Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3  (Przeczytany 407487 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wukau

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #480 dnia: Kwiecień 22, 2013, 01:01:57 pm »
No zaraz się wkur...  ktoś już dostał nr 10 i 11, a ja dalej czekam na 8 i 9....

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #481 dnia: Kwiecień 22, 2013, 01:28:14 pm »
8 i 9 dostalem w zeszlym tygodniu, zaplacilem i zrezygnowalem z dalszej prenumeraty :) Kupuje juz reszte w kiosku. Poza tym zbliza sie czas dubli dla mnie wiec i tak z prenumeraty bym rezygnowal. CA:WA juz za 2 dni!!!
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline grandaaaa

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #482 dnia: Kwiecień 22, 2013, 02:37:03 pm »
dziwne , zawsze dostawałem w pierwszej turze numery więc jak przeczytałem że ktoś dostał to czekam na listonosza pytam o awizo i dupa :/

Offline mack3

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #483 dnia: Kwiecień 22, 2013, 02:46:39 pm »
@ Anionorodnik
Dzięki za krótkie przedstawienie historii Capa mających się ukazac w WKKM. Idąc za Twoją radą (a także opiniami na temat poszczególnych historii z anglojęzycznych forów i różnych rankingów Top historii z Capem) zdecyduję sie na obie części Winter Soldiera. Mam tylko nadzieję, że wiedza o tożsamości WS nie zepsuje czytania tego komiksu.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #484 dnia: Kwiecień 22, 2013, 05:42:29 pm »
OK, odszczekuję.
Dostałem paczkę z 10 i 11 tomem, do tego ładnie owiniętymi bąbelkową folią. Wszystkiego się spodziewałem, tylko nie tego :)

Offline Dreadnought

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #485 dnia: Kwiecień 22, 2013, 06:33:01 pm »
No, prenumeratorzy stali się klientami VIP :) 2 dni przed premierą to w 2tygodniowym cyklu wydawniczym raczej sporo.


Piszcie co jest nie w porządku z 11 numerem :D

Part man, part machine - all cybercommando.

Offline AvengerGT

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #486 dnia: Kwiecień 22, 2013, 08:35:43 pm »
Również ja dostałem 10 i 11, w kartonie i w folii bąbelkowej. Listonosz zażyczył sobie niecałe 80zł (była to pierwsza wysyłka, wcześniej kupowałem w salonach prasy) co mnie zdziwiło, myślałem że będę musiał przelać pieniądze na konto. Może jest tak że pierwsza przesyłka jest za pobraniem a kolejne już przelew?
Przy ustalaniu prenumeraty podałem pani na infolinii jedynie adres, powiedziała że to wszystko.
Nie mam aktualnie dostępu do otrzymanych materiałów, zostałem poinformowany o ich dostarczeniu pod mój adres tak więc nie mam wglądu do odpowiednich świstków tam dołączonych które by mi bardziej rozjaśniły sprawę.

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #487 dnia: Kwiecień 22, 2013, 08:42:03 pm »
Temat wałkowany po stokroć - pierwsza paczka przychodzi za pobraniem. Kolejne są przelewowe.
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #488 dnia: Kwiecień 22, 2013, 08:42:35 pm »
Piszcie co jest nie w porządku z 11 numerem :biggrin:
To, ze go nie ma jeszcze w kioskach!!!  :badgrin:
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline vision2001

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #489 dnia: Kwiecień 22, 2013, 10:43:28 pm »
Piszcie co jest nie w porządku z 11 numerem :biggrin:
To, że Nick Fury jest białasem  :cool:  Chociaż w serii z Mandragory rzeczywiście pasował mi jako białas :wink:
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

N.N.

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #490 dnia: Kwiecień 23, 2013, 05:50:14 am »
To, że Nick Fury jest białasem  :cool: 
Nick Fury przez całe życie był białasem. O ile się nie mylę (a mylić się mogę) pomysł, że jest czarny pojawił się w Ultimates (i w kinie).

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #491 dnia: Kwiecień 23, 2013, 06:35:26 am »
To, że Nick Fury jest białasem  :cool:  Chociaż w serii z Mandragory rzeczywiście pasował mi jako białas :wink:

To tak jakbyś narzekał, że w "Na Tropach Pitekantropa" Kajko i Kokosz są marynarzami i pytał gdzie się podział Mirmił.
No herezja po prostu...

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #492 dnia: Kwiecień 23, 2013, 06:41:12 am »
heh ja dopiero w tym tygodniu, dzięki temu forum, dowiedziałem się, że Fury w komiksach jest teraz czarny :D

anyway, dziś przyjdzie do mnie paczka z prenumeratą. czuję to i wiem. a wtedy wyjdę z pracy z Kravenem pod pachą, uwalę się na jakiejś ławeczce, przeczytam i wrócę dalej do roboty :)

Offline Dreadnought

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #493 dnia: Kwiecień 23, 2013, 06:46:51 am »
To, że Nick Fury jest białasem  :cool:  Chociaż w serii z Mandragory rzeczywiście pasował mi jako białas :wink:


On przecież tylko w filmie Avengers (może też jakiś innych filmach co nie ogladałem) był Afroamerykaninem. Musieli zmienić jego rase bo Avengers byli projektowani w szowinistycznych latach 60tych i było za mało mniejszości wśród superbohaterów.
Myślę, że jak przecietnemu forumowiczowi się mówi Nick Fury to mysli o Nicku Fury Jima Lee z X-men.
Part man, part machine - all cybercommando.

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #494 dnia: Kwiecień 23, 2013, 06:54:07 am »
heh ja dopiero w tym tygodniu, dzięki temu forum, dowiedziałem się, że Fury w komiksach jest teraz czarny :biggrin:

Tylko w Świecie Ultimate. Normalne ciągle jest biały.

Musieli zmienić jego rase

Nic nie musieli. Chcieli. Taki myk, oparty w całości na kasie: hej zróbmy Nicka żeby wyglądał jak Sam Jackson. Będzie rozgłos, będzie kasa, będzie mial go kto w filmach zagrać. czysty biznesowo-marketingowy chwyt
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2013, 06:57:22 am wysłana przez fragsel »

 

anything