Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1  (Przeczytany 360215 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #690 dnia: Grudzień 30, 2016, 11:18:22 am »
Słuchajcie, jaja nad jajami:
zadzwoniłem do Hachette do BOK-u, żeby potwierdzić prenumeratę (wiadomo, z internetowymi formularzami bywa różnie).

Pani stwierdziła, że... "Nie mają takiej kolekcji w sprzedaży i nie mają żadnych informacji na temat tego, że taka kolekcja się ukaże". A co za tym idzie, oczywiście nie mają możliwości sprawdzenia prenumerat :D :D :D :D :D
Przepraszam, ale Bareja by tego nie wymyślił :)

Offline Jaxx

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #691 dnia: Grudzień 30, 2016, 11:26:11 am »
Słuchajcie, jaja nad jajami:
zadzwoniłem do Hachette do BOK-u, żeby potwierdzić prenumeratę (wiadomo, z internetowymi formularzami bywa różnie).

Pani stwierdziła, że... "Nie mają takiej kolekcji w sprzedaży i nie mają żadnych informacji na temat tego, że taka kolekcja się ukaże". A co za tym idzie, oczywiście nie mają możliwości sprawdzenia prenumerat :D :D :D :D :D
Przepraszam, ale Bareja by tego nie wymyślił :)

Nie dostałeś e-maila z potwierdzeniem prenumeraty? U mnie taki przyszedł praktycznie zaraz po wypełnieniu formularza.

I wychodzi na to, że ten cały BOK to jakaś zewnętrzna firma dla Hachette - jak im dadzą informacje, to je podają, a jak nie, to babeczki siedzą zakręcone. Świadczy o tym chociażby ten wpis odnośnie rabatów:

"Niestety, infolinia nie jest upoważniona do udzielania tego typu rabatów. Prosimy o bezpośredni kontakt z wydawcą."

Bezpośredni kontakt z wydawcą - czyli BOK to tylko pozoranci :)

« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2016, 11:30:32 am wysłana przez Jaxx »

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #692 dnia: Grudzień 30, 2016, 11:27:27 am »
Dostałem, ale jakoś tak pewniej się czuję jak wiem, że jestem w systemie ;) Czysty pragmatyzm.

Faktycznie chyba nie ma po co tam dzwonić - to jest jakaś masakra :D Nawet nie wiedziałem, co powiedzieć tej Pani :D

Offline Jaxx

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #693 dnia: Grudzień 30, 2016, 11:28:25 am »
Dostałem, ale jakoś tak pewniej się czuję jak wiem, że jestem w systemie ;) Czysty pragmatyzm.

Faktycznie chyba nie ma po co tam dzwonić - to jest jakaś masakra :D Nawet nie wiedziałem, co powiedzieć tej Pani :D

Mogłeś jej powiedzieć, że na stronie kolekcji jest do nich numer :)

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #694 dnia: Grudzień 30, 2016, 11:30:09 am »
Wspomniałem o tym, ale Pani naprawdę brzmiała jakby była szczerze zdziwiona. Podałem jej też datę startu kolekcji, ale i to nie przełamało zaklęcia :P

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #695 dnia: Grudzień 30, 2016, 11:31:47 am »
Już nieraz pisałem że oni w tym BOKu wiedzą mniej od nas  :smile:

Offline ThePinkFin

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #696 dnia: Grudzień 30, 2016, 11:34:56 am »
Już nieraz pisałem że oni w tym BOKu wiedzą mniej od nas  :smile:
A jednak to tam padła informacja, że WKKM 61 będzie o Avengers.

Offline ThePinkFin

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #697 dnia: Grudzień 30, 2016, 12:03:05 pm »
No i ten Captain Britain, który z pewnością będzie w WKKM.
No i był, w WKKM 92.  :lol:


Ja ich nie usprawiedliwiam, chodzi mi o to, że cała ta sytuacja z nimi jest dziwna i niejednoznaczna.

Offline Murazor

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #698 dnia: Grudzień 30, 2016, 12:05:11 pm »
Mnie na BOKu powiedzieli, że dostają informację o danej kolekcji w dniu pojawienia się jej w sklepach.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #699 dnia: Grudzień 30, 2016, 12:11:06 pm »
Także raczej nie ma co liczyć na pełną rozpiskę co u nas wyjdzie w ramach KSM. Zresztą Anglicy też nie znali składu kolekcji i poznawali powoli tak jak my WKKM (widać czytając ten wątek, że dawałem co jakiś czas info o kolejnych tomach) więc nie ma co narzekać zbytnio. Nutka tajemnicy co do kolejności tomów w sumie jest ciekawa :wink:

Offline ThePinkFin

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #700 dnia: Grudzień 30, 2016, 12:56:06 pm »
Nutka tajemnicy co do kolejności tomów w sumie jest ciekawa :wink:
Ależ oczywiście, ale ja wolę trochę rzadziej i więcej niż 3 na raz, jak teraz jest przy WKKM.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #701 dnia: Grudzień 30, 2016, 02:15:36 pm »
Jakim kosztem według Ciebie jest słabo poinformowany BOK? Koszt prądu potrzebnego do uruchomienia komputera i wysłania do BOK maila z informacją o kolekcji?

Offline Antari

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #702 dnia: Grudzień 30, 2016, 02:25:11 pm »
Ja was chłopaki nie rozumiem. Co chwila nacinacie się na tej prenumeracie jak na tępiej brzytwie, a mimo to z uporem maniaka ciągle i ciągle ją zamawiacie, spodziewając się innych rezultatów. Przecież to jest oznaka szaleństwa. :biggrin:

Sam sobie przeczysz, bo prenumeratorzy mają w przypadku KSM 3 zł taniej niż w kioskach/empikach.

Offline postie

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #703 dnia: Grudzień 30, 2016, 03:33:57 pm »
WKKM prenumeruję od początku. Nigdy nie narzekałem, bo komiksy przychodziły z opóźnieniem. Ale nie musiałem ganiać po kioskach i mam fajny kubek, którego używam do dzisiaj i miałem torbę, której używałem do szkoły i pracy dopóki się nie rozleciała :wink: A zresztą i tak nie miałem czasu na bieżąco czytać. Teraz MMH prawdopodobnie zaprenumeruję również, pomimo badziewnych prezentów, bo...pierwsze 3 tomy mam za niecałe 45 pln w sumie z dostawą, a kolejne taniej, niż w kiosku. Dla mnie czysty zysk :cool:
A ten cały predator comics sprzedaje komiksy po 6 pln taniej, niż w kiosku już z przesyłką?

Offline zagul

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #704 dnia: Grudzień 31, 2016, 08:53:42 am »
Gdzie znajdę jakieś informację na temat prenumeraty ? Cena, dodatki itd.