Autor Wątek: Egmont 2014  (Przeczytany 550794 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mack3

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #765 dnia: Maj 24, 2014, 02:47:36 pm »
Tomasz Kołodziejczak przed spotkaniem nt. TinTina powiedział że: 4 tom Blueberry'ego w przyszłym roku  :biggrin: (oraz dodruk/wznowienie tomu 1), również w przyszłym roku kolejny tom Amerykańskiego Wampira (oraz dodruk/wznowienie tomu 1), nie potwierdził, ani nie zaprzeczył wznowieniu Cromwella Stone'a, jeśli szybko wydany zostanie 18 Arq, to wydany zostanie integral składający się z 6 albumów, jeśli czas oczekiwania będzie długi to 2 tomy po 3 albumy, sporo Batmanów (spoza New52), Fantasy Komiks zakończyło swój żywot w takim kształcie jak było do tej pory, ale co pewien czas Egmont będzie wydawał zbiorcze komiksy (3 albumy o wymiarach FK) aby dokończyć rozpoczęte serie, jak Marvano zakończy swoją kolejną trylogię, to zostanie ona wydana, nie zamknięta jest żadna z serii Egmontu, tj. PE, Wiek XX/XXI, SF, itd., ale częstotliwość ich będzie bardzo mała, na 100% Swamp Thing nie będzie kontynuowany.
Ciekawe info, dzięki.
A było przypadkiem coś mówione o wydaniu jakichś nowych komiksów Andreasa (np. z okazji jego przyjazdu?).
...I te Batmany ze starego DC - to pewnie już w przyszłym roku? Padły przypadkiem jakieś tytuły?

Offline vision2001

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #766 dnia: Maj 24, 2014, 03:29:20 pm »
Tomasz Kołodziejczak przed spotkaniem nt. TinTina powiedział że: 4 tom Blueberry'ego w przyszłym roku  :biggrin: (oraz dodruk/wznowienie tomu 1)
Zatem widzę w co powinienem teraz zainwestować kilka swoich groszy ;)
Dzięki za info - na spotkania niestety jakoś nie uczęszczałem...  :doubt:
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline pioma10

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #767 dnia: Maj 24, 2014, 03:51:10 pm »
A było przypadkiem coś mówione o wydaniu jakichś nowych komiksów Andreasa (np. z okazji jego przyjazdu?).

Z okazji nie, ale coś w przyszłym roku ma być wydane.

...I te Batmany ze starego DC - to pewnie już w przyszłym roku? Padły przypadkiem jakieś tytuły?

Nie padły żadne.

Przypomniało mi się: z New52 na pewno wyjdzie 3  x Superman, 2 x All-Star Western, 2 x Talon, a dalej w zależności od sprzedaży

Offline FloreK9

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #768 dnia: Maj 24, 2014, 05:21:36 pm »
Przypomniało mi się: z New52 na pewno wyjdzie 3  x Superman, 2 x All-Star Western, 2 x Talon, a dalej w zależności od sprzedaży

3 x Superman? Dużo... wiadomo czy ma być kontynuowane Action Comics czy może inne serie biorą pod uwagę? Mam nadzieję, że Liga Sprawiedliwości będzie kontynuowana i wezmą się potem za "Forever Evil" które ma na nią z tego co słyszałem spory wpływ.

Tak licząc na szybko już wychodzi 7 komiksów, do tego pewnie z 2 Batmany i jest 9 razem. Zostają 2-3 tytuły do obsadzenia bo myślę, że nie zwiększą częstotliwości i będzie jeden komiks z New52 w miesiącu. Zostają Detective Comics (które wreszcie zacznę kupować dla rysunków Faboka), Liga właśnie i Wonder Woman. Akurat kontynuacja tych 3 serii mnie bardzo interesuje.

Offline pioma10

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #769 dnia: Maj 24, 2014, 06:05:09 pm »
Tak licząc na szybko już wychodzi 7 komiksów, do tego pewnie z 2 Batmany i jest 9 razem. Zostają 2-3 tytuły do obsadzenia bo myślę, że nie zwiększą częstotliwości i będzie jeden komiks z New52 w miesiącu.

Ale nie napisałem, że chodzi o przyszły rok, tylko w ogóle. Przecież i Superman i All-Star na pewno po 1 tomie będą w tym roku (zresztą Superman chyba jeden już wyszedł).

Offline Nick Jackolson

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #770 dnia: Maj 24, 2014, 06:14:51 pm »
Ale nie napisałem, że chodzi o przyszły rok, tylko w ogóle. Przecież i Superman i All-Star na pewno po 1 tomie będą w tym roku (zresztą Superman chyba jeden już wyszedł).

Supków w tym roku wyszło 2. Dodając do tego 1 z zeszłego roku mamy 3. Rozumiem, że to właśnie te 3 supki. 4 tom action comics podobno jest mega słaby i nie pisze go Morrison.

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #771 dnia: Maj 24, 2014, 07:23:58 pm »
4 tom Blueberry'ego w przyszłym roku  :biggrin: (oraz dodruk/wznowienie tomu 1), również w przyszłym roku kolejny tom Amerykańskiego Wampira (oraz dodruk/wznowienie tomu 1), sporo Batmanów (spoza New52)

Hurraaa!!!

na 100% Swamp Thing nie będzie kontynuowany.

Łeeeee...

Offline vision2001

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #772 dnia: Maj 24, 2014, 11:28:11 pm »
sporo Batmanów (spoza New52)
A to mi jakoś umknęło.
Cieszę się, że będą inne tytuły z Gackiem i mam nadzieję, że pojawi się jeszcze kilka tytułów z Supermanem, które niekoniecznie będą kontynuacją Action Comics.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Death

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #773 dnia: Maj 25, 2014, 12:46:48 am »
Fajnie, że będzie kolejny Blueberry. Z tym Potworem z bagien, to chyba sobie jaja robią... Przecież to najbliższa poziomem Sandmanowi seria, jaką wydawał Egmont. Baśnie i inne nie mają startu.

Offline ASX76

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #774 dnia: Maj 25, 2014, 11:20:44 am »
Z tym Potworem z bagien, to chyba sobie jaja robią...

Przecież to najbliższa poziomem Sandmanowi seria, jaką wydawał Egmont. Baśnie i inne nie mają startu.


1. Ależ nie, jaja to se robili czytelnicy, nie kupując "Potwora..." w ilości zadowalającej Egmont. ;)

2. "Baśnie" faktycznie nie mają startu (bo w sumie są "średnie, na jeża"), natomiast co do innych - śmiem ostro i brutalnie polemizować... :-P

Offline HaVoK

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #775 dnia: Maj 25, 2014, 11:57:00 am »
Death wydaj "Potwora z Bagien" i przy okazji "Skład Główny", albo zrób pranie mózgu Tomaszowi Kołodziejczakowi to może nie będziesz musiał co chwile pisać dramatycznych postów na temat przerwania wydawania tych komiksów.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #776 dnia: Maj 25, 2014, 12:00:13 pm »
Przecież to najbliższa poziomem Sandmanowi seria, jaką wydawał Egmont. Baśnie i inne nie mają startu.

może jestem dziwny, ale dla mnie najbliższą poziomem Sandmana serią Egmontu był Eden...

N.N.

  • Gość
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #777 dnia: Maj 25, 2014, 12:09:45 pm »
Z tym Potworem z bagien, to chyba sobie jaja robią... Przecież to najbliższa poziomem Sandmanowi seria, jaką wydawał Egmont. Baśnie i inne nie mają startu.

Chociaż "Potwór z bagien" to wielka seria, napisana przez wielkiego Alana Moore'a to jednak chciałbym przypomnieć, że:
1. Jest to seria, która powstała 30 lat temu
2. Jest to seria nierówna i w pewnym momencie przekazana innym twórcom
3. Nie jest to seria pomyślana jako konsekwentnie rozwijająca się opowieść, jak to się dzieje i z "Sandmanem" i "Baśniami", choć konsekwencje są w niej zauważalne.
4. Rysunki w tej serii bywają dość paskudne.
Krótko mówiąc, nie mitologizowałbym nadmiernie "Potwora z bagien".

Offline Kubusk

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #778 dnia: Maj 25, 2014, 12:14:40 pm »
może jestem dziwny, ale dla mnie najbliższą poziomem Sandmana serią Egmontu był Eden...


Edenu nie umieściłbym nawet w dziesiątce najlepszych wydanych w Polsce mang, a co dopiero obok Sandmana i Potwora z Bagien...

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #779 dnia: Maj 25, 2014, 12:17:49 pm »
Death wydaj "Potwora z Bagien" i przy okazji "Skład Główny", albo zrób pranie mózgu Tomaszowi Kołodziejczakowi to może nie będziesz musiał co chwile pisać dramatycznych postów na temat przerwania wydawania tych komiksów.

Że też musieli przerwać wydawanie Potwora z Bagien i Składu Głównego...

 

anything