Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4  (Przeczytany 402073 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline grandaaaa

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #1230 dnia: Listopad 23, 2013, 11:42:35 pm »
grzebałem właśnie z nudów przy piwku na film webie , wlazłem na stronę Stana Lee i pisze że w 2014 mają być filmy o Silver Suflerze i o Nicku Fury .... a nawet scenariusz o srebrnym ma pisać Straszyński , nigdzie nie pisze że to animacja ... więc WTF

Offline zielone_biurko

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #1231 dnia: Listopad 24, 2013, 12:47:34 am »
grzebałem właśnie z nudów przy piwku na film webie , wlazłem na stronę Stana Lee i pisze że w 2014 mają być filmy o Silver Suflerze i o Nicku Fury .... a nawet scenariusz o srebrnym ma pisać Straszyński , nigdzie nie pisze że to animacja ... więc WTF


Tak samo miało być z Black Pantherem i Strangem w 2012/2013 ;-)

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #1232 dnia: Listopad 24, 2013, 07:32:02 pm »
Właśnie przejrzałem ponownie Tajne Wojny i nie macie wrażenia, że tak potężny bedass jak
Spoiler: pokaż
Kang bardzo szybko odstawił kite
? No chyba że jakoś powróci w 2 tomie.

Offline zielone_biurko

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #1233 dnia: Listopad 24, 2013, 09:24:08 pm »
Właśnie przejrzałem ponownie Tajne Wojny i nie macie wrażenia, że tak potężny bedass jak
Spoiler: pokaż
Kang bardzo szybko odstawił kite
? No chyba że jakoś powróci w 2 tomie.


O ile się nie mylę
Spoiler: pokaż
Kang
wraca w Young Avengers.

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #1234 dnia: Listopad 24, 2013, 10:34:06 pm »
Uwaga. czytasz spoiler tylko na własną odpowiedzialność. Czy wspomniany bohater powróci w drugim tomie? Jeśli naprawdę musisz wiedzieć i nic Cię od tego nie odciągnie odpowiedź brzmi:
Spoiler: pokaż
tak

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #1235 dnia: Listopad 25, 2013, 02:45:52 pm »
O ile się nie mylę
Spoiler: pokaż
Kang
wraca w Young Avengers.

Ej, no bez przesady. Secret Wars i Young Avengers dzieli 21 lat i
Spoiler: pokaż
Kang
nie raz pojawił się jeszcze w tym przedziale czasowym -
Spoiler: pokaż
"Avengers: Kang, Time and Time Again", "Avengers: Forever", "Avengers: The Kang Dynasty"
:wink:

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #1236 dnia: Listopad 25, 2013, 03:19:27 pm »
Uwaga. czytasz spoiler tylko na własną odpowiedzialność. Czy wspomniany bohater powróci w drugim tomie? Jeśli naprawdę musisz wiedzieć i nic Cię od tego nie odciągnie odpowiedź brzmi:
Spoiler: pokaż
tak


Oj tam, nie prsesadzajmy już z tym :). Przecież to, że powróci w późniejszych historiach to wiem ja i chyba każdy nieco zorientowany w Marvelu. Po prostu zdziwiło mnie, że vilain dysponujący taką mocą wykitował tak łatwo. To w końcu jeden z potężniejszych charakterów w SW i dziwił mnie jego tak szybki koniec i to jak szybko dał się pokonać dobrym, zwyczajnie nie pasowało mi to do postaci tego kalibru, kto oglądał chociażby Avengers Erths Mightyest Heros ten wie o czym mówię :D. A tak wiem, że w tej historii żaden z niego leszcz, i że odegra w niej jakąś kluczową rolę.

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #1237 dnia: Listopad 25, 2013, 03:50:07 pm »
Po prostu zdziwiło mnie, że vilain dysponujący taką mocą wykitował tak łatwo.
on nie ma żadnych mocy. umie tylko podróżować w czasie i ma futurystyczne uzbrojenie (czyli coś co ma teraz z pół Marvela  :wink: no a na pewno większość X-men  :lol: )
zresztą nie zarobił czapy od dobrych, tylko od
Spoiler: pokaż
Ultrona na rozkaz Dooma - trudno walczyć z dezintegratorem

trudno tu zaś dyskutować kto z nich potężniejszy a pamiętać należy, że
Spoiler: pokaż
Kang
tworząc swoje uzbrojenie wzorował się na tym
Spoiler: pokaż
Dooma
, był taki czas też (lata 60-te), że marvel lansował (później porzucony) pomysł, że są oni tą samą postacią z różnych okresów jej życia.
szanse więc wydają się wyrównane

Już nie mówiąc o tym, że w tej serii każdy z villainów (jak i też zresztą bohaterów) wydaje się jakoś nie sobą (a najbardziej razi mnie zachowanie Lizarda - nigdy wcześniej ani później go takim nie widziałem)

A tak wiem, że w tej historii żaden z niego leszcz, i że odegra w niej jakąś kluczową rolę.

ja tego nie powiedziałem...

teraz też jestem daleki od lansowania tej tezy  :lol:
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2013, 03:55:30 pm wysłana przez fragsel »

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #1238 dnia: Listopad 25, 2013, 05:02:07 pm »
Że X-Mani i reszta good guys ma super hiper ultra mega wypasiony sprzęt futurystyczny...? Phi.
Spoiler: pokaż
Kang
pochodzi bodajże z XXX-któregoś tam wieku, włada kilkoma liniami czasu i swego czasu zrobił niezły burdel w czasach "współczesnych". Do tego w jakiś tam sposób jest spokrewniony z Doomem i Reedem Richardsem. Wg mnie po prostu gość znajduje w absolutnej elicie łotrów Marvela, powinien zawiązać sojusz z Doomem, albo rozpocząć walkę o dominację z nim nad grupą. Na potraktowanie z dezintegratora to mógłby sobie zasłużyć, któryś z tych kołków z Brygady.

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #1239 dnia: Listopad 25, 2013, 05:14:04 pm »
Na potraktowanie z dezintegratora to mógłby sobie zasłużyć, któryś z tych kołków z Brygady.

Z tym akurat nie sposób się nie zgodzić...

Ale już mówiłem: w tej serii każda z postaci z zachowania to jest podobna absolutnie do nikogo...

Nikt tu nie jest sobą (no może poza Doomem lub Galactusem) Nie zaszkodziłoby jakby sobie Shooter najpierw coś o postaciach które wykorzystuje poczytał...
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2013, 05:17:24 pm wysłana przez fragsel »

N.N.

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #1240 dnia: Listopad 25, 2013, 05:58:47 pm »
Nie zaszkodziłoby jakby sobie Shooter najpierw coś o postaciach które wykorzystuje poczytał...

Jestem w trakcie lektury "Niezwykłej historii Marvel Comics", gdzie na temat Shootera piszą różne zabawne rzeczy. Rzecz jasna, co nieco spojlerują, ale układ jest chronologiczny, mółgłbyś więc czytać na raty.
Polecam

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #1241 dnia: Listopad 25, 2013, 06:05:59 pm »
Jestem w trakcie lektury "Niezwykłej historii Marvel Comics", gdzie na temat Shootera piszą różne zabawne rzeczy. Rzecz jasna, co nieco spojlerują, ale układ jest chronologiczny, mółgłbyś więc czytać na raty.
Polecam

już powiedziałem Mikołajowi (czyli
Spoiler: pokaż
żonie
) co chcę pod choinkę  :wink:

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #1242 dnia: Listopad 25, 2013, 06:34:36 pm »
już powiedziałem Mikołajowi (czyli
Spoiler: pokaż
żonie
) co chcę pod choinkę  :wink:
Powiedz Mikolajowi, ze na www.labotiga.pl (sklepie SQN) 40% znizki :) do 1.12. i tania przesylka tez jest.
Buk, Hodor i Dziczyzna

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #1243 dnia: Listopad 25, 2013, 06:40:21 pm »
no ładna cena
może poproszę Mikołaja o coś droższego a to sobie już teraz zamówię?

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #1244 dnia: Listopad 25, 2013, 06:44:44 pm »
może poproszę Mikołaja o coś droższego a to sobie już teraz zamówię?
Wszystko zalezy od tego czy byles grzeczny :)
Buk, Hodor i Dziczyzna