trawa

Autor Wątek: Egmont 2014  (Przeczytany 548763 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #570 dnia: Kwiecień 10, 2014, 09:00:34 pm »
A ja tam się nie cieszę.

No zajebiste podejście, naprawdę gratuluję serdecznie. Jeden tom nowego DC w miesiącu i taki tekst...

Offline Death

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #571 dnia: Kwiecień 10, 2014, 09:09:51 pm »
No zajebiste podejście, naprawdę gratuluję serdecznie. Jeden tom nowego DC w miesiącu i taki tekst...
Akurat ja też mam gdzieś DC. Nie kupię ani jednego z tych komiksów. Gdzie Plansze Europy do jasnej ciasnej? :)

Offline Itachi

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #572 dnia: Kwiecień 10, 2014, 09:18:21 pm »
Tylko co ma piernik do wiatraka? Nowe DC schodzi, więc naturalne jest, że rozszerzają ofertę z tego działu. Plansze Europy raczej związku z tym nie mają :wink:

Offline graves

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #573 dnia: Kwiecień 10, 2014, 09:40:37 pm »
A ja się cieszę na taką ilość nowego DC z Egmontu.
Przynajmniej kupię więcej komiksów europejskich od innych wydawnictw  :biggrin:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #574 dnia: Kwiecień 10, 2014, 10:01:47 pm »
gdzie komiks EUROPEJSKI??? ja się pytam!!!

Taurus Media, Sideca, Wydawnictwo Komiksowe, Elemental, Ongrys...

Offline donTomaszek

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #575 dnia: Kwiecień 10, 2014, 10:06:01 pm »
Ja rowniez wolalbym wiecej komiksow europejskich, w formacie Plansz Europy. Ale nie narzekam, przynajmniej biznes sie kreci, a do tego sa jeszcze inne wydawnictwa, ktorych oferta jest dla mnie bardziej atrakcyjna. Wychodzi mnostwo swietnych komiksow, jest w czym wybierac. I dobrze.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline adro

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #576 dnia: Kwiecień 10, 2014, 10:29:48 pm »
100 % racji Ramirez
inne wydawnictwa zapelniaja luke, nie ma problemu. do tej pory bylo malo superhero. teraz rynek jest w jako takiej rownowadze.
BTW Death jeden superbohater to nawet chodzi bez majtek i do tego jest niebieski :biggrin: :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Death

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #577 dnia: Kwiecień 10, 2014, 10:49:53 pm »
Death jeden superbohater to nawet chodzi bez majtek i do tego jest niebieski :biggrin: :razz:
Smerf Osiłek na plaży nudystów?  :smile:

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #578 dnia: Kwiecień 10, 2014, 11:25:03 pm »
http://www.alejakomiksu.com/nowosci/19887/Egmont-odpowiada-kwiecien-2014/

Może kogoś zainteresuje? Bardzo obszerne odpowiedzi.

Wznowienia komiksów frankofońskich w integralach, wznowienie Batmana: Uśmiech śmierci ( po co? może chodzi o Zabójczy żart, bo miał być wznowiony?), Rok Pierwszy (2015), Cages w planach, ale nie wcześniej niż 2015, decyzja w sprawie restartu Amerykańskiego Wampira jesienią, wznowienie Umowy z Bogiem. No i jeszcze nie skreślili Blueberry'ego, jeszcze jest na niego szansa!

Poza tym, XIII, Valerian i Largo Winch będzie od innego wydawcy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2014, 11:44:03 pm wysłana przez ramirez82 »

Offline Death

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #579 dnia: Kwiecień 10, 2014, 11:30:00 pm »
Człowiek z Panamy Kasprzaka!!!! Czekam na to od dawna.
Ciekawe jak Kołodziejczak będzie reklamował kontynuację DKR jak już to ponownie wyda...
Zacytują go z tyłu okładki, że "słaby komiks"?  :smile:
Pamiętam, że mi się podobał jak czytałem go raz laaataaa temu. Nawet napisałem jakiegoś dłuższego posta w temacie o Batmanie.
Dodruk Umowy z Bogiem to super sprawa.  :smile:

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #580 dnia: Kwiecień 10, 2014, 11:34:54 pm »
Ciekawe jak Kołodziejczak będzie reklamował kontynuację DKR jak już to ponownie wyda...
Zacytują go z tyłu okładki, że "słaby komiks"?  :smile:
Pamiętam, że mi się podobał jak czytałem go raz laaataaa temu. Nawet napisałem jakiegoś dłuższego posta w temacie o Batmanie.

Uwielbiam Millera i uwielbiam Batmana, ale The Dark Knight Strikes Again nie byłem w stanie przeczytać.

fragsel

  • Gość
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #581 dnia: Kwiecień 10, 2014, 11:44:33 pm »
Cytuj
Nie pamiętam już, czy zawiesiliście wydawanie Blueberry'ego, czy zakończyliście i na pewno nie wydacie już kolejnych tomów? Bo jeśli zakończyliście, czy jest możliwość by serię tą przejął jakiś inny wydawca?
Proszę wrócić z tym pytaniem na koniec czerwca. Jeszcze się nie poddaliśmy, będę miał ostateczne decyzje.

Poza tym, XIII, Valerian i Largo Winch będzie od innego wydawcy.

No nieźle, nieźle. Ciekawe informacje, nie powiem, ciekawe...

Offline Death

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #582 dnia: Kwiecień 10, 2014, 11:55:38 pm »
Najbardziej cieszę się na nowe tomy Sambre (i na Arq też). Uwielbiam tę serię. To moje ścisłe top 5 komiksów.
Pirat Izaak to jedno wielkie lecenie w c#$&*@ przez autora. Już Angoeuleme wygrał, stworzył 10 innych albumów, ale nie kończy Izaaka. A jeden tom do końca. Może planuje tak dobry album, że nam wszystkim oczy wyjdą z orbit.  :smile:
Ciekawe jest to, że wie, iż inni wydawcy zabierają się za Valeriana (super tom był w Świecie Komiksu!), Largo i XIII. Kupię w końcu Largo, bo po Władcach Chmielu już ostatecznie przekonałem się, że Van Hamme`a to się po prostu bierze wszystko.

Ps. Oczywiście to wszystko pi****lnie, piszę o tym kolejny raz. Durango, Jeremiah, Wieże itd. a teraz jeszcze Largo, XIII i Valerian. Koniec jest bliski. Oby nasze ręce nie były zbyt głęboko w nocnikach. Bo, że będą, to jasne jak słońce.

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #583 dnia: Kwiecień 11, 2014, 12:01:22 am »
- ...a może - skoro Batman Snydera Wam tak znakomicie schodzi - wydać "Black Mirror" tegoż autora??
- Czemu nie, czemu nie…

Mam dziwne wrażenie, że jednak Egmont wyda Black Mirror.

Ciekawe jest to, że wie, iż inni wydawcy zabierają się za Valeriana (super tom był w Świecie Komiksu!), Largo i XIII.

Mało tego. Wręcz namawia inne wydawnictwa, by kontynuowały Skład główny!  :sad:

Offline kelen

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #584 dnia: Kwiecień 11, 2014, 12:01:53 am »
Wznowienia komiksów frankofońskich w integralach, wznowienie Batmana: Uśmiech śmierci ( po co? może chodzi o Zabójczy żart, bo miał być wznowiony?)

Jeśli nie jest to faktycznie pomyłka, to zapewne chodzi o postać Jokera. Najpierw w trzecim "Batmanie" z Nowego DC Comics, potem wznowienie "Zabójczego Żartu" i wydanie "The Man Who Laughs". Dodanie do tego "Uśmiechu śmierci" da fanom tej postaci niespotykanego wcześniej wyboru aż w jednym roku.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

 

anything