trawa

Autor Wątek: Thorgal od Hachette  (Przeczytany 225671 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #225 dnia: Wrzesień 13, 2013, 11:36:19 am »
To może być drugi test, tym razem z lepszymi dodatkami. Jak ktoś znajdzie w Empiku, lub jakimś saloniku prasowym, to od razu mówić w jakim mieście, bo też chcę kupić.  :smile:


Tu jest porównanie ze starym wydaniem z KAW:
http://dodatkiwkiosku.blogspot.com/2013/03/thorgal-zdradzona-czarodziejka.html

Offline maximumcarnage

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #226 dnia: Wrzesień 13, 2013, 11:56:35 am »
To może być drugi test, tym razem z lepszymi dodatkami.

Na oko wygląda, że to dokładnie to samo. Dwa razy by testowali?

Offline janjedlikowski

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #227 dnia: Wrzesień 13, 2013, 12:36:58 pm »
Czy gdzieś jest oficjalna informacja (strona wydawnictwa, ktoś dzwonił, jakieś reklamy?), że to na pewno nie jest test tylko rozpoczęcie wydawania nowej kolekcji w całości?
 

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #228 dnia: Wrzesień 13, 2013, 12:48:57 pm »
mogę dodać, że: "Według nieoficjalnych informacji, najprawdopodobniej chodzi o drugą próbę sprawdzenia chłonności rynku na tego typu kolekcję."

Offline Jaxx

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #229 dnia: Wrzesień 13, 2013, 01:05:05 pm »
mogę dodać, że: "Według nieoficjalnych informacji, najprawdopodobniej chodzi o drugą próbę sprawdzenia chłonności rynku na tego typu kolekcję."


To byłaby dopiero dziwaczna zagrywka. Bawią się w jakieś niekończące się testy, zamiast po ludzku zacząć wydawać. Może wypuszczają w innych województwach? Albo pewnie zauważyli po WKKM, że dopiero oficjalny start kolekcji przyciąga ludzi do kupna, a nie niepewne testy, więc teraz "symulują" właściwy start.
 
A skąd masz taką informację?
 
 
 

Offline vision2001

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #230 dnia: Wrzesień 13, 2013, 01:09:57 pm »

To byłaby dopiero dziwaczna zagrywka. Bawią się w jakieś niekończące się testy, zamiast po ludzku zacząć wydawać. Może wypuszczają w innych województwach? Albo pewnie zauważyli po WKKM, że dopiero oficjalny start kolekcji przyciąga ludzi do kupna, a nie niepewne testy, więc teraz "symulują" właściwy start.

A może chodzi, że komiks zalega w magazynach? Widzą, że się nie sprzedaje (i nie mają już złudzeń, że się sprzeda) więc rzucają je w ramach ponownego testu w województwa, w których jeszcze go nie było (po to tylko, by nie musiały iść na przemiał; ka-ching!)?
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline maximumcarnage

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #231 dnia: Wrzesień 13, 2013, 01:42:11 pm »
Zadzwoniłem jeszcze raz na infolinię, żeby się upewnić. Poinformowano mnie, że kolekcja wystartowała oficjalnie 11 września. Nie są to żadne testy i prenumeraty będą normalnie rozsyłane.
Nie wiem czym są spowodowane te braki w kioskach i empikach. Obszedłem jeszcze 3 punkty i w żadnym nie mieli ani na razie nie słyszeli.

Offline Szekak

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #232 dnia: Wrzesień 13, 2013, 01:45:54 pm »
A powiedzieli kiedy zaczną rozsyłać drugi numer?


I gdzie do tej pory ludzie kupili, w Warszawie jest?

Offline maximumcarnage

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #233 dnia: Wrzesień 13, 2013, 01:50:19 pm »
A powiedzieli kiedy zaczną rozsyłać drugi numer?


I gdzie do tej pory ludzie kupili, w Warszawie jest?

Nie wiem, nie pytałem. Zamówiłem prenumeratę od pierwszego numeru bo u mnie nie ma (Białystok), a poza tym fajne są te gratisy i bardzo się napaliłem :smile:

Było info że jest w Lublinie i Toruniu.

Offline vision2001

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #234 dnia: Wrzesień 13, 2013, 01:58:41 pm »
A czy ktoś widział reklamę w TV (nie korzystam z tego medium)?
Ostatnio też nakręcali makaron, że przyjmują prenumeraty, a to było tylko testowo :D
Wg mnie - nie ma reklamy w TV, nie ma kolekcji.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Jaxx

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #235 dnia: Wrzesień 13, 2013, 02:03:33 pm »
 
Ostatnio też BOK twierdził, że to nie seria testowa, a oficjalny start :
 
W tak zwanym międzyczasie, mając już dość gdybania, zadzwoniłem do Hachette. Jako prenumerator WKKM pytałem też o kolekcję związaną z facetami w trykotach. Oto czego się dowiedziałem:

3)   Thorgal już ruszył oficjalnie, a nie testowo. Prenumerata będzie   niedługo możliwa na stronie, bo na razie "strona jest w budowie"

A było jak było. Tak więc ja bym ostrożnie podchodził do zapewnień BOKU w tej akurat materii. Co w połączeniu z brakiem oficjalnych informacji w sieci/TV i niedostępnością w salonach prasowych wskazywałoby, że to jednak faktycznie jest drugi test. Nie wiem tylko, jak wtedy było z prenumeratami - czy przyjmowali, czy nie.
 
 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2013, 02:07:07 pm wysłana przez Jaxx »

Offline maximumcarnage

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #236 dnia: Wrzesień 13, 2013, 02:04:10 pm »

Wg mnie - nie ma reklamy w TV, nie ma kolekcji.

Wg mnie jeśli udzielają na infolinii informacji, że jest to oficjalny start kolekcji i przyjmują zamówienia, to kolekcja jest.
Ale po co domniemywać? Przecież każdy może zadzwonić na infolinię i się przekonać.

Jeszcze jedno. Czy kolekcja jest dostępna w Warszawie? Piszcie.

Na razie taka reklama musi wystarczyć  :smile: THORGAL Version 2
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2013, 02:07:40 pm wysłana przez maximumcarnage »

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #237 dnia: Wrzesień 13, 2013, 02:09:03 pm »
Tiall może mieć rację. Podobnie zrobiło kiedyś Haczet z kolekcją Klossa. Wyprzedali to co mieli (w dwóch rzutach, wiem bo widziałem, że pierwszy tom też miał "inny kartonik" niż z pierwszego rzutu) a potem zapomnieli.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Szekak

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #238 dnia: Wrzesień 13, 2013, 02:14:05 pm »
Patrząc na to jak to wygląda, to raczej jest to wyzbywanie się resztek lub kolejna próba testowa, bo pierwsza nie dała jednoznacznych odpowiedzi, wiec drążą temat. Jak nie ma reklamy i nie ma dostępności komiksu, to o oficjalnym ruszeniu nie ma mowy.

Offline maximumcarnage

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #239 dnia: Wrzesień 13, 2013, 02:16:13 pm »
Jak nie ma reklamy i nie ma dostępności komiksu, to o oficjalnym ruszeniu nie ma mowy.

Komiks jest dostępny, i to w większej liczbie miejsc niż podczas testów. Po co Gdybasz? Zadzwoń na infolinię.

 

anything