Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3  (Przeczytany 407570 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #405 dnia: Kwiecień 14, 2013, 09:58:21 pm »
To zawartość Spider-man Revelations nie była w całości wydana przez Dobry Komiks? Bo nie pamiętam z tamtych zeszytów motywu z 11 września i Dr.Doomem.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #406 dnia: Kwiecień 14, 2013, 10:03:51 pm »
Pominęli jeden zeszyt, nie powiązany z głównym wątkiem, w którym bohaterowie pomagają po wiadomej tragedii. Pomięli chyba też zeszyt "Nuff said", który jest bez dymków i skupia się na MJ i Cioci May.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2013, 10:14:22 pm wysłana przez Anonimowy Grzybiarz »

Offline nayroth

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #407 dnia: Kwiecień 14, 2013, 10:22:07 pm »
Pominęli jeden zeszyt, nie powiązany z głównym wątkiem, w którym bohaterowie pomagają po wiadomej tragedii. Pomięli chyba też zeszyt "Nuff said", który jest bez dymków i skupia się na MJ i Cioci May.
Bohaterowie pomagają 
Spoiler: pokaż
  , superłotrowie płaczą, mieszkańcy NY oskarżycielsko pytają "gdzie byli superbohaterowi?", a czytlenicy przecierają oczy w niedowierzaniu (a przynajmniej jeden z nich) że taką bryndzę można ulepić...
   :badgrin:

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #408 dnia: Kwiecień 14, 2013, 10:35:59 pm »
Wg Amazona "Spider-Man vol2 Revelations" ma tylko 96 stron... Gdyby dołożyć do tego również vol3, wyszłaby całkiem przyzwoita objętość na miarę Dark Phoenix czyli ok 240 stron. A tak, samo "Revelations" sobie odpuszczę, nawet jako ciekawostka (Dr.Doom płaczący na gruzach WTC) ten komiks raczej się nie sprawdza.   

Tak naprawdę nie wiadomo, co w wydaniu Hachette wejdzie w skład Revelations - nie ma informacji nawet w UK. Więc równie dobrze może to być vol.2 i vol.3, jak również tylko vol.3 albo tylko vol.2. A sam tytuł może być sobie wzięty w dość swobodny sposób - jak w przypadku "Niemego krzyku" czy "Narodzin Venoma".

A Dark Phonenix nie miała 240 stron - najgrubszy jak dotąd Marvels będzie miał ich około 220. 

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #409 dnia: Kwiecień 14, 2013, 10:49:38 pm »
W to, że Hachette wrzuci w Revelations dodatkowo vol 3 nawet nie zamierzam się łudzić:)

Za to widzę, że drugi tom New X-men z WKKM będzie miał aż pięć zeszytów, których Dobry Komiks nie wydał. No ale zanim to u nas wyjdzie, to jeszcze dużo może się zmienić.

Offline Wukau

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #410 dnia: Kwiecień 15, 2013, 05:58:06 pm »
Mini recenzje 8 tomów wkkm. W pełni zgadzam się z tym co jest napisane na temat dark phoenix saga, cała głębia komiksu ginie w ilości bezsensownego tekstu.
http://komiks.polter.pl/Varia-2-c25453
http://komiks.polter.pl/Varia-3-c25479

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #411 dnia: Kwiecień 15, 2013, 06:04:48 pm »
Mini recenzje 8 tomów wkkm. W pełni zgadzam się z tym co jest napisane na temat dark phoenix saga, cała głębia komiksu ginie w ilości bezsensownego tekstu.
http://komiks.polter.pl/Varia-2-c25453
http://komiks.polter.pl/Varia-3-c25479

Czegoś nie łapię. To są twoje recenzje czy polecasz czyjeś teksty? Bo nie wiem czy odnosisz się do słów na forum czy poglądów wyrażonych w linkach.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2013, 06:13:44 pm wysłana przez maximumcarnage »

Offline Wukau

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #412 dnia: Kwiecień 15, 2013, 06:27:36 pm »
Czegoś nie łapię. To są twoje recenzje czy polecasz czyjeś teksty? Bo nie wiem czy odnosisz się do słów na forum czy poglądów wyrażonych w linkach.


Polecam te teksty  :biggrin:

Offline SirBlackheart

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #413 dnia: Kwiecień 15, 2013, 06:42:58 pm »
Mini recenzje 8 tomów wkkm. W pełni zgadzam się z tym co jest napisane na temat dark phoenix saga, cała głębia komiksu ginie w ilości bezsensownego tekstu.
http://komiks.polter.pl/Varia-2-c25453
http://komiks.polter.pl/Varia-3-c25479


Dyskusja osoby uwielbiającej "Dark Phoenix Saga" z osobą uważającą, że to ramota to coś podobnego do sporu, czy lepsze są stare Bondy z Connerym, czy nowe z Craigiem. Wszystko zależy od podejścia. Tamto to już klasyka i jako klasykę powinno się rzecz odbierać. Tu się otwiera inne klapki;)

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #414 dnia: Kwiecień 15, 2013, 06:47:57 pm »

Polecam te teksty  :biggrin:

A ja raczej nie. Te teksty to zapiski na pudełku od zapałek i bynajmniej nie chodzi mi o porównanie do Umberto Eco. Po prostu kilka, nic nie wnoszących zdań i ocena punktowa, która nie wiem z czego wynika.

Offline Wukau

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #415 dnia: Kwiecień 16, 2013, 01:19:50 am »
Swoją drogą, czy tylko ja nie dostałem jeszcze tomów 8 i 9  :neutral: ?

Offline horror

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #416 dnia: Kwiecień 16, 2013, 04:39:41 am »
Swoją drogą, czy tylko ja nie dostałem jeszcze tomów 8 i 9  :neutral: ?

nie :)

Offline Black Bolt

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #417 dnia: Kwiecień 16, 2013, 11:18:58 am »
w Cropp Town można nabyć T-Shirty z bohaterami Marvela:

Ja przy takich okazjach zawsze się zastanawiam, kto wybiera wzory na tych koszulkach. Jakaś przypadkowa osoba? Bo większość z tego co widywałem jest zwyczajnie dziadowska...

Offline bowman007

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #418 dnia: Kwiecień 16, 2013, 02:59:36 pm »
Ja przy takich okazjach zawsze się zastanawiam, kto wybiera wzory na tych koszulkach. Jakaś przypadkowa osoba? Bo większość z tego co widywałem jest zwyczajnie dziadowska...


wolverine na całej koszulce na czerwonym tle jest spoko :)

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #419 dnia: Kwiecień 16, 2013, 04:10:25 pm »
No jest spoko. Ale procz niego masz 5 slabych wzorow.

 

anything