Autor Wątek: Liga Sprawiedliwości  (Przeczytany 113833 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline veritius

Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #165 dnia: Luty 25, 2016, 07:03:33 pm »
Tom piąty uważam za przeciętny, może komiks z Czarnym Adamem go ubogaci, bo tego nie czytałem w oryginale, ale ogólnie warto poczekać na Darkseid War, którego fabuła jest bardzo ciekawa i WW wypada w nim świetnie. Jestem na 47 numerze i jest dobrze, widać że cały run Johnsa jest sensowny.

Offline FloreK9

Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #166 dnia: Luty 27, 2016, 08:32:08 am »
jutro dojdzie. to mówisz, że dobrze jest ? :smile:

Podziel się wrażeniami jak przeczytasz. ;)

Offline laf

Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #167 dnia: Luty 27, 2016, 08:54:38 pm »
Zresztą fajny gość z niego, napisałem do niego na FB czy razem z Johnsem biorą do trójkąta Andersona (kolory) po odejściu z Justice League. Odpisał i zdradził coś dodatkowo. :smile:   
Ale nas zostawiłeś z clifhangerem. Pochwal się, co odpisał i co zdradził?

Offline rand34

Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #168 dnia: Marzec 02, 2016, 09:00:29 pm »
Jestem w trakcie czytania Wiecznego zła, może mi ktoś wytłumaczyć jakim cudem Czarny Adam żyje?  Nie wiem może coś pominąłem albo nie pamiętam,  ale w Trójcy Shazam leciał do Kahndaq żeby jego prochy rozsypać.

Offline kelen

Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #169 dnia: Marzec 02, 2016, 09:02:09 pm »
Jestem w trakcie czytania Wiecznego zła, może mi ktoś wytłumaczyć jakim cudem Czarny Adam żyje?  Nie wiem może coś pominąłem albo nie pamiętam,  ale w Trójcy Shazam leciał do Kahndaq żeby jego prochy rozsypać.

Jest to wytłumaczone w zeszycie, który zawarto w obecnym tomie Ligi.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #170 dnia: Marzec 02, 2016, 10:51:51 pm »
Jestem w trakcie czytania Wiecznego zła, może mi ktoś wytłumaczyć jakim cudem Czarny Adam żyje?  Nie wiem może coś pominąłem albo nie pamiętam,  ale w Trójcy Shazam leciał do Kahndaq żeby jego prochy rozsypać.


Wskrzesili go na początku Ligi Sprawiedliwości tom 5 (wydanej u nas).
Liga sprawia mi sporo radości podczas lektury przed snem. Z chęcią nabędę i przeczytam kolejne tomy. Miła rozrywka. Szczerze z tego DC 52 u nas wydawanego to najbardziej mi się podoba WW.
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2016, 10:55:25 pm wysłana przez Archelon »
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Wolf85

Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #171 dnia: Marzec 03, 2016, 07:00:14 am »

Liga sprawia mi sporo radości podczas lektury przed snem. Z chęcią nabędę i przeczytam kolejne tomy. Miła rozrywka. Szczerze z tego DC 52 u nas wydawanego to najbardziej mi się podoba WW.


Mam chyba podobne zdanie, z wydanego u nas New52 zdecydowanie najlepiej póki co wypada WW i właśnie JL (z wszystkimi boczkami typu Shazam i JLA). Choć nadal marzy mi się GA po polsku, ale cóż, bierzem co jest :smile:
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline rand34

Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #172 dnia: Marzec 03, 2016, 08:05:05 am »

Wskrzesili go na początku Ligi Sprawiedliwości tom 5 (wydanej u nas).
Liga sprawia mi sporo radości podczas lektury przed snem. Z chęcią nabędę i przeczytam kolejne tomy. Miła rozrywka. Szczerze z tego DC 52 u nas wydawanego to najbardziej mi się podoba WW.


Dzięki za wyjaśnienie. Czyli jeśli dobrze rozumiem, akcja 5. tomu dzieje się podczas Wiecznego zła? Powinno to się jakoś naprzemiennie czytać, czy nic nie strace jak 5. tom przeczytam po evencie?

Offline SawiK

Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #173 dnia: Marzec 03, 2016, 08:25:53 am »
Nic sie nie stanie. JL # to takie uzupelnienie Wiecznego zla. Rozwija i pokazuje jak doszlo do pewnych sytuacji w WZ np Czarny Adam żywy.

Offline Wolf85

Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #174 dnia: Marzec 03, 2016, 08:26:39 am »
@rand34


Nic się nie stanie, to głównie historia o Cyborgu, której całość (nie licząc rezurekcji Black Adama i genezy Metal Men) dzieje się równolegle do Wiecznego Zła, nawet chyba lepiej najpierw przeczytać Forever.
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline rand34

Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #175 dnia: Marzec 03, 2016, 08:56:10 am »
@rand34


Nic się nie stanie, to głównie historia o Cyborgu, której całość (nie licząc rezurekcji Black Adama i genezy Metal Men) dzieje się równolegle do Wiecznego Zła, nawet chyba lepiej najpierw przeczytać Forever.
Nic sie nie stanie. JL # to takie uzupelnienie Wiecznego zla. Rozwija i pokazuje jak doszlo do pewnych sytuacji w WZ np Czarny Adam żywy.


Dzięki Wam za pomoc, nie pozostaje nic innego jak zamówić Tom piąty, kosztem Batman Eternal ;-)


Muszę przyznać, że JL bardzo fajnie się czyta, nie jest to bardzo wymagająca lektura, ale wciąga. Przez to że ilość postaci jest duża, ciężko żeby wszystkie były ciekawie i głęboko rozpisane. Fajnie przedstawiają postaci z Ziemi 3, myślałem że będą płascy jak papier, tymczasem sporo stron jest przeznaczona na rozbudowę ich charakterów i relacji.

Offline Wolf85

Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #176 dnia: Marzec 03, 2016, 09:20:21 am »

Fajnie przedstawiają postaci z Ziemi 3, myślałem że będą płascy jak papier, tymczasem sporo stron jest przeznaczona na rozbudowę ich charakterów i relacji.


To z Wiecznych Bohaterów też, będziesz zadowolony. Więcej nie spoileruje.
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline FloreK9

Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #177 dnia: Marzec 03, 2016, 09:25:02 am »
...a z Darkseid War od pewnego momentu zachwycony.  :biggrin: Moim zdaniem seria z tomu na tom jest coraz lepsza, a im dalej tym bardziej widać, że cały run Johnsa jest spięty klamrą i całość od początku przemyślana.

Offline Archie

Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #178 dnia: Marzec 04, 2016, 09:40:12 pm »
Czytam Darkseid War na bieżąco i jest to najlepsza rzecz z całego runu Johnsa w JL. Świetnie się czyta tę historię.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline 8azyliszek

Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #179 dnia: Maj 27, 2016, 04:34:59 pm »
Wreszcie czytam JLA 2 i juz mi się podoba, bo jest Luthor na poczatku. Tylko jak zawsze popełnia podstawowy błąd - myśli że wygra wszystko
Spoiler: pokaż
 i nie zabija GL jak ma okazję.
Klasyka. :)

 

anything