Autor Wątek: Figurki do Mordheima  (Przeczytany 64322 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wedge

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 22, 2004, 09:00:15 pm »
A czy mógłbym poprosić o garść linków do stron firm trudniących się wydawaniem figurek?? :)  (zwłaszcza Fanatica)
tone and Steel

Offline wedge

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 30, 2004, 07:33:59 pm »
Z jakich figurek robić konwertować Possesedów... (nie całą bandę ale jednostkę ;)  :P ) To pytanie zadawałem już gdzieś wyżej, ale jakoś nie uzyskałem na nie odpowiedzi... :(

Drachu pytanie skierowane jest głównie do Ciebie... - bo chyba nadal masz ochotę składać Possesedów??? A narzekałeś na "firmowe" figsy...
tone and Steel

Offline drachenfeles

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 30, 2004, 11:45:15 pm »
Owszem, mówiłem że zrobiłbym je z zombiasów do WFB, jak i całą bandę poza magisterem.

Offline Nazroth

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 31, 2004, 10:17:58 am »
zwykli plastikowi chaos warriorzy też się nadają - łatwo konwertować plastikowe modele...a na koniec polecam do konwersjii skaweńskie części - odony, głowy...to sie nada na 102!!
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Dedalek

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 01, 2004, 08:33:32 pm »
Ja dopiero zacząłem grac w modrheim-a i postanowiłem kupić te gobliny z tej gazetki o grach śródziemia , póxniej dokupie orków jak bedą i będzie banda.  a później coś się kupi  narazie nie ma kasy to trzeba sobie jakoś radzić.
--------------------------------------------
"Co mnie nie zabija to mnie wzmacnia"

Offline Bloodthirster

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 01, 2004, 10:07:01 pm »
ja też zaczynam grać orkami i zakupiłem tą gazetkę :P
nie wiem jeszcze czy wykorzystam te gobbosy ale jej zakup był strzałem w dziesiątkę - widziałem na allegro aukcję w której dawano za nią 40 zł! Gdybym wiedział, że będzie się cieszć takim powodzeniem to bym cały zapas w mieście wykupił i tam sprzedawał :)
m/

Offline Werter Goethe

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 01, 2004, 10:44:39 pm »
A mówią że liczy się składnia i stylistyka zdania. Przynajmniej tak w liceum mówiła moja polonistka. Zresztą fajna babka. Ale to nie o tym. Według mnie najładniejszymi figurkami do O&G są te z 5 ed. Mają swój klimat i większkość była modelowana na podstawie pozostawionych rysunków P.Bornnera który szerzej jest znany u nas za WARZONE a w GW robił rysunki od bodajże 3 edycji. :) -> część jest dalej obecna na sklepie GW ale jako "Kolekcjionerskie" -> cza wiedzieć gdzie pa3eć. Co do Platików -> wiem czemu się wam podobają. Bo to plastiki i są tanie. A i ork jest mniejszy od Warhammerowego plastika z obecnej edycji ale powiem wam wszystkim jedno - jakbym miał zagrać z kolesiem który przed bitwą wystawi mi takie figurki powiem mu tyle... "sorry koleś - nie gram z ludźmi którzy mają proxy". BO TO JEST K**** MORDHEIM A NIE JAKIŚ BADZIEW!!!
o wszystko jak zwykle zakrawa na pożądną nekrofilię, doktorze Watson, a nie na badania o życiu i śmierci.

Offline drachenfeles

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 01, 2004, 11:19:04 pm »
To nie wiem z kim ty chcesz grać?
nie ma jako takich zielonoskórych do mordki.
Podążając za twoim tokiem rozumowania to konwersje równierz są porxowaniem, ale nie ważne. Orkasy z LOTRA rzeczywiście nie pasują do mordheim, bo są całkiem inne i nie ma co się na ten temat rozwodzić.
Nie oznacza to, że nie można ich wystawić.

Offline Werter Goethe

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 02, 2004, 10:38:38 am »
Nie o takie rozumienie proxa mi chodziło.

Jak kiedyś grało się w M:tG to była część ludzi którzy na kartach mieli poprzypinane karteczki z napisem i działaniem karty. I wtedy ich zrozumiałem. Tych którzy mieli takie deki jak chcieli. Poświęcili czas na zdobycie ich. Bo było to dla nich ważne. Konwersje nie uznaje za proxy. Wręcz przeciwnie - uważam że każda konwersja jest ok bo zminia model orginalny nadając mu jakieś tam cech charakteru i uniemożliwia zobaczenie jednocześnie 2 takich samych fugurek na stole.
o wszystko jak zwykle zakrawa na pożądną nekrofilię, doktorze Watson, a nie na badania o życiu i śmierci.

Offline wedge

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 24, 2004, 08:04:50 pm »
Czy ktoś w ramach upiększania swoich modeli, bawił się w robienie bruku na podstawkach?? (tak jak jest to pokazane np. w TC1) Jak wykonać coś takiego?? Z modeliny?
tone and Steel

Offline drachenfeles

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 25, 2004, 10:04:42 am »
nigdy nie robię podstawek. Może kiedyś zacznę.
Widziałem dwa sposoby układania bruku na podstawkach:
- wycięte, pomalowane kawłaki kartonu, przyklejone na kaształt kostki - wygląda tak sobie.
- nałożona jakaś masa (może i modelina), a potem wyrzeźbiona kostka brukowa, a na koniec malowanie - wygląda fajnie, ale to raczej trudne do wykonania.

Offline wedge

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 25, 2004, 11:21:01 am »
Skąd wiedziałem Drachu że to właśnie Ty mi odpowiesz ;)  Ostatnio gdy zadaje pytania dotyczące Mordki to mogę liczyć tylko na Twoją lub Skola pomoc. Co tak cicho na tym forum??

Co do podstawek to chyba spróbuje z tą modeliną. Podstawek Ci u mnie dostatek, więc nie ma problemu, że zniszczę, a efekt może być naprawdę fajny :)
tone and Steel

Offline drachenfeles

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 25, 2004, 11:46:58 am »
niewiem co tak cicho, poobrażali się, czy co?
mniejsza o to.

Z tego co widziałem, podstawki z modeliny nie miały otworów na przyklejenie figurki, a sama figurka była pozbawiona tego takiego... no co jest przy metalach, żeby je przykleić do podstawki, wiesz o co chodzi.
Stopy były spiłowane tak, by przylegały do powierzchni i trzymały się na kleju, jak plastiki.

Offline wedge

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 25, 2004, 02:28:33 pm »
Tak właśnie myślałem. Robie właśnie mutantów do bandy Possesedów z zombiaków i ich nóżki są właśnie bez tej listewki tak więc chyba na nich wypróbuje tą metode ;)
A swoją drogą poszukuje teraz łapek z mutacjami lub będe samodzielnie wykonywał coś takiego.. Chcę żeby mutanci wyglądali jak mutanci ;)
tone and Steel

Offline drachenfeles

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 25, 2004, 07:23:29 pm »
jeśli możesz wrzuć potem zdjęcia, sam jestem ciekaw jak wyjdą.