Autor Wątek: Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie  (Przeczytany 13317 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pyrek

Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 17, 2003, 11:44:57 pm »
heh - amoze by tak zrobic nienormalna kawalerie z bonusem +3 za ranki?? Hehe... kupa punktow, a jeden strzal z czegokolwiek ktory trafi gdziestam miedzy pancerz i juz nie ma bonusu +3 :D A potem jeden strzal z hella/cannona i nie ma wogole bonusu, ani nawet kawalerii :D :D lol
olejny mroczny elf...

http://www.forgotten-realms.cfl.pl/fantasy/index.php - forum o fantastyce, jest dzial WFB

Wypromuj region, wygraj staż! www.prregionow.pl !

Offline Bloodgod

Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 17, 2003, 11:50:58 pm »
co powiecie na 2 samograje elfów - HE - max Boltów, silwery z czempionem, magowie i za rteszte łucznicy....
De - to samo,  tyle że coldone K. i kusznicy 0 bądź co bądź jakieś 2x więcej szczałów, o ile sie orientuje
ow quickly pass the days long is the night
Lying in bed awake bathed in starlight
Better to live as king of beasts
Than as a lamb scared and weak
->"World coming down" TON

Offline pyrek

Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 18, 2003, 12:10:02 am »
hmm... mam zamiar zagrac czyms takim (wlasciwie, to dzisiaj zrobilem rozpiske, ale juz jakis czas temu, napisalem o tym w temacie DE revision), tylko zamiast knightow mozna uzyc Execs. i... schowac ich w lesie :D A sorcereski pochowac wsrod warriorow. A moze nawet jakas wsadzic do executorow (ta, ktorej sie trafi pit of shades :D) Aha - loze przyznawac najlepiej dark i shadow...
olejny mroczny elf...

http://www.forgotten-realms.cfl.pl/fantasy/index.php - forum o fantastyce, jest dzial WFB

Wypromuj region, wygraj staż! www.prregionow.pl !

Offline Arkhar

Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 18, 2003, 10:22:39 am »
Ja najbardziej obawiam się Vampire Countsów. Gdy jeszcze grałem chaosem zrobiłem sobie oddział 10 Knightów khorna z herosem z bannerem, który daje im to, że nie tracą frenzly po przegranej. Zaszarżowałem na oddział black knightów z blood dragonem....masakra, ja mu zabiłem 1 on mnie wyzwał na pojedynek, zabił herosa i rozpieprzył połowę.....

Teraz gram Tombami i nie zmierzyłem się jeszcze z nimi.

Barbarossa

  • Gość
Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 18, 2003, 10:51:08 am »
To musi miałeś odrobinkę pecha. Na pewno ty szarżowałeś? Widziałem co prawda w życiu różne rzeczy (w szczególności oddział savage orków z bohaterem zaszarżował 3 fell baty (mieli chłopaki jakieś 15 ataków) - zadali jedenego wounda, z powrotem dostali też jednego... baty ustały, bo BSB był w pobliżu : )

Offline Kazador

Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 18, 2003, 12:34:28 pm »
To jest nic - ostatnio okazyjnie grajac sobie armia tzeentcha zaszrazowalem majac juz masakre w kieszeni w ostatniej rundzie oddzial warriorow dwarfickich - od przodu 5 chosenow = 11 atakow i od tylu exalted champion na dysku z dwurakiem = 4 ataki z S7
I co? I nic - nie zadalem ani jednego wounda, przegralem CR o 4 i zwialem - z masakry zrobil sie minor
Ja nie wyobrazam sobie jezdzic Maluchem. Ja musze miec porzadny samochod"
Renata Beger

"Zawsze wygra prawda, sprawiedliwosc i dobro"
Mariusz Lapinski

www.strefa.zero.prv.pl

Offline Rondel

Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 18, 2003, 01:50:36 pm »
Jak juz mowa o takich przypadkach: 20 slavesow tylko z muzykiem przetrwalo szarze nienaruszonych orkowych big'unow, oddalo, wygralo, pogonilo i dogonilo :)
Do tej pory opowiadam to z lezka w oku ;)

Offline Arkhar

Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 18, 2003, 02:49:00 pm »
Barbarossa niestety tak...zaszarżowałem....a że grałem na maxa na jakość miałem jeszcze kloca piechty, rydwan 10 psów i spawna...on mi przetrzymywał kloca spirit hostami a gdy dojechał black coath i knightsi to było po zawodach....

Offline Młodszy Nieduży Brat

Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 18, 2003, 07:27:50 pm »
Cytat: "Finfarin"
Zwykle nie ma 3 ranków...


Bretońska też zwykle nie ma trzech.
Lanca na piętnastu chłopa pozostaje jedynie w sferze marzeń - za dużo punktów zżera...
lu potrzeba Dumnych Falangistów Orla Bielika aby wkręcić żarówkę?
Trzech.
Jeden trzyma a dwaj pozostali piją aż świat znacznie się kręcić...

Offline Fenio

Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 18, 2003, 08:54:03 pm »
Gram już troche HE i w ich przypadku cieżko mówić o samograju.
A przykła 4 bolce magowie i łucznicy itp, to średnia sprawa.
Stoją sobie dwarfy z piecioma dispelami, kowalami rynów, do tego kusznicy, dwa bolce, canon i stone trower. Z tyłu jeszcze wyskoczą minerzy i wyżej wymienionego "samograja" nie ma...
Nie masz zasług: to co my zwiem zasługi
 Są tylko ku Ojczyżnie wypłacone długi.
 Ojczyzna nic nam nie jest winna:ona pani,
 My- jej więźniowie , jej sługi, jej obowiązani"
                                                     S.Konarski

Offline Snorri Redbeard

Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 20, 2003, 04:57:07 pm »
Twoje rbty i atk lepiej wyjdą przy strzelaniu do maszynek niż maszynki dwarfów.  4rbt to jest 24 strzały na 4+ na dalekim, Dwarfy nigdy czegoś takiego przy strzelaniu nie urodzą...

Minersi wychodzą dopiero w 2 turze, zawsze zdąrzysz sobie podejść do tyłu jakimis spearmenami, nie zoboli cię to ani troszkę, bo dwarfy i takdo ciebie nie przyjdą (nie dojdą?)
There's nothing like good food and bad woman to make a Marine feel he owns the world"

Barbarossa

  • Gość
Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 20, 2003, 05:04:03 pm »
Chyba żartujesz... W pojedynku repeater bolt throwery kontra działa i katapulty raczej wygrają te drugie... Do tego przeciwnik może mieć gyrocopter, który jest szczególnie uciążliwy. Samograj HE w tym wypadku trafia na kamień. I nie w tym jedynym, moim skromnym zdaniem. Jeszcze sobie weź i traf na beastmenów... Dużo jednostek T4, a i potem jeszcze wyłażą z ambusha, brr.

Offline Infestal

Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 20, 2003, 06:22:26 pm »
Najbardziej bezczelne rozpy :

4xRBT, 6xchariot, 2xmagowie z dispel scrolami, 2x herosi z lukami
3x10 archies, shadow warriors

40 dire wolves, 3 cavalerie , brygada vampow , 2 banshee

Konserwa, 4 dziala, hel, magowie i handgunners

4x elektryk, 5 ratlingow, slavesi, jezze, tunnelingi

4x gobbo shaman 2xgobbo hero, 8 chariotow/bolcow, 2 giganty, nocniki z fanolami albo wilcza kawaleria

Barbarossa

  • Gość
Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 20, 2003, 06:38:45 pm »
Szczególnie te sześć chariotów u HE jest bezczelne  :)

Offline Infestal

Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 20, 2003, 06:42:39 pm »
Jeden koles w gdansku czyms takim gra:/ Rok temu moje klimatyczne imperium trafilo na niego i mnie zsolidowal.... no coż, taki los klimaciarza:/