trawa

Autor Wątek: Wojny forumowe [wydzielone z innych tematów]  (Przeczytany 36203 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline peta18

Odp: Wojny forumowe [wydzielone z innych tematów]
« Odpowiedź #210 dnia: Czerwiec 12, 2013, 06:00:38 am »
Niektórym użytkownikom forum to się chyba coś poprzestawiało. Zamiast czytać ciekawe i fachowe posty od ludzi znających się na komiksach, to od tygodnia serwujecie jakieś bzdety o piractwie - tego już się nie da czytać. Nikt z was nie zmieni zdania, a ciągle powtarzacie te same zarzuty w kolejnych postach. Teraz znowu pojawił się problem traktowania użytkowników forum jako "równych i równiejszych". Apeluje abyśmy skupili się na komiksach,naszym hobby, a nie na pierdołach :smile:
Problem dopiero sie zacznie jak zostaniesz potraktowany jako "rowny" a nie "rowniejszy"  :badgrin:
A poza tym tutaj mamy wojne, a nawet wojny.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wojny forumowe [wydzielone z innych tematów]
« Odpowiedź #211 dnia: Czerwiec 12, 2013, 06:30:19 am »
wątek z WKKM o 2WŚ wywalony.

Offline graves

Odp: Wojny forumowe [wydzielone z innych tematów]
« Odpowiedź #212 dnia: Czerwiec 12, 2013, 10:39:39 pm »
Nieźle pojechaliście przez te dwa tygodnie kiedy byłem na urlopie.
Pomału doczytuję forum. Szczerze powiedziawszy to za mało banów i ostrzeżeń poleciało.
Jestem pod wrażeniem. :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wojny forumowe [wydzielone z innych tematów]
« Odpowiedź #213 dnia: Czerwiec 12, 2013, 11:07:11 pm »
Nieźle pojechaliście przez te dwa tygodnie kiedy byłem na urlopie.
Pomału doczytuję forum. Szczerze powiedziawszy to za mało banów i ostrzeżeń poleciało.
Jestem pod wrażeniem. :roll:
poleciała wystarczająca ilość. nie uśmiercajmy tego forum. próbujmy edukować :)

Offline Nawimar

Odp: Wojny forumowe [wydzielone z innych tematów]
« Odpowiedź #214 dnia: Czerwiec 13, 2013, 12:14:35 am »
Edukacyjnego zamysłu Graves pewnie i tak nie zrozumie. Ma tu zbyt wielu kolegów z dawnych lat, których skwapliwie wspomaga gdy sami sobie nie radzą. Choć edukować niewątpliwie warto.
 
                                                                               Pozdrawiam.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wojny forumowe [wydzielone z innych tematów]
« Odpowiedź #215 dnia: Czerwiec 13, 2013, 06:57:00 am »
damy radę, okażmy sobie (użytkownicy moderatorom i moderacja użytkownikom) więcej zaufania :)

Offline graves

Odp: Wojny forumowe [wydzielone z innych tematów]
« Odpowiedź #216 dnia: Czerwiec 13, 2013, 10:16:38 pm »
Edukacyjnego zamysłu Graves pewnie i tak nie zrozumie. Ma tu zbyt wielu kolegów z dawnych lat, których skwapliwie wspomaga gdy sami sobie nie radzą. Choć edukować niewątpliwie warto.
Przez 10 lat moderowania na forum i jednocześnie zaglądania na konwenty poznaje się wielu ludzi.
Poza tym ja zawsze wolałem w światku komiksowym szukać przyjaciół od wrogów. Niektórzy wchodzą na to forum, aby znajdować tych drugich.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

N.N.

  • Gość
Odp: Superman
« Odpowiedź #217 dnia: Czerwiec 27, 2013, 11:04:30 pm »
Podczytałem dzisiaj "Ludzi ze Stali" Granta Morrisona i mam spore poczucie niedosytu. Niby sporo oryginalnych konceptów (zwłaszcza w kontekście Kryptona), ale sama akcja jakby nie w pełni zaskoczyła. Choć całkiem sprawnie wypadają końcowe retrospekcje z młodości Clarka ze stosownie wyważoną dawką sentymentalizmu. Morales, początkowo skrupulatny, wraz z kolejnymi epizodami wyraźnie traci dobrą formę. Kubert chyba mimo wszystko poradził sobie lepiej. Jak dla mnie spartolony Brainiac, a i Luthor wypadł umiarkowanie. Rzecz jednak godna uwagi i na pewno dużo sprawniej zrealizowana niż "Detective Comics: Oblicza śmierci" Tony'ego S. Daniela.
 
Reasumując: wygląda na to chyba aż nazbyt mocno rozbestwiłem się zeszłorocznym "All Star Superman" :wink:

W tym miejscu znajdował się kilkuzdaniowy wpis oceniający (krytycznie) to, co napisał Nawimar. Moderator zdecydował się go przenieść do tematu "Wojny forumowe", dając tym samym sygnał, że jest nie na temat. Wówczas ja zdecydowałem się na jego usunięcie, nie widzac sensu umieszczania go w temacie, w którym się znalazł.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2013, 07:46:11 am wysłana przez N.N. »

ramirez82

  • Gość
Odp: Odp: Superman
« Odpowiedź #218 dnia: Czerwiec 27, 2013, 11:57:50 pm »
Nie wykluczam, że jestem do Nawimara uprzedzony.
Hmm...można odnieść takie wrażenie, ale nie ma co wyciągać pochopnych wniosków :cool:

Offline adro

Odp: Odp: Superman
« Odpowiedź #219 dnia: Czerwiec 28, 2013, 12:03:31 am »
No forum raczej sluzy temu, ze ludzie mowia o swoich odczuciach, ale ja juz nic nie wiem. BTW mam takie pytanko, dlaczego nikt nie zrobi filmu o supermanie na bazie dkr i dksa. Moim zdaniem w tych komiksach postac supka jest naprawde ciekawie przedstawiona i jest to dosc oryginalny koncept.
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

N.N.

  • Gość
Odp: Odp: Superman
« Odpowiedź #220 dnia: Czerwiec 28, 2013, 12:17:53 am »
Hmm...można odnieść takie wrażenie, ale nie ma co wyciągać pochopnych wniosków :cool:
W tym miejscu znajdowało się wyjaśnienie kształtu mojego poprzedniego wpisu, zawierające uwagi na temat tego, co powinna i czego nie powinna zawierać recenzja. Wypowiedź usunąłem, bo po umieszczeniu w temacie "Wojny forumowe" do niczego się nie odnosiła i była prezentowana w niewłaściwym kontekście.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2013, 07:48:51 am wysłana przez N.N. »

Offline Nawimar

Odp: Wojny forumowe [wydzielone z innych tematów]
« Odpowiedź #221 dnia: Czerwiec 28, 2013, 07:24:49 am »
NN - znów Ci się coś pomieszało. To nie była recenzja, lecz jak słusznie zauważył Andro odczucie z lektury. Do zapoznania się z recenzją zapraszam niebawem m.in. na serwis Paradoks. Przy czym równocześnie uspokajam Twoją szacowną osobę: nie będzie to tekst mego autorstwa. Wspominam o tym na na wszelki wypadek gdyby przypadkiem ponownie zbudził się w Tobie "papierowy tygrys" tak jak przy okazji tekstu o "Młodości Thorgala" :wink:
 
 Ramirezie, Andro - pozdrawiam :smile:

 Co do filmowej adaptacji "Dark Knight Returns" (przy czym nie biorę pod uwagę filmu animowanego, który trafił do dystrybucji nie tak znowuż dawno temu) to plany co prawda były, ale póki co bez efektu. Mam jednak wrażenie, że aktorski "DKR" na wielkim ekranie to tylko kwestia czasu.
 
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2013, 07:33:11 am wysłana przez Nawimar »

Offline Julek_

Odp: Wojny forumowe [wydzielone z innych tematów]
« Odpowiedź #222 dnia: Czerwiec 28, 2013, 07:31:08 am »
Panie kochany to nie jest Andro, tylko adro (ewentualnie Adro).

Offline Nawimar

Odp: Wojny forumowe [wydzielone z innych tematów]
« Odpowiedź #223 dnia: Czerwiec 28, 2013, 07:35:00 am »
Ufam, że Adro wybaczy mi literówkę i raczej ominie nas "odgrzanie" w swojej klasie humorystycznego tematu "Nicki na forum"...

N.N.

  • Gość
Odp: Wojny forumowe [wydzielone z innych tematów]
« Odpowiedź #224 dnia: Czerwiec 28, 2013, 07:42:49 am »
NN - znów Ci się coś pomieszało. To nie była recenzja, lecz jak słusznie zauważył Andro odczucie z lektury. Do zapoznania się z recenzją zapraszam niebawem m.in. na serwis Paradoks.

 
Dziękuję, nie skorzystam z zaproszenia. Jak ktoś raz w g... wdepnie, to potem pod nogi uważa.

 

anything