Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1  (Przeczytany 361540 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1215 dnia: Luty 04, 2017, 12:44:13 pm »
Rozumiem, dzięki za wyjaśnienie.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1216 dnia: Luty 04, 2017, 12:46:07 pm »
Cytuj
Dark Avengers będą po Red Hulku, nowej Ms Marvel nie będzie.

Ale żeś się uparł na to Dark Avengers. Nowa Ms. Marvel zdobyła taką popularność, że ją prędzej wrzucą

Offline dudi1212

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1217 dnia: Luty 04, 2017, 12:47:20 pm »
Jeśli ktoś z Was jeszcze nie widział trzeciego numeru - bo np. nie kupił - to zapraszam do obejrzenia unboxingu tomu z Iron Manem:)


http://www.geek-nerd-news.pl/2017/02/superbohaterowie-marvela-unboxing.html
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1218 dnia: Luty 04, 2017, 12:48:24 pm »
Zapomniałeś o Marianie  :smile:

Offline Wolf Sazen

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1219 dnia: Luty 04, 2017, 01:34:16 pm »
Ja się zastanawiam skąd się wziął ten mit popularnosci nowej Ms. Marvel? Co jakiś czas zerkam na listy sprzedaży zeszytówek w USA i naprawdę ten tytuł szału nie robi. Patrzę np. na zestawienie wrześniowe i tam Ms Marvel wyprzedzają Raven, Paper Girls, Scooby Doo, Revolution, Seven to Eternity, Nova. Patrzę na sierpień i jest jeszcze niżej. Że nie wspomnę o sprzedaży numeru 12 i 13. Serio, gdzie ta jej mega popularność?

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1220 dnia: Luty 04, 2017, 01:41:06 pm »
Ja się zastanawiam skąd się wziął ten mit popularnosci nowej Ms. Marvel? Co jakiś czas zerkam na listy sprzedaży zeszytówek w USA i naprawdę ten tytuł szału nie robi. Patrzę np. na zestawienie wrześniowe i tam Ms Marvel wyprzedzają Raven, Paper Girls, Scooby Doo, Revolution, Seven to Eternity, Nova. Patrzę na sierpień i jest jeszcze niżej. Że nie wspomnę o sprzedaży numeru 12 i 13. Serio, gdzie ta jej mega popularność?

Chodziło mi bardziej o to, że Ms.Marvel wpychają teraz, gdzie się da. Była w Avengers, teraz Champions, solo seria, jakaś tam mała rola w IvX pewnie też.

Nie mówiłem stricte o sprzedaży bo takich danych nawet nie przeglądam.

Tyle występów świadczy o popularności

Offline LordDisneyland

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1221 dnia: Luty 04, 2017, 01:43:09 pm »
Ja się zastanawiam skąd się wziął ten mit popularnosci nowej Ms. Marvel? Co jakiś czas zerkam na listy sprzedaży zeszytówek w USA i naprawdę ten tytuł szału nie robi. Patrzę np. na zestawienie wrześniowe i tam Ms Marvel wyprzedzają Raven, Paper Girls, Scooby Doo, Revolution, Seven to Eternity, Nova. Patrzę na sierpień i jest jeszcze niżej. Że nie wspomnę o sprzedaży numeru 12 i 13. Serio, gdzie ta jej mega popularność?
W dodatku ten komiks do najlepszych nie należy, marudzenie nastolatki [dobra, jestem uprzedzony, bo mam córkę w tym wieku] plus wszechobecna poprawność polityczna, multikulti uberalles i źli kapitaliści oraz żarty na poziomie podstawówki . A wszystko robi wrażenie wysilonego do cna skoku na portfel. Po dwóch numerach miałem serdecznie dość lektury. Tymczasem na forum co i rusz czytam,że to komiks ze wszech miar oczekiwany...

Offline misiokles

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1222 dnia: Luty 04, 2017, 02:04:22 pm »
Co rozumiesz przez wszechobecną poprawność polityczną?

Offline LordDisneyland

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1223 dnia: Luty 04, 2017, 02:26:59 pm »
Nie mam pod ręką tych zeszytów, więc z pamięci- kolorowa islamska superbohaterka i przyjazne światu lesbijki wychowujące dziecko, facet zdradzający główną bohaterkę z nieco otyłą rywalką, bo liczy się wnętrze, poza tym obrona biednego sklepikarza-imigranta....hamerykańska kultura i muzułmańskie wartości graja na rzecz społeczności. No cóż.... Za słodko jak dla mnie na tych kilkadziesiąt stron. Ale najbardziej w tym komiksie przeszkadza mi humor- spodziewałem się naprawdę czegoś lepszego, a miast poziomu Gary'ego Larsona dostajemy braci Marx...w porywach.

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1224 dnia: Luty 04, 2017, 02:56:05 pm »
Uparłem się bogi1 bo Dark Avengers można by upchnąć w jednym tomie, jak teraz Hulk będzie. ;) No i są na liście trzy poprzednie drużyny Avengers, to powinna być i ta czwarta. A jak dają tą nową Ms Marvel, to i powinni w sumie dać i nowego Novę i Ultimate Spider-Mana. A miejsca już nie starczy. Tak że Dark Avengers Osborna, Spider-Gwen i kończymy MMH na 100 numerze.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1225 dnia: Luty 04, 2017, 03:18:11 pm »
Uparłem się bogi1 bo Dark Avengers można by upchnąć w jednym tomie
16 zeszytów?  :smile:

Offline misiokles

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1226 dnia: Luty 04, 2017, 03:26:44 pm »
Nie mam pod ręką tych zeszytów, więc z pamięci (...)
Aha, rozumiem twoje argumenty, szczególnie te o nadmiernej słodkości, aczkolwiek nic z tego nie kojarzy mi się z poprawnością polityczną. Gdyby w Polsce powstał komiks o nastolatce w Rzeszowie, mającej przyjaciela ukraińca, jedzącej kebaby i większość wolnego czasu przesiadująca w H&M-ie też nie nazwałbym tego poprawnością polityczną. Tylko coraz bardziej globalną wioską, gdyż takie multikulti mimo że przerysowane, ale jednak coraz bardziej spotykane i co więcej - raczej atrakcyjne dla młodzieży.

Offline death_bird

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1227 dnia: Luty 04, 2017, 03:46:45 pm »
Ale gdyby nastolatka z Rzeszowa była mulatką, a przyjaciel Ukrainiec był homo to czy to aby nie byłaby poprawność polityczna? Bo to chyba chodzi o nadreprezentację.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline misiokles

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1228 dnia: Luty 04, 2017, 04:28:37 pm »
Dla mnie w poprawności politycznej chodzi głównie o język niż nadreprezentację.

Offline death_bird

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1229 dnia: Luty 04, 2017, 04:45:18 pm »
Widać mamy różne podejście.
Czy wiadomo cokolwiek (podejrzewam, że jak już coś to nieoficjalnie) nt. terminu premiery kolejnego tomu "Uncanny X-Men"?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."