Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1  (Przeczytany 360033 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #870 dnia: Styczeń 06, 2017, 01:00:50 pm »
WKKM też miała reklamę drugiego tomu? Tyle reklam a na korektę nie mają  :smile:

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #871 dnia: Styczeń 06, 2017, 01:03:58 pm »
Idą na całość z tą promocją. Nie przypominam sobie, żeby jakaś kolekcja miała reklamę 2 numeru. :) Żeby tylko wysłane pocztą zamówienie prenumeraty od 2 numeru doszło do nich i zostało wbite do bazy. I żeby paczka z nr 2 i 3 nie była bardzo opóźniona.

@JanT
No właśnie dlatego na korektę nie mają bo muszą zapłacić za reklamy TVP i Polsatowi. Przecież to logiczne. :)

Offline adro

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #872 dnia: Styczeń 06, 2017, 02:46:43 pm »
kurna wkkm, wkkdc, teraz mmh. Zaraz beda kolejne kolekcje. Jak tu zyc panie, jak tu zyc. No i trzeba bedzie zamawiac nowe regaly.... :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline marian381

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #873 dnia: Styczeń 06, 2017, 03:05:45 pm »
Nie sądzę żeby Hachette zdecydowało się na kolejną kolekcję w najbliższym czasie, a już na pewno nie na kolekcję z komiksem superbohaterskim. Do tego WKKM powoli się kończy, nawet jeśli będzie to przedłużenie do 150 numeru, to będzie tam sporo dubli z Marvel Now. Zostanie WKKDC i SBM, nie jest tak źle. :D
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #874 dnia: Styczeń 06, 2017, 03:19:26 pm »
Nie sądzę żeby Hachette zdecydowało się na kolejną kolekcję w najbliższym czasie, a już na pewno nie na kolekcję z komiksem superbohaterskim.
No w tej chwili mamy wszystkie komiksowe kolekcje SH od Hachette i Eaglemoss  :smile:

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #875 dnia: Styczeń 06, 2017, 03:36:12 pm »
Nie sądzę żeby Hachette zdecydowało się na kolejną kolekcję w najbliższym czasie, a już na pewno nie na kolekcję z komiksem superbohaterskim.

Dredd, Star Wars czy Transformers to nie są kolekcje superbohaterskie. :)

Offline marian381

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #876 dnia: Styczeń 06, 2017, 04:00:09 pm »
Dredd i Transformers są za mało rozpoznawalnymi markami w Polsce. Jedyna kolekcja jaka może się ukazać od Hachette, to SW, ale to ewentualnie w okolicach premiery ósmego epizodu.

No w tej chwili mamy wszystkie komiksowe kolekcje SH od Hachette i Eaglemoss  :smile:

Tak, ale chodziły już tutaj słuchy o restarcie WKKM, na co nie ma szans.
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline SawiK

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #877 dnia: Styczeń 06, 2017, 04:53:39 pm »
Dredd to niech spokojnie wydaje Ongrys ze Studiem Lain, a SW tez ma porządne wydania i ciagłosc wydawnicza. Transy jedynie cierpia ,ale zwolennikow chyba u nas az tylu nie ma.

Offline Cringer

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #878 dnia: Styczeń 06, 2017, 05:02:12 pm »
Te Star Warsy to chyba tylko we Francji na razie wydają? Więc zanim u nas się pojawią to może trochę potrwać.
Przy okazji na angielskiej stronie Superbohaterów Marvela i WKKM jest promocja 50%. I komiksy chodzą po 5 funtów (w przybliżeniu 25zł). Nie wiem tylko jak to u nich wygląda z transportem do PL.

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #879 dnia: Styczeń 06, 2017, 05:17:38 pm »
Ongrys i SL wydają Dredda za drogo, zatem wolałbym tańszą konkurencję. Jak teraz Egmont zaczął wydawać LL to może Hachette znowu ich by strolowało swoją kolekcją jak było to z Thorgalem? ;)

A na razie to nieźle się haszet reklamuje. Oglądam Turniej Czterech Skoczni a tam znou reklama 1 tomu MMH. :)

Offline Itachi

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #880 dnia: Styczeń 06, 2017, 06:03:12 pm »
Wczoraj zakupiłem i przeczytałem tom pierwszy. Straczyński udowodnił w nim, że jak nikt inny rozumie Petera Parkera/ Spider-Mana. Ten tom gest absolutnie rewelacyjny, obie historie ta klasyczna ze Złowieszczą Szóstką i ta nowsza, w której jesteśmy światkami sentymentalnego spotkania głównego bohatera z wujkiem Benem. Rozkwit związku z Mary Jane napawa optymizmem niczym ciepła herbatka w obecny mróz na dworze.

Czy nikt nie może wydać całego runu Straczyńskiego? Od A do Z??

I gdzie się podziała opcja spojleru?

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #881 dnia: Styczeń 06, 2017, 06:47:20 pm »
Najlepsze/najśmieszniejsze chyba były te dwie scenki od 16 lat. :) Ten napis w stopce zawsze mnie bawi.

W każdym razie zgadzam się z Itachim. Hachette wydało już 3 standardowe albumy z runu Straczyńskiego w AMS. Przydałoby się by ktoś wydał brakujące #46-56 i dalej po Happy Birthday.

PS. Przy naprawianiu forum zapomniano o spoilerach.

Offline tabasko21

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #882 dnia: Styczeń 06, 2017, 07:39:42 pm »

Przy okazji na angielskiej stronie Superbohaterów Marvela i WKKM jest promocja 50%. I komiksy chodzą po 5 funtów (w przybliżeniu 25zł). Nie wiem tylko jak to u nich wygląda z transportem do PL.

 wspomnialem o tym pare dni temu i tak mnie zastanawia dlaczego jest taka rozbieznosc z tymi licencjami gdzie w uk mozna w dalszym ciagu kupic kolekcje od nr 1 a w dodatku w dobrej cenie a w polsce jedynie mozna zamowic bodaj juz tylko od nr 71 .

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #883 dnia: Styczeń 06, 2017, 07:46:35 pm »
W UK WKKM idzie od nowa.

Offline tabasko21

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #884 dnia: Styczeń 06, 2017, 08:07:11 pm »
W UK WKKM idzie od nowa.


Dzieki nie wiedziałem ( nie doczytałem w poprzednich postach ) a to wiele wyjaśnia bo jestem właśnie na etapie dokupowania archiwalnych numerów i zostało mi tylko allegro z uzywancami i śmieszy mnie jak to niektóre numery maja sztucznie zawyżona cenę .

 

anything