Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1  (Przeczytany 360262 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dudi1212

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #495 dnia: Grudzień 21, 2016, 02:09:05 pm »
A to nie Anion?
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline Zakrza

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #496 dnia: Grudzień 21, 2016, 02:13:22 pm »
Z niecierpliwością czekam jak ktoś ogłosi, że ta kolekcja to cykl książeczek dla dzieci w wieku 5-8 lat :D

Póki co wszelkie newsy opierają się na domysłach na fotum, które z kolei wykiełkowany z jednej głupiej ulotki informacyjnej :D
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

Offline Jaxx

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #497 dnia: Grudzień 21, 2016, 02:15:28 pm »
Z niecierpliwością czekam jak ktoś ogłosi, że ta kolekcja to cykl książeczek dla dzieci w wieku 5-8 lat :D

Póki co wszelkie newsy opierają się na domysłach na fotum, które z kolei wykiełkowany z jednej głupiej ulotki informacyjnej :D

Ale w tej samej ulotce jest adnotacja "Tematyka: Komiks". Więc raczej to nie są książeczki dla dzieci :)

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #498 dnia: Grudzień 21, 2016, 02:19:25 pm »
Ale w tej samej ulotce jest adnotacja "Tematyka: Komiks". Więc raczej to nie są książeczki dla dzieci :smile:

Do tego domena należy do Hachette a z innych Marvelowych rzeczy z tego co widzę mają tylko jeszcze ''Draw the Marvel Way''
https://www.hachettepartworks.com/Draw-the-Marvel-Way

Więc wygląda rzeczywiście na MMH. Pytaniem jest tylko czy to test czy nie i kiedy startuje.

Offline SirBlackheart

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #499 dnia: Grudzień 21, 2016, 02:21:24 pm »
Skoro siedzisz za biurkiem to poszukaj jakiegokolwiek śladu informacji, że ma ruszyć coś dzisiaj.

No właśnie za biurko kilka takich informacji do mnie dotarło (głównie z facebookowych stron), stąd moje pytanie. Ale dzięki za jakże cenną radę.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #500 dnia: Grudzień 21, 2016, 02:49:42 pm »
Póki co wszelkie newsy opierają się na domysłach na fotum, które z kolei wykiełkowany z jednej głupiej ulotki informacyjnej :biggrin:
Przecież Geeku potwierdził a chyba wie czy ostatnio robił korektę tomów z tej kolekcji  :biggrin:

http://www.polskigeek.pl/2016/12/a-to-ci-dopiero-nowa-kolekcja-komiksow.html
 

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #501 dnia: Grudzień 21, 2016, 03:17:09 pm »
A to nie Anion?
Nie mam z tym nic wspólnego. Ktoś się pospieszył.


Przecież Geeku potwierdził
Gdzie niby potwierdził? Jego post nie jest bardziej oficjalny niż inne informacje na innych blogach i fanpage'ach. Mnie to wygląda, jakby wiedział tyle, co my.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #502 dnia: Grudzień 21, 2016, 03:26:36 pm »
Gdzie niby potwierdził?

"Sprawdziłem to i panie i panowie - Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection pojawi się już niebawem na naszych półkach."
Chyba by tak nie pisał gdyby nie był pewny (i robił korekty  :smile: ) a wiadomo że na razie nie może zdradzić nic więcej poza tym co już znane  :smile:
Tak samo nie potwierdził czeskiej listy w WKKM.

Offline Zakrza

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #503 dnia: Grudzień 21, 2016, 03:38:08 pm »
Nie mam pojęcia kto to jest Geeku, ale z jego posta wynika, że info opiera na Gildii i ulotce Ruchu. A na potwierdzenie daje linki do Gildii i ulotki. Na samym końcu pisze, że nic nie wie, ale się dowie :P


Jeśli tak ma wyglądać potwierdzenie to ja jestem Jan Paweł II.
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #504 dnia: Grudzień 21, 2016, 03:40:53 pm »
Ja to w ten sposób interpretuję, że sprawdził plotkę, że na stronie Ruchu niby taka informacja jest.  :smile:  (Swoją drogą, jak wy takie rzeczy wyłapujecie? Pracujecie w kiosku? Wchodzi na przypadkowe strony i sprawdzacie co tam ciekawego piszą?) Poza tym jakiś czas temu, jak go pytałem czy odpowiadać będzie za korektę dwóch kolekcji jednocześnie (WKKM i WKKDC) to odpowiedział mi, że nie i nie dałby rady korygować dwóch kolekcji na raz. A WKKM jeszcze się długo nie skończy...


A przy okazji przyznajcie się, kto z was założył ten nowy fanpage? Chyba, że to ktoś spoza naszego grona (mam parę typów).

Offline ThePinkFin

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #505 dnia: Grudzień 21, 2016, 03:43:46 pm »
Mnie to wygląda, jakby wiedział tyle, co my.
Być może właśnie takie  odczucie chciał wywołać u czytelników bloga, gdy to pisał. Kiedyś się pospieszył z zapowiedzią "W cieniu Saurona" (bo pamiętał, że takowa była na końcu poprzedniej części, gdy robił korektę, ale ostatecznie ją usunięto) i być może ostrożnie dobiera słowa.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #506 dnia: Grudzień 21, 2016, 03:47:04 pm »
Nie mam pojęcia kto to jest Geeku, ale z jego posta wynika, że info opiera na Gildii i ulotce Ruchu. A na potwierdzenie daje linki do Gildii i ulotki. Na samym końcu pisze, że nic nie wie, ale się dowie :P


Jeśli tak ma wyglądać potwierdzenie to ja jestem Jan Paweł II.
Drogi Janie Pawle II  :smile: To jest Wojciech Abram korektor Mucha Comics/WKKM  :smile: a na samym dole pisze: "Nie jest znana jeszcze konkretna data, ale postaram się tego dowiedzieć od wydawnictwa."

@ThePinkFan
No Ba :smile:

A Mucha nigdy nic nie zdradziła o WKKM  :biggrin: bo nie mogą.

A WKKM jeszcze się długo nie skończy...
Ale większość tomów 120-150 już przetłumaczone  :smile:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2016, 03:54:36 pm wysłana przez JanT »

Offline dudi1212

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #507 dnia: Grudzień 21, 2016, 03:53:45 pm »
To może jest to fanpage Bazyla?;)

Ja też interpretuję słowa Geeka w ten sposób, że opiera się na info z forum i zapowiedzi Ruchu. Zresztą, czy jako osoba pracująca na zlecenie wydawnictwa mógłby potwierdzać takie przecieki?;) Nie sądzę.
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #508 dnia: Grudzień 21, 2016, 03:56:30 pm »
Zresztą, czy jako osoba pracująca na zlecenie wydawnictwa mógłby potwierdzać takie przecieki? :wink: Nie sądzę.
Czyli nie może a potwierdza?  :smile:

Nie może nic więcej zdradzić. Tak samo dopiero kilka dni po poście Bazyla o przedłużeniu WKKM sam to potwierdził.
 

Offline Zakrza

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #509 dnia: Grudzień 21, 2016, 03:58:04 pm »
Drogi Janie Pawle II  :smile: To jest Wojciech Abram korektor Mucha Comics/WKKM  :smile: a na samym dole pisze: "Nie jest znana jeszcze konkretna data, ale postaram się tego dowiedzieć od wydawnictwa."
Czyli tak jak napisałem: "nic nie wiem, ale się dowiem. Może.".
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!