tysięcy ludzi na raz rzuciło się do ściągania i strona padła  :biggrin: . Promocja obowiązuje do 12 marca.

http://www.comixology.com/Marvel-Free-First-Issues/comics-collection/1001



Cytuj
Lastly, fans or curious readers in Marvel's comics in digital form will   be able to sample an awful lot of the line as a wide range of #1 issues   will be free on the Marvel Comics app starting today and going through   Tuesday night. "We're constantly trying to get people in to read our   series," Phillips said. "This is an opportunity to really introduce   people at the ground level. We're having over 700 #1s available for   about 48 hours for free, and that's really about trial. Everything, to   be honest, is about trial for us. We want people to try these things,   and if they like it we can build a business partnership. That's how I   look at it, and it's how we all look at it. We're trying to create a   great experience that people are excited to engage in."

Źródło niusa.

Update: http://www.bleedingcool.com/2013/03/10/comixology-crashes-as-marvel-proves-that-people-like-free
http://www.theouthousers.com/index.php/news/120872-marvel-announces-new-plan-to-destroy-digital-comics.html
 :lol:
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2013, 08:19:59 pm wysłana przez Anionorodnik »

Offline bowman007

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1022 dnia: Marzec 11, 2013, 10:01:22 am »
Ech, ta strona raz działa, raz nie działa.... a ja tak bardzo chcę marvel zombies :D

Offline wilk_stepowy

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1023 dnia: Marzec 11, 2013, 01:47:32 pm »
Dzięki... mimo wszystko myślałem że historia była ciekawsza, jednak patrząc na kształty Black Cat uznaję tłumaczenie za wysoce prawdopodobne i się Peterowi nie dziwię  :wink:

Offline grandaaaa

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1024 dnia: Marzec 11, 2013, 03:30:20 pm »
w końcu awizo i 2 nowe numery 6 i 7 wraz z dvd hulk

Offline Wukau

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1025 dnia: Marzec 11, 2013, 04:47:28 pm »
Właśnie odebrałem i odpakowałem paczkę z nr 6 i 7 i wszystko naprawdę ładnie zapakowane w folie bąbelkową, ale tomiki są strasznie poobijane rogi mocno pozaginane, generalnie masakra  :neutral:

Offline raskoks

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1026 dnia: Marzec 11, 2013, 04:48:55 pm »
Witam,
to moj pierwszy post na forum chociaż czasem tu zaglądałem.
Zamowiłem prenumeratę WKKM jeszcze w programie "pilotażowym"  :???: ??:
Po wznowieniu kolekcji otrzymałem numery 2 i 3. Ale od tego czasu cisza. Zadzwonię sobie do Hachette - ale czy jest jeszcze ktoś tak jak ja, kto nie dostał nawet numeru nr 4 ?

Offline grandaaaa

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1027 dnia: Marzec 11, 2013, 04:59:40 pm »
Witam,
to moj pierwszy post na forum chociaż czasem tu zaglądałem.
Zamowiłem prenumeratę WKKM jeszcze w programie "pilotażowym"  :???: ??:
Po wznowieniu kolekcji otrzymałem numery 2 i 3. Ale od tego czasu cisza. Zadzwonię sobie do Hachette - ale czy jest jeszcze ktoś tak jak ja, kto nie dostał nawet numeru nr 4 ?

JA DOSTAŁEM ELEGANCKO BEZ ZARYSOWAŃ I OBITYCH ROGÓW

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1028 dnia: Marzec 11, 2013, 06:28:10 pm »
Świetnie, ja oczywiście nie mam. Myślicie, że to kwestia lokalizacji czy kolejności zamówień?

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1029 dnia: Marzec 11, 2013, 07:23:51 pm »
ja też nie mam, ale nie ma co się spinać, będzie jutro lub pojutrze!

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1030 dnia: Marzec 11, 2013, 08:07:04 pm »
Aha, jeszcze jedno pytanie. Chcę sprzedać stare wydanie DISASSEMBLED od Muchy. Czy to wydanie, które ma być w kolekcji, różni się jakkolwiek contentem?

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1031 dnia: Marzec 12, 2013, 06:40:24 am »
Hulk: Niemy krzyk to bardzo dobra, rozrywkowa lektura. Humor, akcja i konflikt osobowości szarego Hulka, zielonego Hulka i Bannera. Konflikt ten doprowadził do powstania inteligentnego, zielonego Hulka, którego znamy z Mega Marvel 1/95, a którego szczerze mówiąc średnio lubie - Hulka poznałem na początku lat 90-ych gdy RTL puszczał stary serial animowany z klasycznym, zielonym Hulkiem, który robił rozpierduchę, a Banner zmieniał sie w niego w razie jakiegoś zagrożenia, banalne, ale te przemiany wtedy bardzo mi się podobały, czołówka serialu też. Co do Niemego krzyku, myślę że tytuł ten fabularnie i graficynie powinien zadowolić czytelników z ery Tm-semic. Czekam na kolejne Hulki w WKKM, choć Planet Hulk i World War Hulk to chyba zupełnie inna bajka.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1032 dnia: Marzec 12, 2013, 09:16:47 am »
Aha, jeszcze jedno pytanie. Chcę sprzedać stare wydanie DISASSEMBLED od Muchy. Czy to wydanie, które ma być w kolekcji, różni się jakkolwiek contentem?
Nie kupiłem tego tomu w nakładzie testowym, ale z tego co widziałem w wideorecenzjach z UK to w wydaniu WKKM jest ten sam zestaw zeszytów czyli Avengers #500-503 i Avengers Finale, a w dodatkach komplet okładek (w tym alternatywna okładka Avengers #500), "Echa z przeszłości" wyjaśniające sytuację z dziećmi Scarlet Witch i przybliżające aktualny skład Mścicieli oraz dwie strony poświęcone Bendisowi i jego przemyśleniom odnośnie tej historii ("Let's f**k things up!"). Wyjątkowo skromne te dodatki. Jak ktoś kupił egzemplarz testowy i coś nie dopowiedziałem to niech mnie poprawi.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1033 dnia: Marzec 12, 2013, 08:14:39 pm »
Faktycznie, dziś i ja dostałem paczkę z 6 i 7 i Hulkiem na DVD. W idealnym stanie, owinięte w bąbelki :)

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1034 dnia: Marzec 13, 2013, 11:00:28 am »
Też macie w Thor'ze krzywe okładki? (jak nie całość jest krzywo złożona  :evil: ) u mnie w kiosku wszystkie trzy numery były takie.

 

anything