trawa

Autor Wątek: Egmont 2014  (Przeczytany 550859 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #630 dnia: Kwiecień 15, 2014, 01:01:35 pm »
Zastanawiam się nad zakupem komiksu Fantastyczna Czwórka 1234, warto przeczytać?

Ja też bym chętnie go kupił, pierwszy raz widzę go na oczy. Rozumiem, że Unikat, 250 zł na Allegro?
Czy ten komiks widnieje na stronie egmontowskiego KŚK w ogóle? Wydawało mi się, że zebrałem całego Marvela, a tu proszę, niespodzianka. Ciekawe ile jeszcze jest takich kwiatków o których nie wiem. Jest gdzieś on-line jakaś baza komiksów wydanych przez Wielkie E? Oczywiście aktualna, nie taka jak to co mają na stronie :)

Offline dudi1212

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #631 dnia: Kwiecień 15, 2014, 01:04:32 pm »
W kwestii "Śmierci Rodziny" - Profit wysłał mi maila, że zamówienie skompletowane. Czyli już jest przedpremiorowo na stanie;)
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline burberry

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #632 dnia: Kwiecień 15, 2014, 01:11:34 pm »
Podali liczbę stron: 0, ale spróbować kupić zawsze możesz ;o)
http://www.ksiegarniapowszechna.pl/Sandman-T1Preludia-i-nokturny;s,karta,id,9788323728078

Dzięki, zamówiłem. Mam nadzieję, że posiadają ten komiks na stanie, jak nie, to się wkur*ię.
Bóg Cię kocha

Offline Koalar

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #633 dnia: Kwiecień 15, 2014, 01:12:08 pm »
Ja też bym chętnie go kupił, pierwszy raz widzę go na oczy. Rozumiem, że Unikat, 250 zł na Allegro?
Czy ten komiks widnieje na stronie egmontowskiego KŚK w ogóle? Wydawało mi się, że zebrałem całego Marvela, a tu proszę, niespodzianka. Ciekawe ile jeszcze jest takich kwiatków o których nie wiem. Jest gdzieś on-line jakaś baza komiksów wydanych przez Wielkie E? Oczywiście aktualna, nie taka jak to co mają na stronie :smile:

Jest na starej stronie.
A listy robimy sami.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline AvengerGT

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #634 dnia: Kwiecień 15, 2014, 01:26:44 pm »
Ja też bym chętnie go kupił, pierwszy raz widzę go na oczy. Rozumiem, że Unikat, 250 zł na Allegro?
Spojrzałem na allegro i widzę tylko jeden egzemplarz za niecałe 60zł w opcji "kup teraz".

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #635 dnia: Kwiecień 15, 2014, 01:29:47 pm »
Jest na starej stronie.
A listy robimy sami.

Super inicjatywa, przegapiłem. Dziękuję bardzo!


Spojrzałem na allegro i widzę tylko jeden egzemplarz za niecałe 60zł w opcji "kup teraz".

To spójrz na język :)
Wersję PL bardzo chętnie od kogoś odkupię jakby co :)

Offline AvengerGT

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #636 dnia: Kwiecień 15, 2014, 01:42:15 pm »
To spójrz na język :smile:
No tak, spojrzałem w pośpiechu. Nie mogę jednak znaleźć tego unikatu za 250zł a wpisywałem już w różny sposób.

Offline mack3

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #637 dnia: Kwiecień 15, 2014, 01:42:49 pm »
To spójrz na język :smile:
Wersję PL bardzo chętnie od kogoś odkupię jakby co :smile:


Te komiksy pojawiają się raz na jakiś czas za psie pieniądze (20 kilka złotych) na allegro, wystarczy poszukać w aukcjach archiwalnych np. - http://allegro.pl/fantastyczna-czworka-1234-grant-morrison-i4075726336.html
http://allegro.pl/fantastyczna-czworka-1234-fantastic-four-1234-i4087078283.html
Pewnie niedługo znów się coś pojawi, wystarczy poczekać. Choć jeśli już inwestować w Marvela od Egmontu to chyba lepiej w znacznie lepszy "Inhumans"

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #638 dnia: Kwiecień 15, 2014, 01:48:44 pm »
No tak, spojrzałem w pośpiechu. Nie mogę jednak znaleźć tego unikatu za 250zł a wpisywałem już w różny sposób.

Bo to na szczęście póki co było pytanie retoryczne...


Te komiksy pojawiają się raz na jakiś czas za psie pieniądze (20 kilka złotych) na allegro, wystarczy poszukać w aukcjach archiwalnych np. - http://allegro.pl/fantastyczna-czworka-1234-grant-morrison-i4075726336.html
http://allegro.pl/fantastyczna-czworka-1234-fantastic-four-1234-i4087078283.html
Pewnie niedługo znów się coś pojawi, wystarczy poczekać. Choć jeśli już inwestować w Marvela od Egmontu to chyba lepiej w znacznie lepszy "Inhumans"

Uff, kamień z serca. Napiszę do tego gościa co mu ten komiks nie zszedł. Cały Marvel i całe DC stoi sobie na półce. Tylko ten FF mnie zaszokował, wyskakując znikąd :)

Offline AvengerGT

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #639 dnia: Kwiecień 15, 2014, 01:55:08 pm »
Bo to na szczęście póki co było pytanie retoryczne...
ok... :smile:

Uff, kamień z serca. Napiszę do tego gościa co mu ten komiks nie zszedł. Cały Marvel i całe DC stoi sobie na półce. Tylko ten FF mnie zaszokował, wyskakując znikąd :)
Może ma drugi ale jakby co to kupiłem ten komiks od niego jakieś 3 dni temu. Itachi wspomniał o nim w wątku więc wskoczyłem sobie na allegro, znalazłem, przeczytałem przychylną recenzję i wiele się nie zastanawiając od razu kupiłem. Zaraz po tym fakcie pomyślałem że niezamierzenie w trochę nieczysty sposób ubiegłem Itachiego, duża szansa że również miał na oku akurat tę aukcję ale skoro pojawiają się one co jakiś czas to u mnie też kamień z serca...  :badgrin:
 

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #640 dnia: Kwiecień 15, 2014, 02:18:45 pm »
No właśnie mi napisał, że parę dni temu zszedł na Kup Teraz.

Hejczju :)

Offline raskoks

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #641 dnia: Kwiecień 15, 2014, 02:37:12 pm »
Batman Śmierć Rodziny to kontynuacja ktorej serii Batmana? Sów czy Detective Comics?

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #642 dnia: Kwiecień 15, 2014, 02:46:33 pm »
Batman Śmierć Rodziny to kontynuacja ktorej serii Batmana? Sów czy Detective Comics?

Sów.

Offline burberry

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #643 dnia: Kwiecień 15, 2014, 03:22:38 pm »
Dzięki, zamówiłem. Mam nadzieję, że posiadają ten komiks na stanie, jak nie, to się wkur*ię.

Niestety nie posiadają, więc zamówiłem w Egmoncie. Szkoda tylko, że teraz będę musiał pewnie poczekać parę dni na zwrot kasy, którą nieopatrznie przelałem :/. Mam nadzieję, że Egmont nie kłamie, oferując w swoim sklepie komiks, który wydali, a z którego dostępnością są problemy. Bo jak tak, to wtedy dopiero wybuchnę. Na razie tylko się podku*wiłem
Bóg Cię kocha

Offline Itachi

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #644 dnia: Kwiecień 15, 2014, 03:45:38 pm »
Może ma drugi ale jakby co to kupiłem ten komiks od niego jakieś 3 dni temu. Itachi wspomniał o nim w wątku więc wskoczyłem sobie na allegro, znalazłem, przeczytałem przychylną recenzję i wiele się nie zastanawiając od razu kupiłem. Zaraz po tym fakcie pomyślałem że niezamierzenie w trochę nieczysty sposób ubiegłem Itachiego, duża szansa że również miał na oku akurat tę aukcję ale skoro pojawiają się one co jakiś czas to u mnie też kamień z serca...  :badgrin:

Tak, obserwowałem tą sama aukcję, tyle że nie miałem ciśnienia na ten komiks. Rozgrzeszam;)
Fantastyczna Czwórka 1234 co jakiś czas na allegro się pojawia, więc spokojnie kiedyś sobie kupię, odnośnie tej aukcji za 60 zł to ten użytkownik proponuje ceny z kosmosu, kompletnie niepoparte na niczym. Wystawiony jest już kolejny raz, chyba 5 odkąd zacząłem sprawdzać.

 

anything