trawa

Autor Wątek: NEW 52 w Polsce  (Przeczytany 214789 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline amsterdream

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #405 dnia: Luty 19, 2016, 08:05:12 pm »
największą wadą tego świata jest superman dzieciak/dupa
Ja bym powiedział, że jest to wadą większości serii N52. Batman w runie Snydera też zachowuje się momentami jak rozwydrzony dzieciak. Green Arrow i Green Lantern to samo. Ogólnie cały ten restart okazał się kompletnym niewypałem. DC straciło wieloletnich czytelników, zyskało nowych, ale ci nie okazali się tak lojalni jak poprzedni i z każdym rokiem coraz bardziej się wykruszają i obecnie DC ma mniejsze udziały na rynku niż przed restartem :cool:
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2016, 08:09:34 pm wysłana przez amsterdream »

Offline 8azyliszek

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #406 dnia: Luty 19, 2016, 08:55:06 pm »
Popieram. Restart był poważnym błędem. Na krótką metę może i przyniósł zysk DC, ale minęło ledwo 5 lat i wrócili do punktu wyjścia - sprzedaż spada. Przypomnę też, że ostatnim razem universum wytrzymało prawie 25 lat (między Kryzysem na Nieskończonych Ziemiach a Flashpointem), bez restartu. A teraz wkracza jakiś Rebirth - szkoda gadać.

Najbardziej wkurza ten głupi Batman, który co raz daje się zaskoczyć albo przechytrzeć. A przecież tak być nie powinno. On zawsze był na wszystko gotowy. Zresztą zaraz wyjdzie B&S: Supergirl gdzie pokazano jak Gacek załatwia sprawy. Tego mi brakuje.

Offline vision2001

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #407 dnia: Luty 19, 2016, 10:13:54 pm »
[...]zaraz wyjdzie B&S: Supergirl gdzie pokazano jak Gacek załatwia sprawy. Tego mi brakuje.
To fakt. Rzeczy sprzed NEW 52 czasem nie trzymały się kupy, ale większość z tych tytułów, które czytałem (a parę ich było) było ciekawsze fabularnie i trzymały się całościowo kupy.
Jak już wrócą moje "cudeńka" na chatę to będę wreszcie musiał chwycić całość No Man's Land, bo jestem ciekaw czy jest to dobry komiks (znając życie jest znacznie lepszy niż Wojna w Arkham).
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline adro

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #408 dnia: Luty 19, 2016, 10:30:15 pm »
kolejny restart lo jezu  :biggrin:
btw w gothtopii podobala mi sie historyjka poswiecenie i z checia zobaczylbym pelnometrazowy album, ktory poruszalby podobny temat.
Wojna w arkham niestety slabizna, zapomniec i na polke  :razz:
liga tez taka sobie
pzdr
ps moze ten restart jednak poprawi jakosc serwowanych historii
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline SawiK

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #409 dnia: Luty 22, 2016, 12:55:37 pm »
Marvel sie restartuje srednio co dwa lata,zalewajac rynek magicznymi 1kami. Zyskuja oczywiscie portfele szefow a same serie mozna zaraz opowiadac na nowo. Marvel dzieki tym zabiegom ma najwieksze wplywy na rodzimym rynku, NDC utrzymalo sie niemal przez 5lat. Wiele tytułów zastepowaly kolejne ale tylko robiac restat moga liczyc na widoczny przychod , w konku liczy sie kasa. Szkoda tylko ze przez BO komiksow traca czytelnicy tyle fajnych serii poszlo w piach, a zapowiedz restartu nie wrózy moim zdaniem poprawienia jakosci opowiesci...eh bazylowi pewnie sie spodoba jak to bedzie mucka i mucka(bez obrazy ,czytalem Twego bloga\wyrobilem sobie zdanie\moze bledne?)

Offline veritius

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #410 dnia: Luty 22, 2016, 04:23:17 pm »
Popieram. Restart był poważnym błędem. Na krótką metę może i przyniósł zysk DC, ale minęło ledwo 5 lat i wrócili do punktu wyjścia - sprzedaż spada. Przypomnę też, że ostatnim razem universum wytrzymało prawie 25 lat (między Kryzysem na Nieskończonych Ziemiach a Flashpointem), bez restartu. A teraz wkracza jakiś Rebirth - szkoda gadać.
Nie, było jeszcze kilka innych mniejszych restartów z wydarzeniami w mniejszej skali zmian.
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2016, 04:31:03 pm wysłana przez veritius »

Offline amsterdream

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #411 dnia: Marzec 15, 2016, 01:58:26 pm »
Wieczny Batman ma taki sam papier jak reszta N52 czy coś bardziej budżetowego?

JanT

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #412 dnia: Marzec 15, 2016, 02:31:09 pm »
Ten sam.

Offline dudi1212

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #413 dnia: Marzec 16, 2016, 07:35:16 am »
I dzięki temu kładąć go obok np. Long Halloween czy Nowej Granicy, jest grubszy.


Ależ opasłe z niego tomiszcze;)
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline mappy

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #414 dnia: Marzec 16, 2016, 07:20:05 pm »
Dobry ten Eternal? Bo mam zagwozdkę czy brać.

JanT

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #415 dnia: Marzec 16, 2016, 07:26:37 pm »
Dobry ten Eternal? Bo mam zagwozdkę czy brać.
Na pewno bliżej do Detective Comics niż Batmana Snydera  :smile:

Offline Koro

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #416 dnia: Marzec 16, 2016, 07:28:31 pm »
Czyli szajs :)

Offline mappy

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #417 dnia: Marzec 16, 2016, 10:23:54 pm »
Cytuj
Na pewno bliżej do Detective Comics niż Batmana Snydera  :smile:
Poczytałem trochę i różne opinie krążą z przewagą że to dosyć średnia pozycja.
Chciałem brać ze względu że jest chyba połączony z tymi siedmioma tomami Batmana ale jak to słaby Batman to raczej podziękuję. No i do tego wzrok zwróciły gabaryty. Lubie grubasy :eek:
Z New52 ma tylko właśnie te Batmany czyli sześć tomów oraz All star western z tego względu że uwielbiam klimaty westernowe. Podchodzę więc z dystansem do trykotów. Wolę się upewnić zawczasu.
Reasumując kwota z Eternala pójdzie na coś innego :biggrin:

Offline laf

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #418 dnia: Marzec 31, 2016, 10:14:31 am »
Trochę bardziej szczegółowe informacje o nowej inicjatywie REBIRTH
http://www.alejakomiksu.com/nowosci/22668/DC-Rebirth/

Mam tylko jedno przemyślenie na ten temat: wychodzi na to, że startując 5 lat temu z NEW 52 wydawnictwo DC zrobiło w konia wszystkich swoich czytelników.

Offline 8azyliszek

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #419 dnia: Marzec 31, 2016, 10:19:27 am »
@UP
Daaaaa - teraz na to wpadłeś?? Od poczatku mówiłem, że to był skok na kasę, a cały ten restart nie miał sensu. Po pięciu latach robią kolejny, to kolejnego się pewnie doczekamy już za 3 lata.

A potem będzie płacz i zgrzytanie zębów, że ludzie komiksów nie chcą kupować. No ale skoro wydawnictwa im taki szajs wciskają, to co się dziwić.