trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3  (Przeczytany 409919 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dreadnought

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #1005 dnia: Czerwiec 05, 2013, 04:14:06 pm »
Na Śląsk jeszcze nie dotarło. Ani w salonach prasowych, ani w Empiku nie ma;/


Ja miałem też mały problem dziś kupić w Sosnowcu (bo miałem kupić 2). Po prostu ograniczyli liczbe wysyłanych egzemplarzy z tego co mi babki w salonikach mówiły. W DG natomiast da się kupić tylko w centrum już od dawna.
Part man, part machine - all cybercommando.

Offline Itachi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #1006 dnia: Czerwiec 05, 2013, 04:18:11 pm »
W sklepach sieci Kolporter zawsze widzę chociaż jeden egzemplarz, natomiast w Ruchu praktycznie nigdy (tak przynajmniej jest w Opolu). I co najważniejsze w Kolporterze zawsze komiksy są w stanie idealnym, jeszcze ani razu nie widziałem żadnego uszkodzenia, widać że dbają o odpowiednie ustawienie komiksów.

Offline Itachi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #1007 dnia: Czerwiec 05, 2013, 04:28:53 pm »
Jedyny poważny bubel to ucięte obrazki na stronach dodatkowych. Też tak macie? Kurczę takie poważne wydawnictwo nie może uniknąć takich bezsensownych wpadek, graficy zawalili na całej linii. 11 uciętych obrazków można chyba zauważyć?!?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2013, 04:33:25 pm wysłana przez Itachi »

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #1008 dnia: Czerwiec 05, 2013, 05:12:09 pm »
Tom WKKM bez baboli to jak żołnierz bez karabinu...

Coś im się skopało z plikami graficznymi i na obrazkach w dodatkach pojawiły się szare prostokąty. Tak samo na okładkach poszczególnych zeszytów - półcentymetrowej wysokości pasek na samym dole ilustracji.

   

Sidorkiewicz na fanpage'u nam napisał:
Cytuj
Najprawdopodobniej spieprzyło się coś po stronie Hachette lub drukarni (pliki jakie wysyłaliśmy nie mają usterki). Autorski egzemplarz dostanę pewnie za pół roku.

W sklepach sieci Kolporter zawsze widzę chociaż jeden egzemplarz, natomiast w Ruchu praktycznie nigdy (tak przynajmniej jest w Opolu). I co najważniejsze w Kolporterze zawsze komiksy są w stanie idealnym, jeszcze ani razu nie widziałem żadnego uszkodzenia, widać że dbają o odpowiednie ustawienie komiksów.
Też kupuję w Kolporterze. Rzeczywiście od początku WKKM tylko raz mi się zdarzyło, że tom nie był w stanie idealnym.

Zimowy Żołnierz przeczytany, całość oceniam bardzo dobrze i pozytywnie. Ogólnie fajnie czytało się Kapitana i mam zamiar poszukać innych tytułów z jego udziałem.
Spoiler: pokaż
Jednego czego mi zabrakło w drugiej części to wyjaśnienie roli Crossbonesa i porwania córki Red Skulla.
W jakim komiksie można przeczytać
Spoiler: pokaż
kontynuację pojedynku o kontrolę nad ciałem Łukina i Red Skulla
?
Wątki
Spoiler: pokaż
Crossbonesa, córki Skulla, Łukina i Red Skulla
były kontynuowane bezpośrednio w następnych zeszytach. Myślę, że warto sięgnąć po cały run Eda Brubakera.

W trejdach to będzie:
Captain America: Winter Soldier Part 1
Captain America: Winter Soldier Part 2
Captain America: Red Menace Part 1
Captain America: Red Menace Part 2
Captain America: Civil War
Spoiler: pokaż
The Death of
Captain America: The Death of a the Dream
Spoiler: pokaż
The Death of
Captain America: The Burden of the Dreams
Spoiler: pokaż
The Death of
Captain America: The Man Who Bought America
Captain America: The Man With No Face
Captain America: Road to Reborn
Captain America: Reborn
Captain America: Two Americas
Captain America: No Escape
Captain America: The Trial of Captain America
Captain America: Prisoner of War
Captain America by Ed Brubaker Vol. 1
Captain America by Ed Brubaker Vol. 2
Captain America by Ed Brubaker Vol. 3 (to chyba na razie wyszło tylko w HC)
Captain America by Ed Brubaker Vol. 4 (to chyba na razie wyszło tylko w HC)

Plus jeszcze solowa seria z Winter Soldierem:
Winter Soldier: The Longest Winter
Winter Soldier: Broken Arrow
Winter Soldier: Black Widow Hunt

i crossover "Fear Itself", w którym
Spoiler: pokaż
córka Skulla i Bucky
odegrali istotne role.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2013, 07:27:28 pm wysłana przez Anionorodnik »

Offline Itachi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #1009 dnia: Czerwiec 05, 2013, 05:39:17 pm »
Dzięki za odpowiedź :smile:

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #1010 dnia: Czerwiec 05, 2013, 06:54:59 pm »

Ja miałem też mały problem dziś kupić w Sosnowcu (bo miałem kupić 2). Po prostu ograniczyli liczbe wysyłanych egzemplarzy z tego co mi babki w salonikach mówiły. W DG natomiast da się kupić tylko w centrum już od dawna.

W Sosnowcu nie byłem, ale w Katowicach nie mieli, w DG w Pogorii też nie było (ale jutro pewnie będzie, bo w Empikach się obijają i czasem są wyjęte dzień później). Na koniec sprawdziłem w M1 w Czeladzi, bo mam obok pracy, ale w Empiku jeszcze leżały trzy sztuki tomu 13, a w saloniku prasowym ani sztuki. Może był jakiś problem z dostawą u nas? Marvels w każdym centrum handlowym było od groma - nawet po 8-10 sztuk!
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Deg

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #1011 dnia: Czerwiec 05, 2013, 07:30:17 pm »
A ja dzięki prenumeracie jeszcze pewnie przez kilka tygodni nie będę miał problemu z nowym Kapitanem :wink:

Offline zielone_biurko

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #1012 dnia: Czerwiec 05, 2013, 09:39:59 pm »
W Sosnowcu nie byłem, ale w Katowicach nie mieli, w DG w Pogorii też nie było (ale jutro pewnie będzie, bo w Empikach się obijają i czasem są wyjęte dzień później). Na koniec sprawdziłem w M1 w Czeladzi, bo mam obok pracy, ale w Empiku jeszcze leżały trzy sztuki tomu 13, a w saloniku prasowym ani sztuki. Może był jakiś problem z dostawą u nas? Marvels w każdym centrum handlowym było od groma - nawet po 8-10 sztuk!


Do empiku w Pogorii WKKM przychodzi popołudniową zmianą, na 18 jest na półkach

Offline LouCyphere

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #1013 dnia: Czerwiec 05, 2013, 10:51:24 pm »
A ja dzięki prenumeracie jeszcze pewnie przez kilka tygodni nie będę miał problemu z nowym Kapitanem :wink:

Jeśli utrzymają obecny schemat wysyłania to ja pewnie dostanę w przyszłym tygodniu, ale cóż, raz że nie mam za bardzo czasu ganiać po salonikach i kioskach, a dwa, w moim miasteczku ostatni WKKM który widziałem to był Venom, więc za bardzo nie mam wyboru. Poza tym ja chce mieć absolutnie wszystko  :biggrin:

Offline Wukau

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #1014 dnia: Czerwiec 06, 2013, 06:29:40 am »
Wiem, że ten temat był wałkowany już milion razy... Ale może znalazłby się ktoś, kto napisałby mi listę komiksów "must read" ;)

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #1015 dnia: Czerwiec 06, 2013, 07:16:32 am »
Wiem, że ten temat był wałkowany już milion razy... Ale może znalazłby się ktoś, kto napisałby mi listę komiksów "must read" :wink:

Pełna lista "must read" - WKKM ;)
 
A tak na poważnie - to wszystko kwestia gustu, dla jednych warte przeczytania będzie jedno, dla innych coś innego. Tak naprawdę dostałbyś tutaj tyle list, ile użytkowników na forum :)

Offline Wukau

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #1016 dnia: Czerwiec 06, 2013, 07:55:34 am »

Pełna lista "must read" - WKKM ;)
 
A tak na poważnie - to wszystko kwestia gustu, dla jednych warte przeczytania będzie jedno, dla innych coś innego. Tak naprawdę dostałbyś tutaj tyle list, ile użytkowników na forum :)
Znaczy chodzi o to, ze jestem w stanach i chce kupic jak najwiecej komiksow (dobrych) i poki co zakupilem watchmen i v for vendetta. I wydaje mi sie ze gdyby nie wkkm duzo ludzi oprocz tego poleciloby mi np. Born again i wolv origin. A w komiksach amerykanskich nie siedze prawie wgl dlatego kompletnie nie wiem co warto przeczytac, a co nie. Jezeli udalo mi sie jakos sprecyzowac moje oczekiwania ;D to nadal prosze o polecenie jakis komiksow

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #1017 dnia: Czerwiec 06, 2013, 08:30:05 am »
Znaczy chodzi o to, ze jestem w stanach i chce kupic jak najwiecej komiksow (dobrych) i poki co zakupilem watchmen i v for vendetta. I wydaje mi sie ze gdyby nie wkkm duzo ludzi oprocz tego poleciloby mi np. Born again i wolv origin. A w komiksach amerykanskich nie siedze prawie wgl dlatego kompletnie nie wiem co warto przeczytac, a co nie. Jezeli udalo mi sie jakos sprecyzowac moje oczekiwania ;D to nadal prosze o polecenie jakis komiksow

Od jakiegoś czasu, jak pojawiają się na tym forum właśnie polecane tytuły w różnych kontekstach, to zbieram je sobie do jednej listy, aby potem poszukać i zakupić co niektóre tytuły. Teraz nie mam możliwości jej przekopiowania, bo mam ją na komputerze domowym, ale wieczorem Ci ją przekażę. O ile nie zapomnę :) Na priva, chyba, że jest więcej osób, które by były zainteresowane.

Offline wilk_stepowy

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #1018 dnia: Czerwiec 06, 2013, 08:33:10 am »
WKKM #14 to kolejny komiks w którym Iron Man to dupek. Gdzie heroizm bohatera? Czy
Spoiler: pokaż
ta jego firemka
była aż taka ważna?

Offline mummu

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #1019 dnia: Czerwiec 06, 2013, 08:45:20 am »

Od jakiegoś czasu, jak pojawiają się na tym forum właśnie polecane tytuły w różnych kontekstach, to zbieram je sobie do jednej listy, aby potem poszukać i zakupić co niektóre tytuły. Teraz nie mam możliwości jej przekopiowania, bo mam ją na komputerze domowym, ale wieczorem Ci ją przekażę. O ile nie zapomnę :smile: Na priva, chyba, że jest więcej osób, które by były zainteresowane.

jak najbardziej jestem zainteresowany

 

anything