Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1  (Przeczytany 360198 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #195 dnia: Grudzień 29, 2014, 07:27:44 pm »
czasem jak mnie tu ktoś wkurza, jak ktoś ze mną tak bardzo głupio dyskutuje z bezsensownymi argumentami (lub bez argumentów raczej), że już nie mogę wytrzymać, że już mam dość i dochodzę do granic wytrzymałości, to wtedy poprawiam sobie humor wyobrażając sobie jak go porywam, związuję, zamykam w pokoju, gdzie znajdują się jedynie wygodny fotel i Omninus Kaczora Howarda (vol1) w Polskim tłumaczeniu i każe mu to czytać (z widoczną i szczerą przyjemnością, bo inaczej nie wypuszczę)...

działa za każdym razem...


I jeszcze telewizor, na którym leciałby film z Kaczorem Howardem z polskim lektorem oczywiście  :lol:

fragsel

  • Gość
Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #196 dnia: Grudzień 29, 2014, 07:32:39 pm »
no, filmu nie widziałem, ale czytałem niedawno komiksową adaptację... na 3 razy... z miesięczną przerwą...


cała ta sytuacja tutaj jest tym bardziej dla mnie bolesna, że ja mam przyjemne wspomnienia związane z Howardem... i komiksami Steve'a Gerber... tylko razem w połączeniu masakrują... szczególnie w potencjalnej wersji polskiej... tego się nie da zrobić dobrze i/lub przystępnie... In My Opinion...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2014, 07:38:21 pm wysłana przez fragsel »

Offline Jutrzen

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #197 dnia: Grudzień 29, 2014, 07:35:57 pm »
A ten lud to Ty. Sorry Jutrzen, ale ja bardzo dobrze pamiętam te twoje głosy ludu i te twoje listy do H żeby zignorować petycje czytelników. Pozwól, że będę Ciebie (i te twoje głosy) ignorował. :cool:
Akurat za AvX nie byłem. Byli za to inni, więc pudło.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #198 dnia: Grudzień 29, 2014, 07:48:13 pm »
Akurat za AvX nie byłem. Byli za to inni, więc pudło.
Nope, Ty tylko mówiłeś, że jak przejdzie lista Aniona, to przestajesz kupować kolekcje i zaczynasz zamawiać tomy z Wielkiej Brytanii. :cool:
Zresztą będąc za oryginalną sześćdziesiątką bez żadnych zmian, byłeś również za AvX, ale co ja tam wiem na temat logiki... ticz mi masta.

Offline Jutrzen

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #199 dnia: Grudzień 29, 2014, 10:01:57 pm »
co ja tam wiem na temat logiki... ticz mi masta.
No chyba niewiele właśnie, bo jedyne co zrobiłem, to poinformowałem Hachette, że są ludzie, którzy chcą Howarda (i dałem linki do wypowiedzi osób z tego forum), którzy chcą Defenders (i linki), chcą AvX (linki), Spider-Island (linki) i skoro zmiana 4 (słownie czterech) tomów w oryginalnej WKKM wywołało tyle krzyków i płaczów (jakieś petycje, tysiące podpisów), choć przecież nic wcześniej obiecywane nie było, to co dopiero byłby za wrzask teraz. Nie posiłkowałem się zatem swoją opinią, która nic nie znaczy, i której na potrzeby dyskusji nie mam, ale głosami innych forumowiczów, więc w tym sensie można powiedzieć, że to mój głos reprezentował społeczność forumową, która się o moje wstawiennictwo nie prosiła, ale już tak mam, że i bez próśb robię swoje.
Jeszcze coś nie w temacie?

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #200 dnia: Grudzień 29, 2014, 10:12:42 pm »
Jutrzen, przestań już tłumaczyć swój całkowity egoizm.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #201 dnia: Grudzień 29, 2014, 10:13:09 pm »
zmiana 4 (słownie czterech) tomów w oryginalnej WKKM wywołało tyle krzyków i płaczów (jakieś petycje, tysiące podpisów), choć przecież nic wcześniej obiecywane nie było, to co dopiero byłby za wrzask teraz.
Porównujesz zamianę w której H zamiast Kapitana Brytanii dało nam Astonishing Thora, do zmian jakie zapronowaliśmy w liście Aniona? Nawet nie wiem co powiedzieć. Serio.

Nie posiłkowałem się zatem swoją opinią, która nic nie znaczy, i której na potrzeby dyskusji nie mam, ale głosami innych forumowiczów, więc w tym sensie można powiedzieć, że to mój głos reprezentował społeczność forumową, która się o moje wstawiennictwo nie prosiła, ale już tak mam, że i bez próśb robię swoje.
Co ta biedna społeczność forumowa by zrobiła bez Ciebie? Ty mój bohaterze, Ty.

Mógłbym dodać, że lista została ciepło przyjęta na obu forach i bardzo ciepło przyjęta przez użytkowników fanpejdża, ale po co? 8)

Offline Jutrzen

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #202 dnia: Grudzień 29, 2014, 10:34:41 pm »
Jutrzen, przestań już tłumaczyć swój całkowity egoizm.
Egoizm, bo? Bo nie zgadzam się, by wykluczać z dyskusji głosy innych? W takim razie egoistami są wszyscy, którzy mają inne zdanie. Faszystowskie myślenie.
Nawet nie wiem co powiedzieć. Serio.

Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #203 dnia: Grudzień 29, 2014, 11:59:07 pm »
Egoizm, bo? Bo nie zgadzam się, by wykluczać z dyskusji głosy innych? W takim razie egoistami są wszyscy, którzy mają inne zdanie. Faszystowskie myślenie.
Żaden faszyzm, tylko demokracja. Bo decyduje większość. Tego też nie ogarniasz, jak widzę. :cool:

Offline Jutrzen

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #204 dnia: Grudzień 30, 2014, 11:14:36 am »
Żaden faszyzm, tylko demokracja. Bo decyduje większość. Tego też nie ogarniasz, jak widzę. :cool:
Uważasz, że demokracja polega na wykluczaniu mniejszości z dyskursu?
Na bezludnej wyspie ląduje 2 mężczyzn i kobieta. Demokratycznie większością kwalifikowaną (2/3) przegłosowują, że będą ją gwałcili 2 razy dziennie. Demokracja to najgłupszy możliwy ustrój.
Poza tym nie pamiętam, by odbyło się jakieś liczenie głosów...

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #205 dnia: Grudzień 30, 2014, 11:26:46 am »
Uważasz, że demokracja polega na wykluczaniu mniejszości z dyskursu?
Na bezludnej wyspie ląduje 2 mężczyzn i kobieta. Demokratycznie większością kwalifikowaną (2/3) przegłosowują, że będą ją gwałcili 2 razy dziennie. Demokracja to najgłupszy możliwy ustrój.
Poza tym nie pamiętam, by odbyło się jakieś liczenie głosów...
Stary, Ty chciałeś kolekcję bez żadnych zmian nie podając żadnego sensownego argumentu. Sorka, ale twoje zdanie stawiam zaraz obok zdania Pana Mietka spod monopolowego, który zamiast komiksów Marvela wolałby kolekcję win i nalewek. Zamiast pisać te dyrdy**ły poczytaj sobie jakiś komiks. Polecam Kaczora Howarda. 8)

Offline Jutrzen

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #206 dnia: Grudzień 30, 2014, 11:38:08 am »
A na co chcesz argumenty? Dlaczego jeden komiks podoba się bardziej od drugiego? Potrafisz uargumentować gust?
Argument był jeden - kolejne zmiany, kolejny płacz - bo miał być howard a nie ma, bo miał być AvX a nie ma, bo mieli być Defenders a nie ma - robimy petycję! na pewno wydawnictwo ugnie się widząc, że 1000 osób podpisało się pod czymś, co kosztowało ich tyle co wciśnięcie okejki na youtubie. Jakoś śmiem wątpić, że kupujący inne kolekcje od Hachette organizują w sieci petycje.
twoje zdanie stawiam zaraz obok zdania Pana Mietka spod monopolowego, który zamiast komiksów Marvela wolałby kolekcję win i nalewek.
Jako demokracie chciałbym Cię uświadomić, że zdanie Pana Mietka spod monopolowego ma taką samą wartość jak Twoje zdanie.
Howarda czytałem, dziękuję. Do tej pory nie wiem, co tak zmęczyło szanownego Fragsela.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #207 dnia: Grudzień 30, 2014, 11:52:01 am »
Jako demokracie chciałbym Cię uświadomić, że zdanie Pana Mietka spod monopolowego ma taką samą wartość jak Twoje zdanie.
Dlatego rozważam przejście na korwinizm. Death mnie już prawie przekonał.
Howarda czytałem, dziękuję. Do tej pory nie wiem, co tak zmęczyło szanownego Fragsela.
Łączę się w niezrozumieniu fragselowego zmęczenia.

fragsel

  • Gość
Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #208 dnia: Grudzień 30, 2014, 12:19:49 pm »
abstrahując od zmęczenia i jego powodów, to nasuwa mi się pytanie:
Po co Howard w kolekcji, skoro większość osób, które o niego walczą aż do krwi ostatniej już go czytała?


to nawet tak bardzo wam się podobał, że chcecie ludzi uszczęśliwiać na siłę nawet kosztem nienawiści innych forumowiczów? Godne Pochwały to.
to ja bym się na coś takiego nie zdecydował nawet dla Dark Phoenix Sagi, Warlocka czy Avengers Annual 10.
Podziwiam...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2014, 12:23:26 pm wysłana przez fragsel »

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #209 dnia: Grudzień 30, 2014, 12:59:02 pm »
To ja już bym wolał zamiast tych waszych kaczorów dostać album z najlepszymi historiami z udziałem Squirrel Girl. Przemawia za ta postacią, że to taki sam klasyk a może i większy bo wymyślona została przez Steve'a Ditko ! Pokonała zdecydowanie więcej super-villains od Howarda ( nawet Thanosa ! ). Tak samo jak Howarda czeka ją nowy ongoing serii o nazwie " Unbeatable Squirrel Girl " !


Can't deny the facts.








To co jakaś petycja ?

 

anything