trawa

Autor Wątek: Egmont 2014  (Przeczytany 552418 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline burberry

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #810 dnia: Czerwiec 03, 2014, 09:03:17 pm »
Betelgezę kupiłem po niskiej cenie po znajomości, i tak jakoś wyszło... Zawsze jest dużo komiksów do kupienia, więc Aldebaran gdzieś przepada, ale trzeba będzie wreszcie kupić. Dzięki za informacje.
Bóg Cię kocha

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #811 dnia: Czerwiec 03, 2014, 09:13:37 pm »
cholera, jakoś dziwnie zacząłeś. Betelgeza jest środkowym cyklem (z tych trzech wymienionych).
Nie byłbym tego taki pewien, wziąwszy pod uwagę, że Betlegeza leży kawał drogi od Aldebarana i żeby się tam dostać trzeba podróżować w nadprzestrzeni, a to z kolei pociąga czasoprzestrzenne efekty relatywistyczne (wynikające z przekształcenia Lorentza). Na fizyce w szkole nie czytaliście Wiecznej Wojny, czy co?

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #812 dnia: Czerwiec 03, 2014, 09:16:12 pm »
Nie byłbym tego taki pewien, wziąwszy pod uwagę, że Betlegeza leży kawał drogi od Aldebarana i żeby się tam dostać trzeba podróżować w nadprzestrzeni, a to z kolei pociąga czasoprzestrzenne efekty relatywistyczne (wynikające z przekształcenia Lorentza). Na fizyce w szkole nie czytaliście Wiecznej Wojny, czy co?
z tego, co pamiętam, to Betelgeza kiedyś sama do nas przyjdzie. Nie wiem, czy czegoś nie pomieszałem, ale chyba kiedyś mamy się z nią zderzyć...?
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline graves

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #813 dnia: Czerwiec 03, 2014, 09:22:10 pm »
z tego, co pamiętam, to Betelgeza kiedyś sama do nas przyjdzie. Nie wiem, czy czegoś nie pomieszałem, ale chyba kiedyś mamy się z nią zderzyć...?
Jak najbardziej, ale to już po tym jak nasze słońce zmieni się w czerwonego karła :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #814 dnia: Czerwiec 03, 2014, 09:22:15 pm »
Betelgezę kupiłem po niskiej cenie po znajomości, i tak jakoś wyszło... Zawsze jest dużo komiksów do kupienia, więc Aldebaran gdzieś przepada, ale trzeba będzie wreszcie kupić. Dzięki za informacje.
tak na marginesie, jeśli Betelgeza Ci się spodobała, to Aldebaran tym bardziej powinien. Jeśli nawet rysunki ciut prymitywniejsze, to według mnie fabuła ciekawsza.
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #815 dnia: Czerwiec 03, 2014, 09:25:59 pm »
z tego, co pamiętam, to Betelgeza kiedyś sama do nas przyjdzie. Nie wiem, czy czegoś nie pomieszałem, ale chyba kiedyś mamy się z nią zderzyć...?
Zgadza się, przyjdzie na nogach Mantrissy, oczywiście po przyjęciu przez tę ostatnią odpowiedniej formy. A już się zacząłem obawiać, że edukacja w Polsce kuleje, ale jak widzę wszystko jest ok. Chwała Leo i Egmontowi za wkład w nauki ścisło-biologiczne!!!   

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #816 dnia: Czerwiec 04, 2014, 02:07:47 pm »
Z cyklu, lipcowe okładki prosto od Egmontu

Ładne okładeczki. Wrzuciłem do koszyka w Sklepie Gildia wszystkie lipcowe nowości Egmontu, które mnie interesują i wyszło mi 375 zł.  :shock:

Aż się cieszę, że Taurus Media w lipcu nic nie wydaje i pewnie większość wydawców da sobie na wstrzymanie.

Wszystkie trzy albumy Lucky Luke`a bez Daltonów!
Ale super.  :smile:

Też wolę Lucky'ego bez Daltonów, także już nie mogę doczekać się lektury najnowszego tomu!

Offline weiter

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #817 dnia: Czerwiec 04, 2014, 02:50:41 pm »
Ładne okładeczki. Wrzuciłem do koszyka w Sklepie Gildia wszystkie lipcowe nowości Egmontu, które mnie interesują i wyszło mi 375 zł.  :shock:


Wiem co chcesz kupić!
Ja biorę ten sam zestaw. :biggrin:

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #818 dnia: Czerwiec 04, 2014, 02:57:37 pm »
Wiem co chcesz kupić!
Ja biorę ten sam zestaw. :biggrin:

Masz dobry gust! 8)

Offline Death

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #819 dnia: Czerwiec 04, 2014, 04:27:05 pm »
Jeśli tam macie majtki na spodnie zamiast dodruków świetnych komiksów z IPN, to gust jest słaby.  :lol:

Baj de łej, chciałem złożyć zamówienie na gildii , ale Hawker zniknął z koszyka (i w ogóle ze sklepu). Ale już dostałem odpowiedź na maila, że za jakiś czas będzie, więc spokojnie, bez paniki ludzie. No to trochę poczekam na swoją paczkę. I pewnie nie tylko ja.
Nawet nie mogę złożyć zamówienia, bo nie da się Hawkera dodać.

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #820 dnia: Czerwiec 04, 2014, 04:37:10 pm »
Jeśli tam macie majtki na spodnie zamiast dodruków świetnych komiksów z IPN, to gust jest słaby.  :lol:

E tam, nie znasz się. Majtki na spodnie pokroju lipcowej Ligi Sprawiedliwości to dobre czytadło rozrywkowe. Podobnie Antares. A Człowiek, który się śmieje, to mam nadzieję, Batman w starym dobrym stylu, więc bardzo go wyczekuję.

Dodruki IPNu dostałem wczoraj i chyba dziś przeczytam Wilcze tropy 1.

Offline Itachi

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #821 dnia: Czerwiec 05, 2014, 10:59:21 am »
Zastanawiam się nad dołożeniem do zamówienia komiksu Żyd Fagin, watro kupić?

Offline misio141

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #822 dnia: Czerwiec 05, 2014, 11:48:42 am »
Zastanawiam się nad dołożeniem do zamówienia komiksu Żyd Fagin, watro kupić?
Eisnera zawsze warto. Biorę wszystko co wydali z jego nazwiskiem (oczywiście gdzie był scenarzystą/rysownikiem) i się nigdy nie zawiodłem :)
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Itachi

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #823 dnia: Czerwiec 05, 2014, 06:38:52 pm »
Czy poszczególne tomy Sin City można czytać oddzielnie? Nadchodzące dodruki kuszą zakupem, do tego zachęca postać Franka Millera...

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #824 dnia: Czerwiec 05, 2014, 06:42:49 pm »
Czy poszczególne tomy Sin City można czytać oddzielnie? Nadchodzące dodruki kuszą zakupem, do tego zachęca postać Franka Millera...

Można, każdy tom to osobna historia. Nie czytałeś dotąd Sin City? To koniecznie spróbuj!