Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1  (Przeczytany 360191 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mack3

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #930 dnia: Styczeń 11, 2017, 12:11:01 am »
Kurdeż...
myślałem, że ta kolekcja to będzie taki czas większych oszczędności, że wezmę co 4-5 numer, ale poprzednie zapowiedzi i She-Hulk Byrne'a, te zapowiedzi i mamy New Mutants Claremonte'a i Sienkiewicza, Young Avengers - bohaterów, których prawie ich nie znam i wydawali mi się jacyś średni, ale tu mamy historię Brubakera ocenianą na wysokie 4.13 na goodreadsie, Pet Avengers (nigdy nie słyszałem) - pomysł tak głupi... że aż intrygujący i GLA Slotta (czyli z tego, co czytam - taką prześmiewczą wersję Avengers)... no i chyba na te 4 pozycję trzeba będzie kupić... 4 (jeszcze nad GLA się pewnie zastanowię)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2017, 12:21:48 am wysłana przez mack3 »

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #931 dnia: Styczeń 11, 2017, 12:52:20 am »
Deamon Bear to ten znany przeciwnik New Mutants. Chodzą słuchy, że ma być przeciwnikiem w tym filmie o New Mutants, co to go FOX smaży, po tym jak X-Men Apocalypse zarobił dla nich za mało. :) GLA i Big Bertha - no nie mogę się doczekać. Ale na to wszystko, to my se ze 3 lata poczekamy. Ale nic to - na Kree/Skrull War czekałem 4 i się doczekałem. :) MMH jest zdumiewająco zaskakujące i dzięki temu takie ciekawe i fajne. Nikt nigdy w życiu by u nas nie wydał tomu poświęconego Maddroxowi, czy Walkirii. No i po tych wszystkich grupach Avengers w ostatnich 15 tomach Dark Avengers znaleźć się muszą - nie ma bata. I New Warriors też. Tylko kto wymyślił Pet Avengers? Chyba najbardziej absurdalna grupa Marvela. :)

Offline Jaxx

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #932 dnia: Styczeń 11, 2017, 08:55:11 am »
To Pet Avengers to chyba tak trochę z desperacji wrzucili - może brakuje im ciekawych postaci do kolejnych tomów, a chcą się zamknąć w 100.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #933 dnia: Styczeń 11, 2017, 09:01:07 am »
85. Pet Avengers [Lockjaw and the Pet Avengers (Vol. 1) #1-4 & Pet Avengers (Vol. 1) 1-4]  :lol: :lol: :lol:
Czy w tym komiksie są dialogi?  :smile: Ciekaw jestem tego i dobrze że wrzucili.

Ciekawe czy Kaczor Howard się załapie  :biggrin: on jest 73 to już chyba za późno.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2017, 09:13:24 am wysłana przez JanT »

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #934 dnia: Styczeń 11, 2017, 09:20:04 am »
Great Lake Avengers dostali fajną okładkę nawiązującą do New Avengers. Plus kolejny zeszyt od Byrne'a, który rysował West Coast Avengers. Naprawdę fajna rzecz.



Choć jestem ciekaw - czy te przeceny 50% oznaczają spadek popularności MMH i WKKM na Wyspach? Więcej przedłużeń nie będzie? Trochę szkoda by było.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2017, 09:24:39 am wysłana przez 8azyliszek »

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #935 dnia: Styczeń 11, 2017, 09:24:38 am »
Young Avengers - bohaterów, których prawie ich nie znam i wydawali mi się jacyś średni, ale tu mamy historię Brubakera ocenianą na wysokie 4.13 na goodreadsie,
To jest 6 one-shotów i Brubaker napisał tylko jeden zeszyt http://marvel.com/comics/series/3424/young_avengers_presents_2008

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #936 dnia: Styczeń 11, 2017, 09:55:00 am »
Jeżeli chodzi o Young Avengers to szkoda, że nie rzucili drugiego trejda serii z Marvel NOW. Pierwszy jest w WKKM ;)

Z ważnych myślę tomów brakuje jeszcze drużyn Excalibur, X-Force czy X-Factor. Raczej do setki powinni się pojawić

Cytuj
Choć jestem ciekaw - czy te przeceny 50% oznaczają spadek popularności MMH i WKKM na Wyspach? Więcej przedłużeń nie będzie? Trochę szkoda by było.

Oby nie wymyślili jakiegoś spin-offu MMH z villainami jako bohaterami poszczególnych tomów xD


Offline LordDisneyland

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #937 dnia: Styczeń 11, 2017, 11:11:54 am »
Czy w tym komiksie są dialogi?  :smile: Ciekaw jestem tego i dobrze że wrzucili.


Coś czuję, że "Pet Avngrs to będzie hicior  :cool:
http://4.bp.blogspot.com/_PxotHw9e2Pw/Sgyv2USA43I/AAAAAAAAAyg/XNRGr_cBvq0/s1600-h/pa0001.jpg
http://perletwo.bravepages.com/comics/p2_petavengers04_assemble.jpg
Płaz jest świetny!
No proszę, niech żyje Hachette- w życiu bym pewnie o tym komiksie nie usłyszał.

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #938 dnia: Styczeń 11, 2017, 11:32:21 am »
Przez te 3 lata zanim się ten numer ukaże może przestanę się śmiać z tej przykładowej strony. :D Co się zobaczyło, to się już nie odzobaczy.  :lol: Powrót Thora żaby, którego wymyślił Simmonson. Niezły numer.

Offline mack3

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #939 dnia: Styczeń 11, 2017, 12:09:35 pm »
To jest 6 one-shotów i Brubaker napisał tylko jeden zeszyt http://marvel.com/comics/series/3424/young_avengers_presents_2008
czyli niechcący trafiłem z tym "ę" w "historię" hehe ;)  Ale ocena zachęcająca, poza tym zawsze byłem ciekaw jak się pojawili ci Young Avengers, więc pewnie wezmę ten tom (o ile dojdziemy w Polsce do tego miejsca z tą kolekcją)


Offline Murazor

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #940 dnia: Styczeń 11, 2017, 12:48:13 pm »
zawsze byłem ciekaw jak się pojawili ci Young Avengers
Akurat w tym tomie nie ma originu powstania grupy. Pojawienie się grupy następuje w tomie Young Avengers Vol. 1: Sidekicks, zaraz po Avengers Dissassembled. Następnie jest drugi tom, w którym walczą z głównym antagonistą i (...) [albo oślepłem albo zniknęła opcja spoiler]. Tom Avengers Presents opowiada o przeszłości poszczególnych członków grupy i jak sobie radzą po wydarzeniach z tomu drugiego (YA Vol. 2: Family Matters ) oraz po Civil War. Czytanie samego Presents może być trochę wyrwane z kontekstu, w końcu pojawił się jako trzeci tom. Swoją drogą z YA polecam gorąco serie z Marvel NOW :) według mnie jeszcze lepsza. Świetnie narysowana i mega zabawna w nie głupkowaty sposób, ale... nawiązuje do 3 pierwszych tomów.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #941 dnia: Styczeń 11, 2017, 01:05:35 pm »
Pojawienie się grupy następuje w tomie Young Avengers Vol. 1: Sidekicks
Ma być też też pierwszy zeszyt z tego w SBM.

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #942 dnia: Styczeń 11, 2017, 01:10:31 pm »
A z Marvel Now ma być Style - Substance (wychodzą po Walnetynkach)



mkolek81

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #943 dnia: Styczeń 11, 2017, 01:24:46 pm »
A z Marvel Now ma być Style - Substance (wychodzą po Walnetynkach)
Tylko jesteś świadom że ekipa/skład grupy z tej pozycji jest znacznie inny niż ta zapowiedzianego tomu KSM?
To jest nowe otwarcie dla tej serii z małą ilością powiązań z poprzednią. Zastanawia mnie jak odbierzesz ten komiks ze względu na niektóre poruszane tam kwestie.

Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę wcześniej, ale w kolekcji ukaże się prawie cała seria Captain Britain & MI-13. No właśnie prawie, bo będzie początek tej serii oraz jej koniec z pominięciem środka  :badgrin:
tom Captain Britain - Secret Invasion (Captain Britain & MI-13 #1-4)
tom Black Knight - Vampire State (Captain Britain and MI: 13 #10-15 + annual #1)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2017, 07:48:52 am wysłana przez mkolek81 »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #944 dnia: Styczeń 11, 2017, 08:57:44 pm »
Pojawiły się okładki wczorajszych zapowiedzi + She-Hulk




Szkoda, że na Demon Bear Sage przyjdzie nam poczekać tak długo ;(