trawa

Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1  (Przeczytany 360284 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lesiok

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #630 dnia: Grudzień 29, 2016, 10:15:27 am »
Strona kolekcji ruszyła i tam drugi jest Wolverine, później Iron Man i Kapitan Ameryka.

mkolek81

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #631 dnia: Grudzień 29, 2016, 10:16:09 am »
No ale już wiadomo, że nie idziemy zgodnie z czeską listą. U nich pierwszy nr to Avengers. Chyba że później się to unormuje. Ale raczej nie liczyłbym na podanie wszystkich tytułów kolekcji od razu.
U nas też były pewne różnice w kolejności na początku startu WKKM, obstawiam że idziemy z listą czeską, jeśli będzie UK, to dostaniemy powtórkę tomów z WKKM, ale to jest mało prawdopodobne.

Strona kolekcji ruszyła i tam drugi jest Wolverine, później Iron Man i Kapitan Ameryka.

Patrzę na te dodatki w tomie ze Spidermanem (bo pokazują je na stronie) i są to spider stroje, czy tego nie było czasem w którymś z tomów WKKM? Nie pamiętam, w którym i nie mam jak teraz tego sprawdzić, ale jestem przekonany że to już było.

Jedyną fajną dla mnie rzeczą jest za prenumeratę ten kubek z pająkiem.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2016, 12:43:22 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #632 dnia: Grudzień 29, 2016, 10:27:13 am »
Strona kolekcji ruszyła i tam drugi jest Wolverine, później Iron Man i Kapitan Ameryka.

Link ? Bo jakoś nie mogę sam znaleźć... Avengers nie widać ;) Fajnie, że ''War and Remembrance'' dostaniemy dość szybko.

mkolek81

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #633 dnia: Grudzień 29, 2016, 10:27:55 am »
Link ? Bo jakoś nie mogę sam znaleźć... Avengers nie widać :wink: Fajnie, że ''War and Remembrance'' dostaniemy dość szybko.
proszę bardzo
http://www.superbohaterowiemarvela.pl/

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #634 dnia: Grudzień 29, 2016, 10:29:45 am »

Offline radef

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #635 dnia: Grudzień 29, 2016, 10:30:17 am »
Ważna informacja:
"Cena regularnego tomu, dostępna w kiosku, będzie wynosiła 39,99 zł. W ofercie dla prenumeratorów jeden tom będzie kosztował 36,99zł."
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline marian381

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #636 dnia: Grudzień 29, 2016, 10:30:35 am »
Wow cena regularnych tomów w przypadku prenumeraty będzie niższa, czyli 36.99 zł.
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline Murazor

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #637 dnia: Grudzień 29, 2016, 10:31:42 am »
Ale dowalili prezenty dla prenumeratorów  :lol:  kalendarz, długopis, t-shirt i czarny kubek (zostało z WKKM?). W porównaniu do oryginalnej kolekcji (zdobiony kubek, plakat, zegarek i podstawki z pająkiem) to trochę żart. Przy WKKM też zamiast podstawek dali film z Hulkiem na DVD..

Offline Jaxx

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #638 dnia: Grudzień 29, 2016, 10:32:55 am »
Prenumerata zamówiona! Tańsze tomy to miły gest, prezenty nie takie znowu złe - kubek i koszulka są fajne. Kalendarz - co kto lubi.

No i potwierdzenie, że kolekcja nie dubluje "Pięciu koszmarów" z WKKM - Iron Man będzie reprezentowany historią "Mask in the Iron Man".

A tak poza tym - to jaką mamy pewność, że to nie test? Czy przy teście WKKM też była już uruchomiona stronka, prenumerata itd.?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2016, 10:39:50 am wysłana przez Jaxx »

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #639 dnia: Grudzień 29, 2016, 10:38:18 am »
Hawkeye przesunięty bo wyjdzie pewnie zaraz przed Hawkeyem z Marvel NOW  :lol: (Avengers pewnie też)

W styczniu Spider-Man a zaraz po nim też w styczniu Superior Spider-Man  :biggrin:

To nie jest przypadek.
 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2016, 10:43:57 am wysłana przez JanT »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #640 dnia: Grudzień 29, 2016, 10:43:13 am »
Cytuj
W styczniu Spider-Man a zaraz po nim też w styczniu Superior Spider-Man  :biggrin:

Do tego Spider-Island cz.1. Potrójne combo pajączka w styczniu

A kto wie ? Może Mucha puści też Spider-Man Reign w końcu

Offline Lesiok

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #641 dnia: Grudzień 29, 2016, 10:44:52 am »
Patrzę sobie na listę wydania angielskiego. Patrzę też w swój biedny portfel i chyba wezmę dwa pierwsze, a później chyba tylko numery z mutantami. Czy jest może na tej liście jakaś perełka, jakiś musisz mieć?

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #642 dnia: Grudzień 29, 2016, 10:48:33 am »
Patrzę sobie na listę wydania angielskiego. Patrzę też w swój biedny portfel i chyba wezmę dwa pierwsze, a później chyba tylko numery z mutantami. Czy jest może na tej liście jakaś perełka, jakiś musisz mieć?

Moon Knight jest perełką. Pytanie czy Egmont wyda go wcześniej ?

Offline Antari

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #643 dnia: Grudzień 29, 2016, 10:52:01 am »
To co wypisał laf parę postów wyżej.

Pierwszy numer biorę z uwagi na cenę i ciekawość jak wygląda polska wersja (z wersją UK już miałem styczność).

Może ktoś bardziej obeznany przybliżyłby zawartość tomów od 2-4 (bo pierwszy już został ładnie opisany parę stron wcześniej). Na moje oko w tomach 2-4 nie ma jakiejś wielkiej rewelacji ale mogę się mylić.

Przy okazji bardzo ładna ta nowa strona kolekcji. O wiele czytelniejsza niż WKKM.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2016, 10:56:26 am wysłana przez Antari »

Offline Lesiok

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #644 dnia: Grudzień 29, 2016, 10:55:12 am »
Czyli Moon Knight ląduje na mojej liście. Będzie trzeba śledzić temat na forum i wyłapywać polecajki. Tylko będę musiał wymyślić coś na podziurawioną panoramę  :smile:

Antari dzięki za wskazanie posta. Zaćmy chyba jakiejś dostałem, że go nie zaobserwowałem :smile:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2016, 11:01:42 am wysłana przez Lesiok »

 

anything