Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1  (Przeczytany 360413 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1230 dnia: Luty 04, 2017, 04:58:25 pm »
Widać mamy różne podejście.
Czy wiadomo cokolwiek (podejrzewam, że jak już coś to nieoficjalnie) nt. terminu premiery kolejnego tomu "Uncanny X-Men"?

Tak. Wyjdzie w kwietniu ale dokładnego dnia premiery jeszcze nie ma

A wiadomo stąd (foto by marian381) :

http://filmozercy.com/wpis/wolverine-and-the-x-men-tom-4-starzy-kumple-nowi-wrogowie-prezentacja-komiksu
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2017, 05:06:02 pm wysłana przez bogi1 »

Offline death_bird

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1231 dnia: Luty 04, 2017, 05:04:34 pm »
Dzięki bardzo!
Jakiego to komiksu zdjęcie jeśli można zapytać?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1232 dnia: Luty 04, 2017, 05:05:26 pm »
Dzięki bardzo!
Jakiego to komiksu zdjęcie jeśli można zapytać?

W&X tom 4

Offline medzik1992

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1233 dnia: Luty 04, 2017, 10:32:10 pm »
Witam Panowie. Jak wrażenia po III tomie Iron - Man ? Warto brać ? Polecacie ?

Pozdrawiam serdecznie.

Offline Sokratesik

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1234 dnia: Luty 05, 2017, 12:53:20 am »
Nie mam pod ręką tych zeszytów, więc z pamięci- kolorowa islamska superbohaterka i przyjazne światu lesbijki wychowujące dziecko, facet zdradzający główną bohaterkę z nieco otyłą rywalką, bo liczy się wnętrze, poza tym obrona biednego sklepikarza-imigranta....hamerykańska kultura i muzułmańskie wartości graja na rzecz społeczności. No cóż.... Za słodko jak dla mnie na tych kilkadziesiąt stron. Ale najbardziej w tym komiksie przeszkadza mi humor- spodziewałem się naprawdę czegoś lepszego, a miast poziomu Gary'ego Larsona dostajemy braci Marx...w porywach.
no to coś innego niż w większości komiksów superbohaterskich, które przeczytałem. Zachęciłeś mnie. Na pewno kupię.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1235 dnia: Luty 05, 2017, 08:39:10 pm »
Tom 87: Union Jack: London Falling (Union Jack (vol. 2) #1-4) Union Jack (Union Jack #1-3) A tak liczyłem że Egmont wyda  :lol:

Chyba nie będzie jak obstawiał Anion  :smile:

I zawartość Cloak & Dagger Child of Darkness, Child of Light (Cloak & Dagger #1-4) Cloak and Dagger! (Peter Parker, The Spectacular Spider-Man #64)

Spełnili prośbe Aniona  :smile:
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2017, 08:43:52 pm wysłana przez JanT »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1236 dnia: Luty 05, 2017, 09:31:21 pm »
Tom 87: Union Jack: London Falling (Union Jack (vol. 2) #1-4) Union Jack (Union Jack #1-3) A tak liczyłem że Egmont wyda  :lol:

Czyli obie miniserie z tym bohaterem, które wyszły ;) Komplet ;)

Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1237 dnia: Luty 05, 2017, 10:57:06 pm »
Jestem po lekturze "Dorwać Mystique" z tomu "Wolverine" ("Oto Wolverine" przeczytam sobie z WKKM w wersji Aniona) i mogę powiedzieć, że taką fabułkę to Aaron mógłby w drodze metrem do pracy, albo siedząc na klozecie machnąć. W sumie złe to nie jest i w jego stylu. Nawet duch "Skalpu" się nad tym unosi: Wolverine jest tu czymś w rodzaju duchowego brata Złego Konia, a Mystique tej jego panny. I tylko puste to takie.
A przy mojej alergii na Snikt-Buba nie pomoże nawet nieznaczne "wyostrzenie" jego postaci. I tak zdecydowanie kibicuję Mystique.
Także dziwnie dobrano główną historię do tego tomu...
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1238 dnia: Luty 06, 2017, 07:14:11 am »
To w Polsce pewnie dadzą Kapitana Orła zamiast Union Jacka. :)

@bogi1
jak tak dalej pójdzie to żadna z twoich propozycji (Alpha Flight, Hellcat, Starjammers, Agents of Atlas itp) może nie wejść do setki. Jak myślisz - który numer dostanie Union Jack i kogo z twoich zastąpi? Acha - oprócz moich Dark Avengers ja obstawiam, że Excalibur też się załapie.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2017, 10:15:36 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1239 dnia: Luty 06, 2017, 10:26:59 pm »
@bogi1
jak tak dalej pójdzie to żadna z twoich propozycji (Alpha Flight, Hellcat, Starjammers, Agents of Atlas itp) może nie wejść do setki. Jak myślisz - który numer dostanie Union Jack i kogo z twoich zastąpi? Acha - oprócz moich Dark Avengers ja obstawiam, że Excalibur też się załapie.

Moich ? Przecież to Anionrodnika przemyślenia były.

Ja tylko liczę na Excalibur i Alpha Flight

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1240 dnia: Luty 07, 2017, 03:35:14 am »
Union Jack będzie tam, gdzie ja wpisałem Hellcat, albo gdzieś w pobliżu. Skoro tak przepychają brytyjskich bohaterów to może i Excalibur wpadnie na listę. Pierwsze  kilka zeszytów serii Claremonta i Davisa byłoby całkiem spoko. Oczywiście w Polsce tych bohaterów nie dadzą, bo są zbyt brytyjscy i pewnie tak jak w WKKM wybiorą kogoś innego.  :lol:
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2017, 06:32:09 am wysłana przez Anionorodnik »

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1241 dnia: Luty 07, 2017, 08:06:34 am »
Oczywiście w Polsce tych bohaterów nie dadzą, bo są zbyt brytyjscy i pewnie tak jak w WKKM wybiorą kogoś innego.  :lol:
Raczej "nie damy"  :biggrin: To żadnego brytola by nie dali?

Myślę że jeszcze mogą przedłużyć o te 20 tomów i pododawać np Mighty Thor (vol. 2) Old Man Logan (tego wcześniej gdzieś upchać  :smile: ) , All-New Wolverine (jeszcze mogą dodać X-23 wcześniej) Tottaly Awesome Hulk, Champions, Infamous Iron Man, Extraordinary X-Men, Occupy Avengers, Mosaic, U.S.Avengers, Ultimates Squared + jeszcze z Marvel NOW jakieś Silk itp a ta Ms.Marvel i Spider-Gwen też może być po 100  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1242 dnia: Luty 07, 2017, 08:10:42 am »
Myślę że jeszcze mogą przedłużyć o te 20 tomów i pododawać np Mighty Thor (vol. 2) Old Man Logan (tego wcześniej gdzieś upchać  :smile: ) , All-New Wolverine (jeszcze mogą dodać X-23 wcześniej) Tottaly Awesome Hulk, Champions, Infamous Iron Man, Extraordinary X-Men, Occupy Avengers, Mosaic, U.S.Avengers, Ultimates Squared + jeszcze z Marvel NOW jakieś Silk itp a ta Ms.Marvel i Spider-Gwen też może być po 100  :smile:

Czyli więcej początków serii bez ich rozwinięcia lub z urwaną historią w połowie. HUUURA*

Tak to jest sarkazmy.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1243 dnia: Luty 07, 2017, 08:15:37 am »
Tak to jest sarkazmy.
Jak nie kupujesz to nie sarkazmuj  :smile: Dokładnie to samo zrobili w przedłużeniu WKKM 121-150.

Kijanek

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1244 dnia: Luty 07, 2017, 09:35:34 am »

Jak nie kupujesz to nie sarkazmuj  :smile: Dokładnie to samo zrobili w przedłużeniu WKKM 121-150.
To mamy oficjalnie to przedłużenie?

 

anything