trawa

Autor Wątek: aktualizacje www.konfrontacja.prv.pl  (Przeczytany 6202 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Malekith

aktualizacje www.konfrontacja.prv.pl
« dnia: Sierpień 06, 2003, 12:17:13 pm »
w temacie będziemy dawać znać o aktualizacji strony www.konfrontacja.prv.pl, bo na temat o stronie wątpię, żeby ktoś zaglądał nawet jak się coś pojawi

Offline war2bone

aktualizacje www.konfrontacja.prv.pl
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 06, 2003, 06:51:48 pm »
dodalem nowy dzial "tabele" na razie sa tabelki do  3 armi .... zaktualizowalem flfuf do wiklow rozpruwaczy i orkow .... w niedlugim czasie beda kolejne 3 tabelki
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline war2bone

aktualizacje www.konfrontacja.prv.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 20, 2003, 10:47:20 pm »
ok kolejna mala aktualizacja .....

przepraszam za tak wielkie opuznienia ale byly zwiazane z powaznymi problemami na moim kompie
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Rondel

aktualizacje www.konfrontacja.prv.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 21, 2003, 12:57:44 pm »
Na poczatku zaznacze, zeby sie nie posypaly gromy- jak zwykle chce tylko pomoc, nie wytykam bledow z uporem maniaka, z czystej zlosliwosci, lub z jakiegos innego powodu. Poza tym calym sercem popieram Konfrontacje, nie mam tez wiec na celu osmieszenie w jakikolwiek sposob tego systemu. Teraz do wlasciwej czesci:
Sluchajcie, zrobie no cos z ta strona. W tej chwili zarowno oprawa graficzna, jak mi sama tresc nie sa specjalnie dobre, wlasciwie, jesli mam byc szczery, to odpychaja.
[list=1]
  • Juz na wejsciu na oczy rzuca sie kilka bledow. A to brak interpunkcji, a to znowu brak wielkich liter... Poprawcie to prosze.
  • Nie przesadzajcie z wykrzyknikami (vide 4 ;) ), jeden calkowicie wystarczy ;) To samo znaki zapytania.
  • Dlaczego Mythos jest caly napisany z wlaczonym capsem? Oni chyba podpisuja sie 'normalnie'.
  • Jest dzial 'Malowanie i Konwersja', powinno byc chyba '[...] i Konwersje?
  • Jesli przyjeliscie, ze po nazwie dzialu jest myslnik, a dalej opis z malej litery, to trzymajcie sie tego wszedzie, a nie raz tak, raz inaczej.
  • Ogolnie to sprawdzcie jeszcze raz wszystkie, tlumaczone badz nie, teksty. Poprawcie stylistyke i interpunkcje. Nawet ja (khek :) ) znalazlem kilka bledow, lub zdan, ktore nie brzmia dobrze.
  • [/list:o]

    Dalej grafika- Czy nie moglibyscie tez jej troszke poprawic? Czesc rzeczy wyglada dobrze, ale znowu inne, to szkoda gadac.
[list=1]
  • Ten banerek, czy co to jest na gorze. Zrobcie cos z tym, bo przedstawia, lekko mowiac. mierny poziom :)
  • Nie znam sie na HTML'u i nie wiem jak robi sie strony, ale wasza bazuj chyba na ramkach, or sth, nie? Moze zatem zrobcie taka 'normalna', gdzie po lewej sa odnosniki do wszystkich dzialow, a reszte zajmuje tekst wybranego przez nas artykulu, czy czego tam.
  • Wzialem pierwszy lepszy opis armii, trafilo na orki. Niestety, czesci nie moglem odczytac przez zdjecie orka znajdujace sie gdzies w tle. Ludzie, takich rzeczy sie nie robi ;)
  • Macie jakis banner? Jesli nie, to przydaloby sie zrobic.
  • [/list:o]
    Jesli nie jestescie w stanie zrobic tych rzeczy sami- poproscie zacnych forumowiczow o pomoc, moze ktos jest specem w tych sprawach? A i przede wszystkim zadbajcie o wyglad strony. W chwili obecnej, kiedy daje komus linka, zeby poczytal, zaraz dostaje odpowiedz 'Bleh, brzydko..." :( .

    To tyle, koniec mojego przydlugiego wywodu. Jeszcze raz pragne zaznaczyc, ze wytknalem tu kilka bledow dzialajac w dobrej wierze.

    Pozdrawiam tworcow strony

    KRA aka Rondel

Offline BeRsErK

aktualizacje www.konfrontacja.prv.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 21, 2003, 04:22:07 pm »
No cóż - fakt, że poziom nie przedstawia się na razie najlepiej - ale wynika to z tego, że projekt ma dopiero coś koło 3 tygodni i są wakacje - poprawimy wszystko jak tylko przestaniemy balować ;)
Co do banerka to może byś podał jakiś pomysł bo ten przyznam mi odpowiada ale z chęcią skorzystam z rady :P

Offline war2bone

aktualizacje www.konfrontacja.prv.pl
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 21, 2003, 04:34:23 pm »
co racja to racja ..... owszem wiemy o tym z tym ze ....
zaden z nas nie zna sie na html ......
ja mam dyslekcje i nie moge poprawiac tekstu ...... a korektora wlasciwego nie mamy
a jak bys przeczytal wstep to bys wiedzial ze artykuly te mozna znalesc na gildi ......
btw konwersja ???? oczywsicie ale ja nie konwertuje wiec nie napisze artykulu ....
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Vallarr

aktualizacje www.konfrontacja.prv.pl
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 21, 2003, 04:46:38 pm »
jak cos do korekty do slac do mnie :) po wtorku jak wyjade w ciagu max 2 dni bedzie :D
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline BeRsErK

aktualizacje www.konfrontacja.prv.pl
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 21, 2003, 07:18:39 pm »
Dobra zrobiłem nowe logo - będzie od jutra, prosił bym o wasze opinie i ewentualne sugestie ;)

Offline war2bone

aktualizacje www.konfrontacja.prv.pl
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 21, 2003, 08:18:09 pm »
Cytat: "BeRsErK"
Dobra zrobiłem nowe logo - będzie od jutra, prosił bym o wasze opinie i ewentualne sugestie ;)



co masz zrobi juro zrob dzis :D juz jest ..... moze mala ankieta ... " jakie logo ?"
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Rondel

aktualizacje www.konfrontacja.prv.pl
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 21, 2003, 08:30:02 pm »
Cytat: "war2bone"

a jak bys przeczytal wstep to bys wiedzial ze artykuly te mozna znalesc na gildi ......

Ale sa chyba tlumaczone przez Was?
Cytat: "war2bone"

btw konwersja ???? oczywsicie ale ja nie konwertuje wiec nie napisze artykulu ....

Nie zrozumiales- to Wy macie taki dzial :)

Ja moge zglosic sie na 'korekciarza'. Przynajmniej jesli chodzi o styl.

Pozdrowionka

KRA

Offline BeRsErK

aktualizacje www.konfrontacja.prv.pl
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 22, 2003, 02:03:57 pm »
Vallarr i Rondel z przyjemnością skorzystamy z waszych usług - zabieramy sie za korekty we wtorek (tz - po powrocie Vallarra z Krakowa)
Myśle, że to będzie początek miłej współpracy(Vallarr już kiedyć poprawiał tabele ale teraz to dopiero pozna co to męczarnia :P:D)
Dzięki.

Offline war2bone

aktualizacje www.konfrontacja.prv.pl
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 30, 2003, 07:51:26 pm »
no to mamy aktualizacje .... a w niej to co w najnowszym newsie - milej lektury
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline veyDer

aktualizacje www.konfrontacja.prv.pl
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 21, 2003, 06:15:11 pm »
Co wy na to, aby nasza strona otrzymała tytuł "Smocza Gwardia"? Trochę głupio pisać np. "informacje na stronie www.konfrontacja.friko.pl" zamiast "informacje na stronie SG"

Ponadto większość ekipy z... www.konfrontacja.friko.pl  :? należy do loży mas... ekhm... do Smoczej Gwardii :D
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline BeRsErK

aktualizacje www.konfrontacja.prv.pl
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 21, 2003, 06:53:54 pm »
Bartek w tym sęk, że niedługo bedziemy się zastanawiać nad zasadami członkostwa w SG - wiadomo narazie, że będą 3 szczeble (nazwy będziemy sami wybierać w głosowaniu - już niedługo ;) ) - poza tym nie wszyscy SG'iści będą modami naszej stronki a więc nazwa była by nieco myląca :D - ale, rzeczywiście przyda sie jakaś nowa nazwa, pomyślimy ;)

Offline Veevoirus

aktualizacje www.konfrontacja.prv.pl
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 23, 2003, 12:09:25 pm »
Do tej pory możesz mówić, że coś jest na Konfriku :wink:
ie pozwól,by Cię sprzedali!!
Zrób im na złość i sprzedaj się sam!!
Last.fm