Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2  (Przeczytany 394068 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dreadnought

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1200 dnia: Marzec 20, 2013, 02:26:44 pm »
Extremis był w miare ok. Negatywny PR miał od poczatku i dlatego się pozytywnie zaskoczyłem ,że nie ejst tak żle.


Ale zostały 3 tygodnie do  wydania  10 tomu a tu ciągle nie wiemy co to jest. Już powinien iść do drukarni żeby zdążyć na czas.
Part man, part machine - all cybercommando.

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1201 dnia: Marzec 20, 2013, 02:29:00 pm »
Już powinien iść do drukarni żeby zdążyć na czas.
Oni to juz pewnie maja dawno wydrukowane.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Dreadnought

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1202 dnia: Marzec 20, 2013, 02:38:05 pm »
Oni to juz pewnie maja dawno wydrukowane.


Najpóżniej teraz do drukarni, albo tego nie wydadzą w terminie :)
Jakby mieli to wydrukowane to nikt by tego nie ujawnił ? Nikogo by to nie interesowało ?
Rozumiem tzn. nie rozumiem ale jakoś sobie moge wyobrazić, że na etapie tłumaczenia czy zamawaiania ktoś może chcieć nie podawać do wiadomości o jaki tytuł chodzi ale po wydrukowaniu ? To już wtedy muszą to puścić do sprzedaży choćby nie wiem co.

Part man, part machine - all cybercommando.

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1203 dnia: Marzec 20, 2013, 02:40:44 pm »
Oni to juz pewnie maja dawno wydrukowane.

Oni na pewno już to mają wydrukowane. Druk na tydzień przed wydaniem to byłoby stanowczo za późno - jeszcze jest łamanie, skład, szycie i jakieś inne pierdołki, które pewnie trzeba zrobić przy takich wydawnictwach. Że nie wspomnę o operacjach logistycznych.
 
Strzelałbym, że wydrukowany jest już nawet następny numer. A 12 jest już w trakcie drukowania. Kolejne zapewne kończą przygotowywać, tak więc gdyby tylko chcieli, mogliby zapowiedzieć nawet do 15-16 numeru. Spójrz, jak to jest w UK - tam jest zapowiedź na czerwiec, czyli około 7 numerów w przód.   
 
A o Avengers informowali już po premierze Hulka - infolinia to podawała, więc już wtedy było to pewne. Czyli miesiąc przed wydaniem jest już jasno określone, co będzie dalej.
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2013, 02:44:12 pm wysłana przez Jaxx »

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1204 dnia: Marzec 20, 2013, 02:41:15 pm »

Najpóżniej teraz do drukarni, albo tego nie wydadzą w terminie :smile:
Jakby mieli to wydrukowane to nikt by tego nie ujawnił ? Nikogo by to nie interesowało ?
Rozumiem tzn. nie rozumiem ale jakoś sobie moge wyobrazić, że na etapie tłumaczenia czy zamawaiania ktoś może chcieć nie podawać do wiadomości o jaki tytuł chodzi ale po wydrukowaniu ? To już wtedy muszą to puścić do sprzedaży choćby nie wiem co.
Problem z tym aszet jest taki, ze nikt nie potrafi ich zrozumiec :sad:  Zdrowy rozsadek podpowiada, ze powinni miec to juz wydrukowane, albo rzeczywiscie najpozniej dawac teraz do druku, ale zdrowy rozsadek chyba nie ma tu zastosowania :smile:

EDTI: Nasi bracia z poludnia wlasnie dostali Kapitana Ameryke: Zimny wojak, czesc 1!
http://www.comixzone.cz/komiks/816-ultimatni-komiksovy-komplet-44-captain-america-zimni-vojak-cast-1

Szok, czesc 1?
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2013, 02:51:19 pm wysłana przez peta18 »
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1205 dnia: Marzec 20, 2013, 02:57:14 pm »

EDTI: Nasi bracia z poludnia wlasnie dostali Kapitana Ameryke: Zimny wojak, czesc 1!
http://www.comixzone.cz/komiks/816-ultimatni-komiksovy-komplet-44-captain-america-zimni-vojak-cast-1

Szok, czesc 1?

Już kiedyś na to zwróciłem uwagę - mieli gdzieś napisane Winter Soldier - Out of Time vol.1. Teraz mają tytuł taki, jak wszyscy, ale zostało vol.1. Trzeba by poszukać zawartości tego czeskiego wydania, czy to faktycznie jest ten sam pakiet co w UK, czy inny. Bo jeżeli Czesi mają teraz coś innego i w sumie dostaną dwie części Winter Soldiera, to cała teoria o niezmienności kolekcji na poszczególnych rynkach gruchnie o ziemię i rozsypie się w drobny mak... A Musze skoczy sprzedaż Civil War :smile: 
 
Edit: Ha, Czesi mają nawet swoją stronkę na Wiki o Kolekcji :smile:
 
http://cs.wikipedia.org/wiki/Ultim%C3%A1tn%C3%AD_komiksov%C3%BD_komplet
 
Tu Winter Soldier opisany jest tak samo, więc pewnie ten Vol.1 w ich tytule to tylko jakiś zabieg wydawniczy.
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2013, 03:06:01 pm wysłana przez Jaxx »

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1206 dnia: Marzec 20, 2013, 02:59:49 pm »
W tak zwanym międzyczasie, mając już dość gdybania, zadzwoniłem do Hachette.

1) Pod koniec tygodnia będzie więcej informacji o kolejnych tomach, na razie nic nie mają (albo nie mówią).
2) Kolekcja dobrze sobie radzi, zostałem z całą pewnością zapewniony, że wydane zostanie wszystkie 60 tomów.
3) Thorgal już ruszył oficjalnie, a nie testowo. Prenumerata będzie niedługo możliwa na stronie, bo na razie "strona jest w budowie"


Oczywiście przy okazji zapewniłem, że zarówno ja jak i tysiące (!) maniaków cieszymy się, że weszli w komiksy, a co. Trochę wazelinki nie zaszkodzi, niech wiedzą :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2013, 03:03:44 pm wysłana przez pocztar »

Offline Dreadnought

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1207 dnia: Marzec 20, 2013, 03:02:19 pm »
W tak zwanym międzyczasie, mając już dość gdybania, zadzwoniłem do Hachette.

1) Pod koniec tygodnia będzie więcej informacji o kolejnych tomach, na razie nic nie mają (albo nie mówią).
2) Kolekcja dobrze sobie radzi, zostałem z całą pewnością zapewniony, że wydane zostanie wszystkie 60 tomów.
3) Thorgal już ruszył oficjalnie, a nie testowo. Prenumerata będzie niedługo możliwa na stronie, bo na razie "strona jest w budowie"


Jeżeli to prawda to sa to Bardzo Dobre wiadomości.
Part man, part machine - all cybercommando.

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1208 dnia: Marzec 20, 2013, 03:09:04 pm »
W tak zwanym międzyczasie, mając już dość gdybania, zadzwoniłem do Hachette.

1) Pod koniec tygodnia będzie więcej informacji o kolejnych tomach, na razie nic nie mają (albo nie mówią).
2) Kolekcja dobrze sobie radzi, zostałem z całą pewnością zapewniony, że wydane zostanie wszystkie 60 tomów.
3) Thorgal już ruszył oficjalnie, a nie testowo. Prenumerata będzie niedługo możliwa na stronie, bo na razie "strona jest w budowie"

Oczywiście przy okazji zapewniłem, że zarówno ja jak i tysiące (!) maniaków cieszymy się, że weszli w komiksy, a co. Trochę wazelinki nie zaszkodzi, niech wiedzą :smile:

A czy gdyby radziła sobie źle, to by to przyznali? "Kolekcja się nie sprzedaje, pewnie przerwiemy za parę numerów"? Dajcie spokój...

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1209 dnia: Marzec 20, 2013, 03:23:39 pm »
Ze skrajności w skrajność.
"Kolekcja radzi sobie dobrze, ale nic więcej nie możemy powiedzieć".
"Losy kolekcji zależą od sprzedaży, na razie nic jeszcze nie wiemy".
"Na razie wydajemy zgodnie z planem, a co będzie dalej, zobaczymy".
"Kolekcja zostanie doprowadzona do końca w prenumeracie".

Różne rzeczy mogli powiedzieć. 

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1210 dnia: Marzec 20, 2013, 03:24:28 pm »
Malutki offtop : )
Widzieliscie ten filmik z Antmanem w roli glownej?
http://cms.springboard.gorillanation.com/embed_iframe/633/video/688693/blam008/dailyblam.com/10
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Dreadnought

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1211 dnia: Marzec 20, 2013, 03:28:27 pm »
No nic, przez tą durna polityke tajemnicy firmowej ktoś z nas musi sie w Hachette zatrudnić, albo ożenić z sekretarką stamtąd żebysmy mieli jakies "oficjalne plotki".
Part man, part machine - all cybercommando.

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1212 dnia: Marzec 20, 2013, 04:44:38 pm »
Tak sobie drążę temat Zimnego Wojaka, casc 1 i znalazłem coś takiego:

http://www.snadnatrafika.cz/sortiment/polozka/3216-ultimatni-marvel-komiksovy-komplet-/38823

W sklepie jest dostępny Winter Soldier vol.1 wg linku, jaki zapodał peta18, ale można też podejrzeć odwrotną stronę, czyli tekturkę, której u nas już się nie uświadczy. I tam jest... jeszcze jeden Winter Soldier, tym razem bez numeru części i z typową okładką Winter Soldiera. Hmm... zaczyna się robić ciekawie. Czyżby faktycznie Czesi mieli mieć inny zestaw albumów niż UK? A co za tym idzie, my też? Niestety, nigdzie nie mogę znaleźć zawartości tego vol.1, wtedy wątpliwości by się rozwiały. Ichnia wikipedia też pewnie jest robiona przez fanów i może mieć przekłamania.

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1213 dnia: Marzec 20, 2013, 04:55:38 pm »
Tak sobie drążę temat Zimnego Wojaka, casc 1 i znalazłem coś takiego:

http://www.snadnatrafika.cz/sortiment/polozka/3216-ultimatni-marvel-komiksovy-komplet-/38823

W sklepie jest dostępny Winter Soldier vol.1 wg linku, jaki zapodał peta18, ale można też podejrzeć odwrotną stronę, czyli tekturkę, której u nas już się nie uświadczy. I tam jest... jeszcze jeden Winter Soldier, tym razem bez numeru części i z typową okładką Winter Soldiera. Hmm... zaczyna się robić ciekawie. Czyżby faktycznie Czesi mieli mieć inny zestaw albumów niż UK? A co za tym idzie, my też? Niestety, nigdzie nie mogę znaleźć zawartości tego vol.1, wtedy wątpliwości by się rozwiały. Ichnia wikipedia też pewnie jest robiona przez fanów i może mieć przekłamania.
Napisalem do Czechow, zobaczymy czy cos mi odpowiedza :) ale z informacji na fejscie wynika, ze oni wiedza tyle samo co my, czyli prawie nic.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline vision2001

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1214 dnia: Marzec 20, 2013, 05:05:58 pm »
(...) ale można też podejrzeć odwrotną stronę, czyli tekturkę, której u nas już się nie uświadczy. (...)
Boshe! Czesi mają tekturkę!!!
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

 

anything