trawa

Autor Wątek: Najbardziej oczekiwane komiksy 2014 roku  (Przeczytany 50509 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline peta18

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2014 roku
« Odpowiedź #165 dnia: Październik 08, 2014, 03:33:56 pm »
Jest ktos, kto czeka na Adventure Time po polsku? http://nieprzegapprzygody.pl/
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline adro

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2014 roku
« Odpowiedź #166 dnia: Październik 08, 2014, 05:23:37 pm »
No to jest bardzo dobra wiadomosc, nasluchalem sie roznych peanow na czesc AT, no zobaczymy, trzeba bedzie sprobowac.
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline graves

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2014 roku
« Odpowiedź #167 dnia: Październik 08, 2014, 06:26:56 pm »
No właśnie, ja samych książek (nie komiksów) to mam ze 2 tys. tak na oko licząc. Komiksy też w pudłach (takich zakupionych w Ikei) trzymam, ale tylko zeszytówki i ziny i pudła też mi się juz nie mieszczą.

Ja na MFK kupiłem 17 komiksów... Rany gdzie ja to teraz upchnę. To już się zaczyna robić mega problem :smile: Nawet pułki w piwnicy mi się pokończyły (są tam wszystkie mangi i lata 90-te)
:biggrin:  A żona już sie nie da zbajerować na nowe półki w mieszkaniu.
 :sad:
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2014, 06:37:29 pm wysłana przez graves »
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Gre

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2014 roku
« Odpowiedź #168 dnia: Październik 08, 2014, 06:33:43 pm »
zrób tak---kochanie musimy kupić nowa szafe dla ciebie na nowe sukienki ...nawet taka widsziałem połaczona razem z półkami na książki ... przy okazji odciąże juz te które mamy:P

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2014 roku
« Odpowiedź #169 dnia: Październik 08, 2014, 06:36:36 pm »

Ja na MFK kupiłem 17 komiksów... Rany gdzie ja to teraz upchnę. To już się zaczyna robić mega problem :smile: Nawet pułki w piwnicy mi się pokończyły (są tam wszystkie mangi i lata 90-te)
:biggrin:  A żona już sie nie da zbajerować na nowe pułki w mieszkaniu.
 :sad:
Nic dziwnego, że nie da się zbajerowac, bo kto by chciał miec w mieszkaniu nawet kilku żołnierzy, a co dopiero całe pułki :wink:

Offline graves

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2014 roku
« Odpowiedź #170 dnia: Październik 08, 2014, 06:38:56 pm »
Nic dziwnego, że nie da się zbajerowac, bo kto by chciał miec w mieszkaniu nawet kilku żołnierzy, a co dopiero całe pułki :wink:
Dobre, złapałeś mnie. :)
Czasami lubię sobie ponarzekać, ale szkoda tracić czasu muszę opracować plan upchnięcia komiksów.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2014 roku
« Odpowiedź #171 dnia: Październik 08, 2014, 06:43:33 pm »
Dobre, złapałeś mnie. :smile:
Czasami lubię sobie ponarzekać, ale szkoda tracić czasu muszę opracować plan upchnięcia komiksów.
Przepraszam, nie mogłem się powstrzymac, bo oczami wyobraźni ujrzałem dziesiątki wojaków wypełniających Twoją piwnicę i dom, którzy w dodatku czytają mangi :lol:

Offline kenji

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2014 roku
« Odpowiedź #172 dnia: Październik 08, 2014, 08:24:15 pm »
Ja niestety nie mam takiego samozaparcia. Kupuję na zapas i na dodatek nie tylko nowości ale też starsze komiksy, których mi brakuje w kolekcji. Jak tak sobie pobieżnie policzyłem, to przez ostatnie 2 miesiące kupiłem jakieś 200 komiksów.


No to jestem pod wrażeniem... Nie chce pytać ile to wszystko kosztuje, bardziej zastanawia mnie to KIEDY TY TO WSZYSTKO PRZECZYTASZ:)




Offline maximumcarnage

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2014 roku
« Odpowiedź #173 dnia: Październik 08, 2014, 08:29:01 pm »

No to jestem pod wrażeniem... Nie chce pytać ile to wszystko kosztuje, bardziej zastanawia mnie to KIEDY TY TO WSZYSTKO PRZECZYTASZ:)

No właśnie tutaj jest drugi problem, bo nie zawsze mam czas i nastrój żeby to czytać. Sporo sztuk więc oczekuje na swoją kolej.Najbardziej to przerażają mnie te omnibusy, które zakupiłem :smile:

Offline mummu

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2014 roku
« Odpowiedź #174 dnia: Październik 10, 2014, 08:14:56 am »
Miś Zbyś - dla mojego syna pozycja kultowa  :biggrin:
Będzie w tym roku druga część ?

Offline Jaszcząb

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2014 roku
« Odpowiedź #175 dnia: Październik 15, 2014, 02:13:03 pm »
Miś Zbyś - dla mojego syna pozycja kultowa  :biggrin:
Będzie w tym roku druga część ?

Przepraszam, że odpowiadam dopiero teraz, ale wcześniej nie widziłem tego tematu i pytania.
Przede wszystkim jest mi, pozostałym autorom i wydawcy baaaardzo miło, że Miś Zbyś jest wyczekiwany przez dzieci.

Wczoraj do rąk wydawcy trafiły wszystkie plansze i okładka  nowego tomu zatytułowanego "Złoty Sokół Teksański".
Zostało jeszcze trochę pracy - skład, korekta, być może jakieś poprawki itd.
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, nowa przygoda Zbysia i Mruka powinna ukazać się jeszcze w tym roku.
Proszę trzymać kciuki!

Offline peta18

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2014 roku
« Odpowiedź #176 dnia: Październik 18, 2014, 11:05:16 am »
Buk, Hodor i Dziczyzna

ramirez82

  • Gość
Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2014 roku
« Odpowiedź #177 dnia: Październik 18, 2014, 11:39:12 am »
Ja czekam a Wy?

Raczej kupię, choć pierwszej części jeszcze nie czytałem, a podobno szału nie ma. Aż 288 stron.

Offline maximumcarnage

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2014 roku
« Odpowiedź #178 dnia: Październik 18, 2014, 11:52:01 am »
Wlazlem na Ravelo i zobaczylem to: http://www.ravelo.pl/dziewczyna-ktora-igrala-z-ogniem-denise-mina,p100252603.html :smile: Ja czekam a Wy?

Ja nie czytałem jeszcze nic z tej serii. Ale patrząc po ocenach (a ten tom ma je naprawdę niskie) to seria ostro pikuje w dół. Zastanawiam się natomiast mocno nad "Mroczną Wieżą".

Offline Itachi

Odp: Najbardziej oczekiwane komiksy 2014 roku
« Odpowiedź #179 dnia: Październik 18, 2014, 12:31:17 pm »
Ja mam w koszyku Monstera 3 i Powstanie i także się głowię nad kolejnym komiksem. Na półce brakuje mi Monstera 2, ale cena mało atrakcyjna, patrząc na pozostałe nowości, to już raczej mam wszystko, co mnie interesowało.

Zastanawiam się natomiast mocno nad "Mroczną Wieżą".

Albo jestem ślepy, albo komiks zniknął z oferty Ravelo? Czy 6 tom ściśle nawiązuje do poprzednich 5, czy trzeba najpierw zapoznać się nimi?

 

anything