trawa

Autor Wątek: Egmont 2014  (Przeczytany 555105 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maximumcarnage

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #360 dnia: Marzec 22, 2014, 07:31:30 pm »
Nikt nie pytał, po prostu sam powiedział, że wydali wszystko i mozna znaleźć je chociażby w bibliotekach (o doruku ani słowa)

Nie potrzebuję biblioteki, bo komiks doskonale znam. Chcę go mieć po polsku na półce, a przy cenach allegrowych jest to nieopłacalne.
Dziwi taka polityka w kontekście licznej liczby dodruków robionych przez Egmont (chociażby "Sin City").
A o "Hellboyu" coś wspominał? Będzie dodruk tych brakujących tomów?

Offline Death

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #361 dnia: Marzec 22, 2014, 07:45:44 pm »
Dziwi taka polityka w kontekście licznej liczby dodruków robionych przez Egmont (chociażby "Sin City").
Licencja dawno kupiona, tłumaczenie, skład itd. zrobione, za chwilę w kinach film z Jessicą Albą i Evą Green. Nic tylko drukować. Opłaca się.
Natomiast muszę przyznać, że zaskoczyli mnie z tymi drugimi wydaniami pobocznych serii Ptaka Czasu i Skargi utraconych ziem. Myślałem, że będzie główna seria W poszukiwaniu Ptaka czasu, a nie poboczna.

Offline Motyl

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #362 dnia: Marzec 22, 2014, 08:15:34 pm »
Cytuj
Myślałem, że będzie główna seria W poszukiwaniu Ptaka czasu, a nie poboczna.
Będzie, ale nie w tym roku.

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #363 dnia: Marzec 22, 2014, 08:25:03 pm »
Wydaje mi się, że Egmont wyda tę standardową, bez dodatków.

Po cichu liczę, że wydadzą Batman: The Man Who Laughs z tego nowszego wydania wzbogaconego o Made of Wood. Zabójczy żart też wydali z nowego wydania DC z dodatkową historią Bollanda.

Tak jak napisał kosmoski, były wymieniane komiksy wydane w Polsce i przy okazji mowy o nich były nawiązania do dodruków i nowych wydań.

To z tej rozmowy o potencjalnych dodrukach i nowych wydaniach, wiadomo jakich jeszcze możemy się spodziewać? A była mowa o jakichś pomysłach na Plansze Europy? Albo jakieś wstępne założenia do Nowego DC Comics na przyszły rok? Będą kontynuować Ligę Sprawiedliwości? Albo Amerykańskiego wampira? Coś jeszcze Moore'a oprócz V jak Vendetta i LND?
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2014, 08:36:23 pm wysłana przez ramirez82 »

Offline adam and arluk

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #364 dnia: Marzec 22, 2014, 08:36:57 pm »
......a wspominano o "Pasażerach Wiatru"????????????????

Offline misio141

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #365 dnia: Marzec 22, 2014, 09:31:09 pm »
Po cichu liczę, że wydadzą Batman: The Man Who Laughs z tego nowszego wydania wzbogaconego o Made of Wood. Zabójczy żart też wydali z nowego wydania DC z dodatkową historią Bollanda.

To z tej rozmowy o potencjalnych dodrukach i nowych wydaniach, wiadomo jakich jeszcze możemy się spodziewać? A była mowa o jakichś pomysłach na Plansze Europy? Albo jakieś wstępne założenia do Nowego DC Comics na przyszły rok? Będą kontynuować Ligę Sprawiedliwości? Albo Amerykańskiego wampira? Coś jeszcze Moore'a oprócz V jak Vendetta i LND?
z tego co pamiętam to mówił o całości Yansa w integralach, monografii Rosińskiego, całości "Skargi utraconych ziem", "w poszukiwaniu ptaka czasu" i "TinTina" w pojedynczych albumach. Co do Planszy Europy nic nie wspominał, na pytania nie było czasu, bo spotkanie i tak się przeciągnęło dłużej niż powinno :) Btw wydanie nowego Batmana jest prześliczne <3
Ass, gass and grass - nobody rides for free

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #366 dnia: Marzec 22, 2014, 09:41:08 pm »
Dzięki. Nie da się ukryć, że po kilku chudych latach, od zeszłego roku Egmont znacznie odważniej wydaje komiksy, a to cieszy.

Offline kosmoski

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #367 dnia: Marzec 22, 2014, 09:43:20 pm »
Było coś też chyba o integralu Bilala, ale nie wiem czy nie usłyszałem tego co chciałem usłyszeć :smile:

Offline jolan13

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #368 dnia: Marzec 22, 2014, 09:46:52 pm »
Było coś też chyba o integralu Bilala, ale nie wiem czy nie usłyszałem tego co chciałem usłyszeć :smile:
Ale to na wcześniejszym panelu Kołodziejczaka?

Offline marceli

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #369 dnia: Marzec 22, 2014, 09:47:58 pm »
W końcu integral Yansa. Ile można czekać  :mad:
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline misio141

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #370 dnia: Marzec 22, 2014, 09:48:24 pm »
Było coś też chyba o integralu Bilala, ale nie wiem czy nie usłyszałem tego co chciałem usłyszeć :smile:
to chyba musiał wspomnieć na panelu "20 komiksów fantastycznych które trzeba przeczytać" <czy jakoś tak>, bo nie przypominam sobie takiej informacji :)
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline kosmoski

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #371 dnia: Marzec 22, 2014, 10:09:30 pm »
Tak, Bilal miał tam jedną z pozycji (a 20 rozrosło się do 25)

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #372 dnia: Marzec 22, 2014, 10:25:37 pm »
Było coś też chyba o integralu Bilala, ale nie wiem czy nie usłyszałem tego co chciałem usłyszeć :smile:


jeśli Bilal, to zapewne La couleur de l'air, czyli trzeci album z cyklu Coup de sang. Powinien chyba lada dzień wyjść w oryginale.......
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline Nick Jackolson

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #373 dnia: Marzec 23, 2014, 12:29:56 am »
Talon dobry? bo jak wypowiadaliście się jakoś o pogłoskach z egmontu pod koniec 2013 to średnio się cieszyliście... jak teraz?
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2014, 08:43:20 am wysłana przez Nick Jackolson »

Offline kosmoski

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #374 dnia: Marzec 23, 2014, 11:16:15 am »

jeśli Bilal, to zapewne La couleur de l'air, czyli trzeci album z cyklu Coup de sang. Powinien chyba lada dzień wyjść w oryginale.......

albo dodruk pewnej słynnej trylogii w integralu ;)

 

anything